Prawda jest taka, ze poniekad zagrales wyzsza kwota 65.5, ale zabezpieczyles pozycje wartoscia 6.68. jak sobie porownasz roznice w kursie waluty od momentu otwarcia pozycji do teraz to powinnna ona wynosić okolo 2.4%. Takze jestes 10x wiecejdo przodu wiecej niz jakbys bez dźwigni zagral
  • Odpowiedz
Jaki coin z dostępnych na #binance jest najsensowniejszy do wypłaty tj. najmniej stratny na prowizji przy transferze na zewnętrzny adres? Jest coś opłacalniejszego od #trx na dziś z bardziej znanych crypto? #bitcoin #kryptowaluty
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#binance #gielda
Jaka jest różnica pomiędzy margin trade a futures ? Obejrzałem sobie film na yt o future i zasada jego działania to moje obecne wyobrażanie o margin. Jestem troszkę zmieszany.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@walokid: Futures to instrument, taka prostsza opcja z obowiązkiem wykupu. Stawiam że ją dobrze rozumiesz.

Margin trading to nie instrument jako taki - są różne modele ale najprościej to rozumieć że wpłacając brokerowi 100$ możesz grać za 200$. Coś jak karta kredytowa - jak przekroczysz ilość pieniędzy którą masz na koncie to płacisz odsetki jak od pożyczki.

Margin trading działa jak dźwignia (więc może urywać ręce) ale jest czasem przydatne.
  • Odpowiedz
Dopiero teraz się zorientowałem że dwustopniowego logowania można używać z urządzeniem który nie ma dostępu do internetu.
Apka Google Authenticator zainstalowania na starym telefonie odciętym od wifi i innych danych od kilku msc pozwala na wygenerowanie prawidłowego kodu do logowania się do serwisów.

#bitcoin #bezpieczenstwo #binance
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#binance
Jak mam na features otwartą pozycje z danej krypto i dokupie tą samą to dlaczego mi nie otwiera nowej pozycji? Dokupując uśredniam aktualną?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pobrałem apkę Binance (Android). Jest powolna, klawiatura zasłania pół ekranu, tekst i przyciski wychodzą poza ekran albo są przykryte innymi elementami interfejsu.

Czy ktoś z Was również ma taki problem?
#binance #gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Od kilku dni mam w aplikacji i na stronie Binance info że wykryli że próbowałem uzyskać dostęp z innej jurysdykcji i chcą weryfikację do 19.05.2022r.

Problem w tym że jak wejdę w link do weryfikacji który się wyświetla to pokazuje że od dawna mam zweryfikowane konto.
WTF? Wie ktoś coś o co im chodzi?
#binance
bruce_printscreen - Od kilku dni mam w aplikacji i na stronie Binance info że wykryli...

źródło: comment_1651582737komvuiuPQ1UnFZaAxnq3VT.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bruce_printscreen: Zaloguj się na Dashboard przez www binance com albo napisz bezposrednio na czat. U mnie było to samo jako, że jestem poza krajem i chciałem grać futures gdzie są zabronione chyba. Zweryfikowałem się jakimiś dokumentami z karty kredytowej z polski i działa znowu, do czasu aż znowu pewnie się przywalą
  • Odpowiedz
Heja,
Mam wpłaty powiedzmy 100 euro do Binance, jest spot deposit.
Nastepnie w csv widzę kilka razy margin loan usdt i repayment. Myślałem, że może przelałem euro pod zastaw na konto margin ale sprawdziłem i nie można.

Nie mam żadnych zakupów dla tych 100 euro, a na pewno coś kupiłem. Robiłem eksport wg. Instrukcji z #kalkulatorgieldowy dla Binance.
Coś mogę z tym zrobić? Chciałem znaleźć transakcje poprzez interfejs, ale tak
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mkorsov: a wiesz, ze te 100 euro to być może przykładowa kwota? Poza tym, nie trzeba składać korekty, można jeszcze złożyć deklaracje.
Ale trzeba pluć jadem.
  • Odpowiedz
#kryptowaluty #nexo zadebiutowało na #binance i 30% robi w dzień, a jest tylko natywnym tokenem portalu Nexo właśnie. Widocznie jest i będzie zapotrzebowanie na takie portle, łatwy przelew/bezpośrednia płatność kartą i mamy crypto, na którym mozemy dodatkowo zarabiać. Ciekawie może być.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć, dowiedziałem się że można sobie policzyć jako koszt prowizję od zakupu i sprzedaży krypto jeśli w parze jest jakiś FIAT, teraz pytanie po jakim kursie rozliczać prowizje jeśli są naliczone np. w BNB?
Kryptowalutom zmienia się kurs o każdej porze dnia i nocy, nie ma dni roboczych, a jeśli nawet miałbym brać np. ze stooq to tam raczej podają wg czasu UTC0 a nie naszego - na NBP w tej kwestii
michoopro - Cześć, dowiedziałem się że można sobie policzyć jako koszt prowizję od za...

źródło: comment_1651215491T2rEtS8xMkeVdsYRvEHIR1.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
Czy warto korzystać z Launchpool na Binance? Aktualnie mam bnb i busd wrzucone w staking, ale widzę, że w Launchpool jest gal, a nigdy w tym nie uczestniczyłem. Czu dobrze rozumiem,że ja udostępniam tam swoje bnb i busd a w zamian dostaję te gal? No i czy warto? Dziękuję za pomoc.

#kryptowaluty #binance
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach