wpisy
Najnowsze
Archiwum
Jak trzymam #luna na #binance to ona tam cały czas będzie i zmieni nazwę na classic, czy może jakieś specjalne zabiegi trzeba wykonać, żeby ją zatrzymać w takiej formie jaką jest teraz? #kryptowaluty
@lcddisplay: może być też tak, że binance zdelistuję lunę classic, ale raczej wątpie. Jeśli tak będzie to będziesz musiał przesłać starą lunę na swój portfel na terra station albo na inną giełdę
@lcddisplay: tak, ale i tak taki delisting jest bardzo małoprawdopodobny
- 1
Na jakiej giełdzie najlepiej założyć konto? Binance ? Coinbase? Która będzie bezpieczniejsza?
#kryptowaluty #binance #coinbase
#kryptowaluty #binance #coinbase
@Burdziok: binance, mniejsze opłaty i więcej opcji
- 0
@Burdziok: Jeśli chodzi o giełdy, to polecam binance.
Jakbyś się na niej rejestrował, to polecam z mojego reflinka. Jeżeli naturalnie będziesz miał miał jakieś pytania co do krypto, to dawaj znać.
https://accounts.binance.com/en/register?ref=74168424
Jakbyś się na niej rejestrował, to polecam z mojego reflinka. Jeżeli naturalnie będziesz miał miał jakieś pytania co do krypto, to dawaj znać.
https://accounts.binance.com/en/register?ref=74168424
- 0
@Yebat: też się zastanawiam, chociaż jak chciałem wypłacić na portfel terra station o godz. 16 czasu polskiego to binance mi komunikuje, że "Wypłata LUNA Zawieszona
Portfel jest obecnie w trakcie konserwacji. Wypłaty związane z tym aktywem zostaną wkrótce wznowione.
Szacowany Czas Odzyskiwania2022-05-30 11:45". Ilośc pozostała a wartość oczywiście zerowa.
Portfel jest obecnie w trakcie konserwacji. Wypłaty związane z tym aktywem zostaną wkrótce wznowione.
Szacowany Czas Odzyskiwania2022-05-30 11:45". Ilośc pozostała a wartość oczywiście zerowa.
- 0
@Obserwator_od_10_lat: ja ilosc lun widze tez. Wartosc 0
- 0
Witam
pytanko
Czy musze rozliczać pit w przypadku strony binance i kryptowalutami ?
W momencie jak nie wypłaciłem nic z konta binance.
Co jesli dopiero teraz o tym pomyślałem a tak naprawe go nie zapłaciłem bo np. w 2020 roku jakieś tam transakcje zrobiłem
#binance #pit #kryptowaluty
pytanko
Czy musze rozliczać pit w przypadku strony binance i kryptowalutami ?
W momencie jak nie wypłaciłem nic z konta binance.
Co jesli dopiero teraz o tym pomyślałem a tak naprawe go nie zapłaciłem bo np. w 2020 roku jakieś tam transakcje zrobiłem
#binance #pit #kryptowaluty
- 0
Nie da się zrobić weryfikacji prawkiem? #binance trochę się cżłowiek cyka dać dowód
jak wpłacać najlepiej pieniądze na #binance ? #kryptowaluty
- 0
- 0
Wiadomo w końcu jak skończyła się sprawa shortujących lune na #binance
Wypłacili w końcu czy nadal blokują?
#kryptowaluty
Wypłacili w końcu czy nadal blokują?
#kryptowaluty
- 0
Czy komuś udało się na binance założyć konto firmowe mając zwykłą działalność gospodarczą?
#kryptowaluty #binance
#kryptowaluty #binance
- 1
- 0
miał ktoś taki przypadek, że binance usunęło weryfikacje konta? Miałem zweryfikowane i normalnie korzystałem, a dziś wszędzie mi pokazuje, że muszę weryfikować.
#binance #kryptowaluty
#binance #kryptowaluty
Ile wynosi prowizja przy przesyłaniu kryptowaluty z giełdy na prywatny portfel?
#kryptowaluty #bitcoin #binance
#kryptowaluty #bitcoin #binance
- 8
@Patricko2137: zależy jaka giełda i jaka waluta
- 3
@Patricko2137:
Normalnie: ~170 satoshi, czyli 5 centów
Binance: 53000 satoshi, czyli jakieś 15,36 dolarów
Normalnie: ~170 satoshi, czyli 5 centów
Binance: 53000 satoshi, czyli jakieś 15,36 dolarów
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@proszeprzestan: nie odbieram połączeń od margina ( ͡° ͜ʖ ͡°) chcę koniecznie coś w przeglądarce, żeby karta z binance sobie chodziła w tle
@SantiJacope: na binance nie wiem czy jest coś takiego ale możesz na tradingview ustawić sobie alerty z dźwiękiem, bez konta premium chyba tylko jeden alert ale jak nic nie znajdziesz to lepsze to niż nic ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak najprościej zweryfikować adres na binance? Nie mam żadnych rachunków na siebie, mBank daje wyciągi bez adresu.
#kryptowaluty #binance
#kryptowaluty #binance
Mirki #uk na której giełdzie mogę otwierać shorty na krypto? #binance zablokowało futures w UK bo obywatel może sobie zrobić krzywdę. Szkoda że nie zablokowali zakładów sportowych i kasynek na każdej ulicy ( ͡° ʖ̯ ͡°) #bitcoin #kryptowaluty #kryptohazard
źródło: comment_1652861086clV9uS3CxNDKbHnCxPOVj4.jpg
Pobierz- 4
@chemik_kieszyk: To fantastycznie! While the FCA did not give a reason for its move against Binance, it is believed to be in an effort to tackle fears of insufficient customer protection, and the possibility of money-laundering.
@waldekzcargo: No to niech spełnią wymogi regulacyjne i wystąpią o autoryzację, tak jak każdy inny broker oferujący pochodne klientom detalicznym w UK. To nie Polska, gdzie możesz sobie otworzyć parabank, oferować "depozyty w złoto" (xD) i przez kilka lat nikt nie widzi problemu. Działalność regulowana to działalność regulowana.
Wpłaciłem kilkanaście baksów na #binance i kupiłem LUNA, teraz trochę spadła ale hajsiwo jednak zostało (niewiele poniżej 10$), da się to jakoś sprzedać/przenieść? Przy próbie sprzedaży dostaje info, ze suma musi wynosić >10 #kryptowaluty
























Otrzymałem jakiegoś dziwnego maila z formularzem google. Pytają w nim o źródła zarobków, ile mam kryptowalut, jakie mam inne inwestycje, ile mam pieniędzy, nazwę pracodawcy i inne bardzo poufne dane, których nikt nie powinien wiedzieć oprócz mnie i ewentualnie najbliższych. Najgorsze jest to, że mail autentycznie pochodzi od Binance, bo pytałem na czacie z supportu. Zauważyłem, że w tym roku sporo się podobnych tematów w sieci