Bardzo serdecznie dziękuję za dzisiejszy Marsz Równości w Białymstoku. To było świeże, inne, w tej zatęchłej, codziennej rzeczywistości od "kościółka do roboty" , doświadczenie. Zwłaszcza w Białymstoku, gdzie ludzie dobrzy, choć bliżej ziemniaka, niż rozprawiania o prawach i wolnościach mitycznego OBYWATELA.

Dzisiejsza demokracja spisała się na medal: przeciwnicy (z którymi nie sympatyzuję) mogli wyrazić swój sprzeciw, nawet w formie neandertalskiej, zwolennicy - byli w większości dość skutecznie ochraniani przez państwo, które MA
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mam nadzieje ze bedziecie pamietac ze odgornie wam narzucaja poglady jak za komunizmu. ci sami ludzie jezdza po polsce z tym swoim cyrkiem i prowokuja lokalnych mieszkancow do aktow nienawisci. lokalni prezydenci bez powodu wyprowadzaja policje na ulice marnujac pieniadze na wspieranie nastepnej nic nie znaczacej grupy

kiedys owsiak i wydawanie pieniedzy miasta na jego akcje zimowa a teraz lgbt

te marsze rownosci sa obowiazkowe ze odbywaja sie w kazdym wiekszym miescie? bo wygladaja
a.....m - mam nadzieje ze bedziecie pamietac ze odgornie wam narzucaja poglady jak za...

źródło: comment_xLjaQomxM0ZJcgjCwtoynux4rShFfnJ0.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zartos: Bandyci i kibole pod płaszczykiem kontrmanifestacji postanowili się wyżyć i zrobić sajgon w białym. I to nie tylko jeśli chodzi o sam marsz równości, atakowali niewinnych ludzi, bo ci szli obok marszu, napadali na kobiety i je okradali
  • Odpowiedz
#bialystok #podlasie #4konserwy #neuropa

Proszę o udział w ankiecie wyłącznie mieszkańców Bstoku i okolic. Czy uważacie że to były smutne wydarzenia, że bydło zwyzywało i pobiło spokojnie maszerujących Bogu ducha winnych ludzi, czy też popieracie takie wydarzenia bo Białystok wolny od LGBT i do czego to zmierza, chyba do adopcji dzieci, a Białystok nie odda swoich dzieci homosiom o nie.

Pytam bo spotkałem się

Co sądzisz o sobotnich wydarzeniach w Białymstoku?

  • Bydło 75.7% (84)
  • Jako dobry katolik popieram! 24.3% (27)

Oddanych głosów: 111

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

to jest po prostu zenujace, palami beda wprowadzac demokracje, beda palami torowac droge marszom xD platforma wyprowadza ludzi na ulice by doprowadzic do ich konfliktu xD no zarty jakies. i co to zmienilo w waszym zyciu? dumny jestes z siebie homosiu ze pan policjant musial zbic drugiego czlowieka zebys ty mogl sobie popajacowac na ulicy?

to jest zenujace ze truskolaski wiedzac jak duzo kontrowersji wywola ten marsz pozwolil na doprowadzenie do sytuacji
a.....m - to jest po prostu zenujace, palami beda wprowadzac demokracje, beda palami ...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@acctim: ale ty wiesz, że to działa tak, że jakby onr zrobiłby sobie leglany marsz to ich też policja będzie ochraniać?
  • Odpowiedz
Osobom które mówią że boją sie bardziej ciapatych od białych polaków,radze wybrac sie do białegostoku( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) #heheszki #bialystok
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szukałam informacji w mediach o ofiarach śmiertelnych, bo takowe pojawiają się na instagramie. Portal Dzień Dobry Białystok pokazuje, że jest rzetelny, bezstronny i potrafi w dziennikarstwo.

Jednocześnie, w ciągu całego dnia, miało mieć miejsce kilkadziesiąt innych zgromadzeń, w większości manifestacji przeciwników tego typu propagandy.


( _
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Mollina: na pewno byłoby w tym głośno.
Media chcą wywołać jak największy szok w widzach bo to przyciąga uwagę i zwiększa oglądalność.
  • Odpowiedz
@RobieZdrowaZupke: no tylko że to jest normalny post, bez podtekstu.

W kontrmanifestacjach brało udział od 3 do 4 tysięcy osób. Czy ty uważasz, że wszyscy tam n----------i się z policją? :D Dymią grupa 200-300 maksymalnie osób, a reszta to zwykli mieszkańcy. A nie czekaj, nie są normalni bo używali przekleństw.
  • Odpowiedz