Wpis z mikrobloga

  • 358
Dwa, trzy, dziesięć lat temu byli sobie lgbt i było ok. Cisza, spokój.
Obecnie te marsze spowodowały efekt odwrotny do zamierzonego. Znałem sporo gejów i lesbijek, kojarzyli mi się miło.
Po ostatnich dwóch miesiącach lgbt kojarzy mi się z wymiotami. Nie jestem kościelny, nazi i UFO. Tak po prostu mnie to obrzydziło.

#lgbt #bialystok
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@vartan: Afera nie jest z powodów marszy, tylko polityków robiących nagonkę żeby zagarnąć sympatię. Marsze są potrzebne bo zbyt wiele ludzi cierpi przez prześladowanie i trzeba walczyć o to, żeby było inaczej. Ci co są nakręceni na jakieś chore ideologie że lgbt to spisek mający zniszczyć rodzinę i tak nie zmienią zdania więc na jedno wychodzi.
  • Odpowiedz
@feber: A skąd wiesz jaki to ma efekt? Wszędzie walczyło się tak samo, widać różnicę gdzie zaczęli wcześniej. Poza tym nie chodzi tylko o pokazywanie że tacy ludzie istnieją, a o samo zjednoczenie się jako społeczność i pokazanie że ludzie nie są z tym sami.
  • Odpowiedz
Dwa, trzy, dziesięć lat temu byli sobie lgbt i było ok. Cisza, spokój.


@vartan: 10 lat temu byli sobie lgbt, każdy ich opluwał i była cisza i spokój. Teraz nie ma ciszy i spokoju, bo ileż #!$%@? można nadstawiać drugi policzek z nadzieją, że wszystko się samo poprawi.

Ktoś ma świadomość, że to serio przynosi odwrotny efekt?

Póki co to idealnie kompromitują prawackie bydło.
  • Odpowiedz
@vartan Była cisza i spokój, ale środowisko LGBT jest notorycznie atakowane przez telewizję publiczną i władza daje na to przyzwolenie. TVP ogląda wiele konserw, ktore potem zioną nienawiścią do każdego, kto zostanie zmieszany z błotem w owej stacji.
  • Odpowiedz
via Android
  • 11
@Piespogrzebany tylko wg mnie te marsze spowodowały, że neutralne osoby raczej się zniechęcily do LGBT, aniżeli zaczęły nagle ich wspierać.

I co do polityki, to niestety jest to grupa, której naobiecują, aby zgarnąć głosy, a po wyborach i tak każdy o nich zapomni
  • Odpowiedz
@vartan: A dokładnie, masz rację - więcej osób to chyba zniechęci, niż doda którejkolwiek ze stron.

Mnie już męczy po prostu ten spór, LGBT było jest i będzie, a obrzucanie ich marszy petardami i butelkami powoduje tylko, że utwierdzają się w przekonaniu, że są szykanowani itd.

Z drugiej strony nie mogę zrozumieć, czemu marsze LGBT często kończą się tym, że osoby w nich biorące mają w rękach dilda, ubrane są
  • Odpowiedz
via Android
  • 6
@asunez właśnie dlatego, że mają dilda, przebrania psów itp., powoduje to obrzydzenie.
Oni uważają to za "normalność'? Tak chcą chodzić do pracy, po ulicach? Albo ja nie wiem co to normalność, albo ktoś odleciał.
Byłem w barach gejowskich, na dyskotekach, tam normalnie tańczą, ubierają się, rozmawiają. I to było ok. Pod wrażeniem byłem np. czystości łazienek, gdzie kolesie potrafili sprzątać po sobie.

A parada? WTF?
  • Odpowiedz
@vartan: Ja mam podobne odczucia, mam np. geja w pracy. Typ się nie afiszuje, nie paraduję mówiąc "ja jest gej teraz wszyscy macie mówić, jak to szanujecie i akceptujecie", ubiera się normalnie, nie ma żadnych dziwnych odchyłów od normy. No i nikt z tym nie ma problemu. Nikt mu nie dokucza, nikt mu nie zabrania żyć jak chce.

Problem się zaczyna jak wchodzi w to wszystko ideologia, przeinaczanie znaczenia słowa
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 59
@vartan: sto lat temu kobiety nie miały praw wyborczych i też jakoś to było lepiej ciszej, wszystko to mi się miło kojarzyło, podobnie z niewolnikami, zachciało im się praw człowieka wprowadzać i tym podobnych lewackich wymysłów
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@vartan: prawda, jest głośno kiedy wychodzą na marsze. To wtedy jest największy burdel, też wydaje mi się że kilka lat temu nie był to tak duży problem bo siedzieli na dupie bez śmiesznych marszy, teraz sami robią z siebie cel
  • Odpowiedz
@vartan: To się mylisz, bo ja byłem neutralny a obecnie jestem zagorzałym fanem tego środowiska, widząc te zezwierzęcenie narodowców po drugiej stronie.
  • Odpowiedz
@vartan:

Dwa, trzy, dziesięć lat temu byli sobie lgbt i było ok. Cisza, spokój.


Brawo zrozumiałeś jak w tym kraju robi się nagonkę i kampanie polityczną. 1. Rozpoczynasz nagonkę z. 2. Druga strona się broni. 3. Włączasz cały nienawistny aparat medialny i sytuacja się zapętla

Nie było porblemu i nagle "sam" się zrobił
  • Odpowiedz