• 0
Mirasy jak na #binance zmienić by wykresy danego zestawienia krypto gdy przesuwam je w czasie, czyli chce zobaczyć jak rosło czy malało nie dostosowywali wysokości słupków do tego co aktualnie widać na ekranie. Tylko by skala była stała
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirasy podpowiedzcie, przez miesiące #binance rzucał mi komunikatami, że nie przeszedłem jakieś weryfikacji (mimo że w pełni się weryfikowałem rok temu), w końcu na przełomie kwietnia/maja tego roku zablokowali mi wszelką aktywność na #binance , ponieważ jakaś prośba o zwiększenie limitów nie powiodła się i chcieli jeszcze raz weryfikować moja tożsamość i wypełnianie danych dochodowych. Zweryfikowałem tożsamość niby mogę używać, tzn. wpłata na 27 tys. BUSD przeszła i
michoopro - Mirasy podpowiedzcie, przez miesiące #binance rzucał mi komunikatami, że ...

źródło: comment_1654115834i1ybPMQdBx3nBeIjhzC5oO.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie czaję, kupiłem lunę za 50 zika kiedy była przy 0.001 (czy jakoś tak), więc czemu tera zamieniło mi to na lunę classic i lune terra, których wartość razem wynosi 13zł. Przecież to jest jakiś scam xD


@NapromieniowanaSkarpetka: U mnie to samo, zresztą chyba każdemu zamienili. A przyznam, że już prawie robiłem pod siebie jak zobaczyłem lunę po 10$.
  • Odpowiedz
Mirki pomozcie weryfikuję się na binance wysłałem I'm wyciąg z banku (zdjęcie wydrukowanego). Weryfikacja niepowiodła się z przyczyny:

Please submit an original copy of the paper bill/bank statement.


Co to znaczy? Jaka oryginalna kopia? Wysłałem I'm normalny wyciąg. O co chodzi?

#binance #kryptowaluty
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Znajdz w banku zaswiadczenie dla posiadaczy rachunku i wyslij. Wyslij tez pdf wyciagu, a nie zdjecie wydrukowanego. To z-----e jest, trzeba do skutku próbować ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Antoni_deMON: Sam nigdy nie przelewałem ale gadałem jakiś czas temu z facetem w Santander Bank Polska i mówił że by mi musieli blokować dostępy gdyby zauważyli jakieś ruchy.
Także jeżeli chcesz przelewać to np. bank => Revolut => giełda
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Miałem na #binance LUNA, która co prawda była warta całe 0.00, ale teraz pacze a zniknęła mi w ogóle z portfela. Też tak macie? #luna

#kryptowaluty
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Ok. Czyli się "nie przejmować" że stara luna zniknęła z portfela i czekać na 30.05 na tu de moon! ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz