Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@Gunnersaurus: i znowu dostaniemy w p---ę
@Gunnersaurus: @jascen:
im szybciej kolejna porażka, tym większa presja na zmiany. niech dostają po dupie. ja tam się cieszę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
im szybciej kolejna porażka, tym większa presja na zmiany. niech dostają po dupie. ja tam się cieszę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@rybazryzem85: i ta jedna wygrana z memczesterem xD
- 1
@Sergeant_Matt_Baker: nie kop leżącego
- 1
@musiol108 Na kontrę gra więc nudnawe te mecze ale najważniejsze że skutecznie. To co Bielsa z Leeds zrobił jest świetne
Mikel Arteta musi zostać s---------y ze stanowiska i to prędko.
#arsenal
#arsenal
- 1
@waciak: wejdź na jakąkolwiek stronę angielską, czy twitterka to 90% osób broni Arteta zrzucając winę na piłkarzy
- 0
@CzarliKlunej: nic do nie zmieni, arteta zostanie chyba, ze grozba spadku stanie sie realna, narazie na to za wczesnie, ale za miesiac dwa moze różnie być.
Problem to jakość zawodników i polityka transferowa ogólnie klubu. Nie wiem na co nam Cedric? Pablo Mari? Skoro Cedricowi płacimy niezla tygodniówkę, a on jest 3cim wyborem na prawą obronę za Bellerinem i Niles. To samo Mari. Przed nim w hierarchi są Gabriel, Holding,
Problem to jakość zawodników i polityka transferowa ogólnie klubu. Nie wiem na co nam Cedric? Pablo Mari? Skoro Cedricowi płacimy niezla tygodniówkę, a on jest 3cim wyborem na prawą obronę za Bellerinem i Niles. To samo Mari. Przed nim w hierarchi są Gabriel, Holding,
- 7
źródło: comment_16084191216jZfNlaH7Wggkj6mp3fP9k.jpg
PobierzCzy Arteta odbuduje Arsenal w przyszłym sezonie?
- Tak, w lato odświeży skład i da radę 11.8% (17)
- Nie, po prostu nie jest dobrym trenerem 11.8% (17)
- Jakim przyszłym sezonie? xD 76.4% (110)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 6
jedno trzeba im przyznac, trzymaja rowny poziom od poczatku rozgrywek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
tymczasem Willian kolejny zajebisty mecz..
#arsenal
tymczasem Willian kolejny zajebisty mecz..
#arsenal
źródło: comment_1608417122ItQcIR3d9SYpOutIvBvm7k.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez autora
- 1
@Jednorenki_Bandyta: Teraz faktycznie widać, że nie problemem był Wenger, a wnętrze klubu - struktury, właściciel. Być może Wenger nie był fenomenalnym taktykiem, ale przynajmniej trzymał za mordę szatnie czego nie można powiedzieć o jego następcach. Zresztą Arsenal potrzebuje kapitana z krwi i kości od czasów Vieiry, później Henrego czy Toure, to nikt tam nie jest godny opaski. Nawet fabregas czy rvp mimo wielkich umiejętności nie mieli takich "jaj" i charyzmy
- 12
No jak tam Panowie 14 spotkań 8 porażek, 14 punktów, a jak Brighton jutro wygra z Shiefield United to Arsenal spadnie na 16 miejsce. Fulham ze strefy spadkowej ostatnio w lepszej formie, a gra z Newcastle, które zmagało się ostatnio z koronawirusem.
Kolejne spotkania z Premier League to:
- mecz u siebie z Chelsea, tutaj to wiadomo, a później to mecz o 6 punktów z rywalami do utrzymania w Premier League:
-
Kolejne spotkania z Premier League to:
- mecz u siebie z Chelsea, tutaj to wiadomo, a później to mecz o 6 punktów z rywalami do utrzymania w Premier League:
-
źródło: comment_1608406554BwDwK2A3IVMwiHdJ0aDfV9.jpg
Pobierz@MarekAntoniusz najbardziej bawi mnie to że po odejściu Sengera miało być kolorowa a jeszcze nikt mu nawet nie dorównał xD
- 2
@MarekAntoniusz: Jak jutro Brighton wygra z ostatnim Sheffield to Arsenal spadnie na 16 pozycję. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
konto usunięte via Android
- 2
Arsenal w ostatnich 10 meczach ligowych strzelił łącznie 2 gole (bez karnych). Z czego jeden strzelił środkowy obrońca.
#mecz #arsenal #premierleague #pilkanozna
#mecz #arsenal #premierleague #pilkanozna
- 5
@Milanello: Tak się kończy jak trzyma się średniaków w składzie przez lata wmawiając im,że ten sezon to już na pewno odpalą. Nketiah nie poradził sobie w Championship więc jakim cudem może być pierwszym zmiennikiem na szpice.
- 0
@Mzil: Nie jedynym,ale kto by nie przyszedł to może mieszać w tym guano i mieszać i nic z tego wielkiego nie będzie.
- 7
Mikel Rewolucjonista Guardiola Taktyk Arteta Pierwszy:
#arsenal
#arsenal
źródło: comment_1608401234tiHgDFmK6l8X07x9TvCkWP.jpg
Pobierz@Pietrzykowski
@Pustulka
Kibice chcą żeby Arsenal walczył o top 4 to przecież jak spadną powinno być łatwiej czyż nie? ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Pustulka
Kibice chcą żeby Arsenal walczył o top 4 to przecież jak spadną powinno być łatwiej czyż nie? ( ͡º ͜ʖ͡º)
- 0
@MarekAntoniusz: Będzie ciężej, Championship to trudna liga.
- 4
Witam serdecznie wszystkich masochistów tzn sympatyków klubu Arsenal F.C., już za niecałą godzinę Arsenal zmierzy się Evertonem na wyjeździe:
Arsenal XI: Leno, Holding, Luiz, Tierney, Niles, Ceballos, Elneny, Saka, Pepe, Nketiah, Willian
ławka: Runarsson, Bellerin, Cedric, Mustafi, Kolasinac, Willock, Smith Rowe, Martinelli, Lacazette.
-----------------Leno
Arsenal XI: Leno, Holding, Luiz, Tierney, Niles, Ceballos, Elneny, Saka, Pepe, Nketiah, Willian
ławka: Runarsson, Bellerin, Cedric, Mustafi, Kolasinac, Willock, Smith Rowe, Martinelli, Lacazette.
-----------------Leno
źródło: comment_1608395634XhZUQ6Cgl4y1DFQ8JKjO1r.jpg
PobierzJakim wynikiem zakończy się starcie Evertonu z Arsenalem?
- Wygra Everton. 74.1% (20)
- Padnie remis. 7.4% (2)
- Wygra Arsenal. 18.5% (5)
- 7
Luis Campos właście odszedł z Lille, Overmars i Rangnick też dostępni, a w północnym Londynie pozycja Edu w Arsenalu niezagrożona. Panowie Kroenke to mają łeb do prowadzenia klubów piłkarskich. (✌ ゚ ∀ ゚)☞
#arsenal
#arsenal
źródło: comment_160834190699zKFjrblrejyzPCwKFCVC.jpg
Pobierz





















#arsenal #premierleague
Wyjdźmy od tego, że Arteta ma niesamowity PR, nigdy nie widziałem by inny menadżer był tak hypowany przez media i fanów, od samego początku był pompowany balonik, sztab marketingowy Ozila jest niczym w porównaniu do tego jak
@karolzzr: Widzisz jak zespół gra, jakie notuje wyniki i jakie ma statystyki i poważnie zadajesz mi to pytanie? Arteta jest asystentem bez doświadczenia, który nie przeprowadza żadnej rewolucji, drużyna nie zrobiła pod nim żadnego progresu, przypomnę jeszcze raz, że Emery został zwolniony z bilansem 4-6-3 będąc ósmym w tabeli, mamy rok później i Arsenal pod wodzą Mikela włącza się do