Mirki pomocy. Chciałem doładować konto battle.net za 10 euro. Na koncie paypal mam 11 euro. Gdy wybieram na battle doładowanie przez paypal, kaze mi ustawić paypal jako domyślną opcje płatności. Po przeniesieniu do paypala każe mi powiazac konto z kartą kredytową, mimo iż mam wystarczające środki na koncie. Nawet na paypalu przekonwertowalem środki na euro i ustawilem jako główną walutę. Serwer americas jeśli ma to jakieś znaczenie. O co tu chodzi?
#
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Drmscape: Poniżej 100 pln za 20€ w formie doładowania. W każdym Empiku to jest- słowo klucz to giftcard. Dodajesz jak jakikolwiek klucz. Upewnij się, że sprzedawca odbije dwa razy, żeby weszło. Mogę wrzucić zdjęcie
  • Odpowiedz
Mirasy, mam pytanie: chcę pograć z #rozowypasek w #diablo2 na multi. O czymś powinienem wcześniej wiedzieć? Czy dowolne dwa klucze na #battlenet wystarczą? Jakieś kwestie must-have modów (i czy w ogóle mody na battle.net są dopuszczalne)?
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mody nie działą na closed BN (czyli tym "oficjalnym"). Lepiej zainstalujcie piraty

Mody odradzam


@ripp1337: widzę tu brak spójności. :< Dlaczego twierdzisz, że lepiej na piracie?

@dr__slim: @Cinex: super, dzięki. :)
  • Odpowiedz
Jakieś kwestie must-have modów


@rss: Jak nie gracie na closed bnecie to instaluj PlugY - daje runewordy z laddera, pokazuje wszystkie staty, daje również szansę na zasmakowanie uber Diablo i uber Tristram na singlu. Oprócz tego jest kilka ułatwień typu większa skrzynka i reset skilli
  • Odpowiedz
Witamy serdecznie,
98% produktów sprzedawanych na stronie działa perfekcyjnie. W przypadku 2% problemów z kluczem chodzi głównie o błąd sprzedawcy, taki jak na przykład pomyłka w kluczu. Dla tego rodzaju problemu proponujemy dokonywać zakupu z g2a shield, który zagwarantuje szybkie rozwiązanie problemu.
Pozdrawiamy,
G2A Team
  • Odpowiedz
@Morgesztern: warto. no bo na przykład:
http://eu.battle.net/sc2/pl/forum/topic/17611332076
Tutaj koleś pisze, że gra mu zniknęła. Dopytuję się go (problem oznaczony jako rozwiązany, więc ciul wie) co się podziało, bo gdzieś wcześniej były już zgłoszenia, że ktoś kupił sc2, okazało się, że na g2a i grę mu cofnęło po jakimś czasie. Ktoś zrobił chargeback i po tematach.
Lepiej dopłać te 4€ dla świętego spokoju.
  • Odpowiedz
@wormik: @Morgesztern: Tylko że Blizzard ma wersje podstawową a ta to Origin. Za 1 E z groszami jest G2A Shield, nie wiem jak to dokładnie działa ale chyba w razie oszustwa zwracają ci pieniądze. Sorry że tak późno ale nie miałem powiadomienia że mnie wołałeś.
  • Odpowiedz
Mirki, mam problem z zalogowaniem się do bnetu od kilku dni. Problem polega na tym, że jak wprowadzę dane do logowania to jak podczas normalnego logowania kręci się te logo battle netu, tylko, że u mnie te logo kręci się w nieskończoność i po upływie kilku minut wywala mi błąd. Szukałem rozwiązania problemu w google i nic nie udało mi się znalezc. Miał ktoś podobny problem i wie jak go rozwiązać ?
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jabukasiga: @Morgesztern: Nie mam zielonego pojęcia o co wam chodzi... Niemal każda gra czy to na konsole czy na pc kosztuje około 200zł... Tutaj edycja rozszerzona kosztuje na allegro 210zł z darmową wysyłką i pudełkiem, a za ok. 160 zł kupicie gołego Overwatcha... czy to aż tak dużo? Ile kosztowało GTA? Battlefront? Aż tak was boli że naprawdę świetna firma zarabia kasę na grach? Popatrzcie ile serca w
  • Odpowiedz
@Lembaz: W pelni sie zgadzam, jesli mam pewnosc ze gra zatrzyma mnie na dluzej niz kilkadziesiat godzin (przy blizzardzie spedzilem tysiace godzin) to jestem w stanie naprawde zaplacic wiecej. Zadna ich produkcja mnie nie zawiodla, mam nadzieje ze z OW bedzie podobnie :)
  • Odpowiedz
Mireczki mam pytanie. Gdzie mogę teraz kupić (oprócz battle.neta) klucz do overwatcha tak aby już go dostać? Wszedzie gdzie widze wysyłka w dniu premiery a w HoTsie już ludzie latają smugą czyli kupili wczesniej. Ktoś pomoże? :)

#overwatch #battlenet
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej.
W jaki sposób mogę kupić coś na BattleNecie za pomocą karty MasterCard. Na karcie mam pieniądze w złotówkach i nie widzę opcji zamiany na euro, a przecież tą walutą się kupuję na BN.
Jestem w tym kompletnie zielony więc proszę mi wytłumaczyć jak tłukowi. :)
#battlenet #blizzard #hearthstone #overwatch
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach