Wpis z mikrobloga

@Morgesztern: WoW i Heartstone to według mnie wystarczający argument, że priorytetem jest dla nich trzepanie kasy.

Teraz Wow jest jak ciągnięty na siłę jak amerykański serial, co po pierwszym sezonie był hitem a każdy następny to schody w dół. Wincyj niech tych żałosnych dodatków zrobią. Chciwcy mogli chociaż zostawić w spokoju nostalriusa - pewnie zapiekła ich dupa.

A HS to już w ogóle pay2win.
@jabukasiga: Zgodze sie, ze dodatki do wowa byly slabe, ale moim zdaniem tylko cata i mop - wod byl calkiem ok jak dla mnie. Gra musi kosztowac, 60E dla nas stanowi majatek, ale Polska jest jednym malutkim panstewkiem, dla reszty to jak 60zl. Blizz wprowadzil ostatnio cos takiego jak token, nie musisz placic za abonament w euro tylko goldem z gry:) Co do hs nie bede sie odnosil bo bylo 1000
@jabukasiga: @Morgesztern: Nie mam zielonego pojęcia o co wam chodzi... Niemal każda gra czy to na konsole czy na pc kosztuje około 200zł... Tutaj edycja rozszerzona kosztuje na allegro 210zł z darmową wysyłką i pudełkiem, a za ok. 160 zł kupicie gołego Overwatcha... czy to aż tak dużo? Ile kosztowało GTA? Battlefront? Aż tak was boli że naprawdę świetna firma zarabia kasę na grach? Popatrzcie ile serca w to wkładają,
@Lembaz: no w sumie to mnie tylko ten wow najbardziej boli bo to powinno skończyć się na tbc, ewentualnie wotlk, a nie robią milion dodatków i na siłę próbują utrzymać graczy a Ci się odwracają i przechodzą na serwery typu nostalrius a blizza dupa boli, że te 150 tys graczy od nich uciekło i nie chce im płacić za grę, a ci wcale nie chcą do nich wrócić nie dlatego, że
@jabukasiga: Dla mnie TBC i WOTLK to najlepsze dodatki do Wowa, ale myślisz że jak zatrzymaliby się na nich to byłoby teraz lepiej? A skąd już dawno wow by upadł... Muszą iść do przodu... A nie winą dodatków jest że Wow traci graczy, po prostu nie można grać w nieskończoność tylko w jedną grę...
@Lembaz: W pelni sie zgadzam, jesli mam pewnosc ze gra zatrzyma mnie na dluzej niz kilkadziesiat godzin (przy blizzardzie spedzilem tysiace godzin) to jestem w stanie naprawde zaplacic wiecej. Zadna ich produkcja mnie nie zawiodla, mam nadzieje ze z OW bedzie podobnie :)