Czy miał ktoś też problem taki, że nie przychodzi mail z kodem aktywacyjnym od #binance ? Próbowałem już wielokrotnie założyć tam konto (kilka ostatnich dni) i na mojego maila na Gmailu nie przychodzi mail z kodem. Ponowienie wysyłki maila także nie dostarcza maila.

I tak, sprawdzałem wszystkie foldery ze spamem.
adek_es - Czy miał ktoś też problem taki, że nie przychodzi mail z kodem aktywacyjnym...

źródło: comment_1619774648SMPaZo9Jvk2C4IHvF30AZL.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@Silvan01 1. Ja wysyłałem prawo jazdy, też się da, i łykneli
2. Wplacaj w dolarach albo euro.
3. Yup. Na początek spot i obserwuj launchpad. Jak startują z nową krypto, to można ją w presale kupić zazwyczaj bo sztywnej cenie przez kilka godzin. A potem cyk, zwrot 300%.
  • Odpowiedz
  • 0
#snm token swap ratio 10:1

Supply = 44mln

Za niecałe 7h odpalają trade na #binance

Matematykę
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Panowie mam taki problem, wypłacałem zawsze z Bianance GBP na konto bankowe Angielskie przelewem, 5 dni temu spróbowałem wypłacić na kartę bo pisało, ze będzie natychmiast no i pieniądze do tej pory nie doszły na konto bankowe. W historii wypłat transakcja cały czas jest w procesie. Pisałem do nich na czacie to od 3 dni bez odezwu. Miał ktoś kiedyś taki problem i go jakaś rozwiązał?

#binance #kryptowaluty
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Nietak_nietak: dzwoniłem, powiedziałem co i jak, ale doatalem odpowiedz, ze oni nie widza żadnej przychodzącej transakcji z binance i ze muszę kontaktować się z binance. Tylko problem jest taki ze od 4 dni nie mam od nich odpowiedzi na czacie
  • Odpowiedz
Hejo. Czy opłaca się się stake'ować takie drobne jak 0.08 ETH na ETH 2.0? Nie jestem specjalnie w temacie ETH 2.0, dlatego pytam.

#binance #ethereum #eth

Staking 0.08 ETH 2.0 na Binance?

  • No jasne, jeszcze jak 50.0% (17)
  • Daj se spokój xD 50.0% (17)

Oddanych głosów: 34

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
W jaki sposób najłatwiej użyć bitcoin, którego mam na Binance? Zostawiłem tam jakiś ułamek i dzisiaj jest to warte trochę ponad 200pln. Da się tym gdzieś zapłacić? Np. za jakąś gierkę?
#bitcoin #binance
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#btc #binance #bnb #trading

Panowie, macie tez taki problem z binance, ze po analizie i wstawieniu czegokolwiek na karte trade nie zapisuje wam danych, np zrobie fibo, wyłącze binance i czasem znika, nic sie nie zapisuje?

jest gdzie opcja zapisu karty z info?
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Co wpisywać w tytule przelewu do #binance ? Chciałem wpłacić euro przelewem SEPA, ten numer referencyjny wystarczy czy coś jeszcze?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@arte008: ja tam osiągam lepsze wyniki po kilku drinkach ale jednak bez urwania filmu ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Edit: w sumie jeśli jesteś pewny, że to nie Ty to zobacz sobie zalogowane sesje bo może ktoś próbuje elegancko wyprowadzić Ci hajs przez p2p
  • Odpowiedz
Nie wiem czy wiecie, ale na Binance możecie sprzedać swoje krypto (np. USDT albo BTC) bezpośrednio innym użytkownikom, a oni mogą wam zapłacić za wasze tokeny polskim złotymi, poprzez Blik, przelew bankowy lub Revolut - usługa nazywa się Binance P2P i opisałem ją w tym artykule.
#kryptowaluty #binance
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@2xpapanalepiku: Masz rację - temat księgowości i US trzeba na pewno wziąć pod uwagę. Nie będę się wypowiadał na ten temat, gdyż należę do skromnego grona hodlerów - kiszę swoje krypto i raczej nie wypłacałem jeszcze dużych kwot. Może inni mają jakieś doświadczenia, którymi się podzielą?
  • Odpowiedz
Czy mógłby mi ktoś pomóc rozgryźć temat krypto? Chciałam zacząć się w to trochę pobawić, ale nie jest lekko. Otworzyłam konto no coinlist i chciałam otworzyć na binance. Tu nie mogę przejść weryfikacji. Mieszkam za granicą, ale mam polski paszport. Nie chcę się rozpisywać, jeżeli łamanym być zignorowana. Jeżeli kota miałby chwilę, żeby mi poświęcić, to się rozwinę. #kryptowaluty #binance
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Chopin_fapu: nie ma na razie info gdzie będzie, na stronie podali, że "na większy dużych giełd". Ja widziałem, że Coinbase na pewno informował, że rozważa dodanie Chia. Mam nadzieję, że będzie na binance, bo na pewno w to wjadę
  • Odpowiedz