Wszystko
Wszystkie
Archiwum
- 442
Pierre-Emerick Aubameyang (x2) - Arsenal 3:1 Leicester
#mecz #golgif #premierleague #arsenal #leicester
#mecz #golgif #premierleague #arsenal #leicester

- Opti
- konto usunięte
- MarekAntoniusz
- krol_magnezu
- qnik_
- +437 innych
- Kapitan_pesymista
- Opti
- MozgOperacji
- iker
- XsomX
- +50 innych
- 29
@MozgOperacji: wengerball
- 33
- 74
- 7
@MozgOperacji: myślałem, że zatrudnienie Emery'ego, czyli gościa, który #!$%@?ł zaliczkę 4:0 z pierwszego meczu, było ostatecznym upadkiem tego śmiesznego klubu. Okazuje się, że Ozil jako kapitan to nowe dno ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- MozgOperacji
- wetorek2
- turbojez
- Epidemiusz
- nocnyfarmer86
- +2 innych
@MozgOperacji Bellerin OG
- 12
Zawsze cieszy widok zadowolonej, pracującej mamy 45+ przy dwójce małych dzieciaków :)
źródło: comment_ooSkSxzk4ok0ZcZkTgjBZ5s6VWCPvR1G.jpg
Pobierz- MozgOperacji
- Mescuda
- bersking
- lubie-sernik
- konto usunięte
- +7 innych
- 20
Nowa jakość wysłużonego staruszka
Różnie to bywa z samochodami. Niektóre są używane przy codziennych czynnościach, inne "od święta", okazjonalnie. Tak czy inaczej, spełniają swoją podstawową funkcję i, prędzej czy później, odchodzą w zapomnienie. Są też klasyki, które wraz z upływem czasu jedynie zyskują na wartości, a ich ranga szlachetnieje. Niekiedy są jednak zeniedbywane, co wymusza na potencjalnym kolekcjonerze odrestaurowanie takiej maszyny. Takim przypadkiem w świecie futbolu jest Arsenal.
Poprzedni właściciel (w tej
Różnie to bywa z samochodami. Niektóre są używane przy codziennych czynnościach, inne "od święta", okazjonalnie. Tak czy inaczej, spełniają swoją podstawową funkcję i, prędzej czy później, odchodzą w zapomnienie. Są też klasyki, które wraz z upływem czasu jedynie zyskują na wartości, a ich ranga szlachetnieje. Niekiedy są jednak zeniedbywane, co wymusza na potencjalnym kolekcjonerze odrestaurowanie takiej maszyny. Takim przypadkiem w świecie futbolu jest Arsenal.
Poprzedni właściciel (w tej
źródło: comment_WaLY7MNoGbThtE5yUed8zcj6IPadZq8x.jpg
Pobierz- dupokosmita
- konto usunięte
- Majsterzyna
- leesiuu
- casperod
- +15 innych
@StaXik: nie zgodzę się z opinią o Cechu który gra jak narazie najlepszy sezon w barwach Arsenalu
@ale_jaja_beka_wchu: ja się natomiast zgodzę, prawie z każdym meczu wina za którąś ze straconych bramek obarczała właśnie jego barki.
źródło: comment_0VEkHBxNhyjb1TvNd3GyPLnvqCKV5vO0.jpg
Pobierz- toporow17
- konto usunięte
- KingAugust
- SunnO
- dziomson
- +15 innych
- 4
@realbs: śpiewaj hymn, nie zamiast wymądrzać się
źródło: comment_24Fj6viNPGJhlsvevDe1ynRQ148hupIp.jpg
Pobierz- taniearbuzy
- jaqqu7
- kRUL1
- tehSpirit
- nocnyfarmer86
- +12 innych
@fuManchu69: ale beka ha ha
- 157
@Minieri: o kurła piękna bramka
- 151
Kolejka w 20 zdaniach
Ósma seria gier w Premier League to już przeszłość. Sprawdźmy, co w tabeli piszczy.
1. Manchester City mógł wygrać na Anfield, lecz remis wystarczył do pozostania na fotelu lidera.
2. Walec o nazwie Chelsea przetacza się po kolejnych rywalach, a Southampton poległo w starciu z The Blues 6. raz z rzędu.
3. Liverpool pozostaje bez zwycięstwa od 4 spotkań na wszystkich frontach.
4. Tak, tak, Arsenal w końcu
Ósma seria gier w Premier League to już przeszłość. Sprawdźmy, co w tabeli piszczy.
1. Manchester City mógł wygrać na Anfield, lecz remis wystarczył do pozostania na fotelu lidera.
2. Walec o nazwie Chelsea przetacza się po kolejnych rywalach, a Southampton poległo w starciu z The Blues 6. raz z rzędu.
3. Liverpool pozostaje bez zwycięstwa od 4 spotkań na wszystkich frontach.
4. Tak, tak, Arsenal w końcu
źródło: comment_nCfa9gzjlWBkJKi7e2daMT1O5n5ouJFr.jpg
Pobierz- CzlowiekPuma
- toporow17
- jamysle
- ranunculus
- konto usunięte
- +146 innych
- 5
@matejusz_po_prostu: Stricte ligą angielską gdzieś od 5 lat. Od 10 trzymam z United.
- 16
- 68
@Ostrzewtlumie: tylko #bojowkagirouda
- Ragnarokk
- Henry14
- konto usunięte
- Markowsky95
- Sztofort
- +5 innych
- 1
@Ragnarokk: Dobre spotkanie Urugwajczyka, mnóstwo walki w środku pola, sporo fauli na nim.

- 1
@cross7676 @zwyczajne-wykopowe-konto: : Niestety tak, chociaż będąc sprawiedliwym wyśmiewając żałosną grę w Barcelonie i historyczną kompromitację trzeba pamiętać że wzięła się z tego, że poskładali ich w Paryżu 4 bramkami a naprawdę wtedy powinno być wyżej. W ogóle to sądzę, że był on mimo wszystko trochę ofiarą polityki klubu, bo o ile pierwsze lata po przejęciu przez Katarczyków były budowaniem fajnego i rozsądnego zespołu, gdzie Ancelotti a zwłaszcza Blanc mieli jeden
@kontik no kabaret xd Di Maria w Realu grał na srodku przy 4-3-3 ale on tam srednio sie nadaje

- 36
- matixrr
- Surykot
- hehebenek
- jellyfish432
- venomik
- +31 innych
- 10






























Przerwa reprezentacyjna wreszcie za nami! Jak wygląda krajobraz w Premier League po 9. kolejce?
1. Fotelu lidera nie opuszcza Manchester City, który po raz 23. wygrał w lidze różnicą minimum 5 goli (10. raz pod wodzą Guardioli).
2. Kroku pod względem punktowym dotrzymuje mu jedynie Liverpool, w czym pomaga Salah, który zdobył swoją 50. bramkę w barwach angielskich klubów (48 dla The Reds, 2 dla The Blues).
3.
źródło: comment_PKzG0nrHge3GI0AGaW0Mg9yKVIFMXkPI.jpg
PobierzSponsor: Grupa Facebookowa z promocjami z chińskich sklepów
Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen
Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen
! @johnkashtan @przemekk121 @zjembigos @cukierpuder_9 @Majsterzyna @splndid @nedre @koxok @qbad89 @Fabinho @MeNeFrego @calc_exe @zielonyMISZCZ @Przem10 @tomaaasz94 @bysiorskiwitja7 @Sanczo231 @quintic @rekari1 @szuchal @looki @Lukas461 @Geldon @rzeziu @SharpPython @hbr @pyrtyty @wisnia14 @Ponek @Nevtrus @
@dzana:
dzbanie