No i się zrobiło wesoło: Arsenal i Chelsea mają tyle samo punktów, Tottenham jeden więcej. Cała trójka ma jeszcze możliwość kwalifikacji do ligi mistrzów poprzez wygraną w obecnych rozgrywkach klubowych jeżeli wygrają swoje turnieje, pozostały terminarz:

Tottenham:
H - Brighton
H - West Ham
A - Bournemouth
Pustulka - No i się zrobiło wesoło: Arsenal i Chelsea mają tyle samo punktów, Tottenh...

źródło: comment_cGQCNrK7I6Dl4QnFzTPdPL7a9jdiUQXC.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Yahoo_: Myślę, że United dzisiejszą porażką z Evertonem już odpadło z wyścigu, w środę grają z City i nie wierzę, że wygrają, a potem czeka też mecz z Chelsea.
  • Odpowiedz
chłop blokuje w polu karnym dośrodkowanie wyciągniętą przed siebie ręką i nic
var? a komu to potrzebne? a dlaczego?
#mecz #arsenal
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nawet punktu w tym meczu nie zdobedziemy.

Mavropanos do kazdego odbioru podchodzi z pol faulem, srodek pomocy 19latek + gosc nadajacy sie na lige szwajcarska, fan arsenalu biegajacy na prawej obronie, ktory nawet by nie znalazl miejsca w Championship, napastnicy bez formy od kilku meczow i 350k na tydzien, ktory nic nie potrafi.

Z czym do ligi mistrzow.

#arsenal
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Trochę urazów przed niedzielnym spotkaniem z Crystal Palace, ale na szczęście będzie to mecz na Emirates:

- Xhaka z urazem biodra i przejdzie testy tuż przed spotkaniem
- Torreira z urazem pachwiny, również tak jak wyżej
- Ramsey wyleciał na 2-3 tygodnie, a najgorszym przypadku zagra dopiero w ostatniej kolejce i finale Ligi Europy

Spora
Pustulka - Trochę urazów przed niedzielnym spotkaniem z Crystal Palace, ale na szczęś...

źródło: comment_3MGX2fE96hh5HdWRqq7cGMalToitidiw.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pustulka: Jak dla mnie ten mecz z Crystal Palace jest jednym z kluczowych (jak niemal prawie kazdy z ostatnich meczow). Wszyscy mysla, ze to bedzie spacerek bo Arsenal mocny u siebie, a tak naprawde Papa zawieszony, Koscielny nie wiadomo czy da rade zagrac kolejny mecz, srodek pola tez caly kontuzjowany. Jesli straca punkty z Palace to pozamiatane.
  • Odpowiedz
@prodigi: Zapomniałem, że Sokratis zawieszony na 2 spotkania za żółte 10 żółtą, a nie jedno. Zobaczymy, pewnie Emery wyjdzie w miarę najmocniejszym składem:

-----------------------Leno----------------------
---------Mustafi-Koscielny-Monreal
  • Odpowiedz
Arsenal ostatnio niezle w obronie, Koscielny fantastycznie to uklada, ale czy tylko ja mam wrazenie, ze jedziemy mocno na farcie i nie widac za wielu pozytywow na najblizsze mecze?

Ogladam te mecze tydzien w tydzien, z nadzieja, ze w koncu odpala i zlapa forme, a mam wrazenie, ze z kazdego meczu jest coraz gorzej. Bardzo czesto ta druzyna wyglada jakby nie potrafila trzech podan z rzedu wymienic.

#arsenal
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@prodigi: No cóż na wyjazdach jakoś specjalnej poprawy nie widzę, niby trochę solidniej z tyłu, ale w ataku gorzej. Teraz sporym problemem będzie, że Ramsey najprawdopodobniej wyleciał do końca sezonu, a był w formie i spisywał się bardzo dobrze jako ciągnacy do przodu łącznik defensywny z atakiem jak Cazorla kiedyś. W niedzielę powinni wygrać z Crystal Palace, ale o punkty z Wilkami znowu będzie ciężko, potem kolejny wyjazdowy mecz z
  • Odpowiedz
Skład Kanonierów na rewanżowy mecz w Neapolu:
XI: Cech; Sokratis, Koscielny, Monreal; Maitland-Niles, Xhaka, Torreira, Kolasinac; Ramsey; Aubameyang, Lacazette
Ławka: Leno, Elneny, Mkhitaryan, Ozil, Iwobi, Mustafi, Guendouzi.

Ustawienie: 3-4-1-2

---------------------Cech----------------
Pustulka - Skład Kanonierów na rewanżowy mecz w Neapolu:
XI: Cech; Sokratis, Kosciel...

źródło: comment_eDpYS4RvWgiMspw2kIAvhBsoQqopvdMO.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skład, który pojechał wczoraj do Neapolu, ciężko przewidzieć jaka 11-stka dzisiaj wyjdzie, ale najprawdopodobniej Emery wystawi Cecha na bramce, Sokratisa, Koscielnego i Monreala na środku z Nilesem oraz Kolasinaciem na bokach, w środku Xhakę z Torreirą, a przed nimi Ramseya oraz Iwobi z Lacazette w ataku. Suarez jest kontuzjowany, a gdyby ktoś się zastanawiał kto to jest Okonkwo to 17 letni bramkarz bardzo szybko pnący się w górę w ostatnich 12 miesiącach,
Pustulka - Skład, który pojechał wczoraj do Neapolu, ciężko przewidzieć jaka 11-stka ...

źródło: comment_tkXyRlcev6T593REumcbrZayaC6CA7do.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kolejka w 20 zdaniach

Za nami 34. seria gier Premier League (wtorkowe starcie Brighton z Cardiff jest meczem zaległym)! Koniec sezonu tuż-tuż, a co za tym idzie, coraz więcej kwestii staje się jasnych. Co przyniósł miniony weekend?

1. Liverpool po raz pierwszy od 7 lat pokonał Chelsea na własnym boisku, do czego przyczynił się fenomenalny gol Salaha - Egipcjanin trafił zza pola karnego po raz pierwszy od stycznia 2018 roku.

2.
StaXik - Kolejka w 20 zdaniach

Za nami 34. seria gier Premier League (wtorkowe sta...

źródło: comment_SiIprNGfBLyWT3X1KjBQ2tInCLCR1aG2.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@StaXik: byłaby opcja dodać do miejsca liczbę rozegranych spotkań i stratę do lidera? Byłoby od razu widać jaka jest sytuacja w tabeli w kontekście ostatnich spotkań Dla przykładu:
1. (34/-) Liverpool po raz pierwszy od 7 lat pokonał Chelsea na własnym boisku, do czego przyczynił się fenomenalny gol Salaha - Egipcjanin trafił zza pola karnego po raz pierwszy od stycznia 2018 roku.

2. (33/-2) Liderowi ani na krok nie ustępuje
  • Odpowiedz
Troy Deeny ma za soba ciezki dzien, najpierw jego dom stanal w plomieniach, nastepnie czerwona kartka w meczu.

A tak na powaznie to ostatnie 2 mecze Arsenalu na wyjezdzie to musza byc jedne z dwoch najbardziej beznadziejnych wystepow tej druzyny w ostatnich miesiacach.

Arsenal nie zasluguje na lige mistrzow i cudem bedzie jesli sie do niej zakwalifikuja. Trzy punkty w meczu z Watford to wykorzystanie limitu szczescia do maksimum. Podsumowujac:

-
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@prodigi: Iwobi zdecydowanie najlepszy z ofensywnej trójki. Gdyby nasz podobno klasy światowej snajper potrafił strzelać więcej niż 1/5 sytuacji to Iwobi miałby conajmniej 2 asysty. Emery ma jakiś problem z meczami wyjazdowymi za dużo kombinuje sezon bez zwycięstwa na wyjeździe z Sevilla nie można uznać za przypadek. Natomiast o Napoli jestem w miarę spokojny Ancelotti jest już dawno po dacie ważności. Czuję ,że Ramsey wygra nam jeszcze jeden puchar.
  • Odpowiedz