Wpis z mikrobloga

Drodzy Wykopowicze, fani futbolu.
Eksperci.
Zwracam się do Was jako przedstawiciel tagu #united

Nadszedł czas. (jako dowód załączam w komentarzu screena z mojego wpisu, który przekroczył pewną barierę)

Niniejszym proponuję, żeby wpisy pod tagami następujących klubów: #juventus #fcb #real #cristiano #bayern #psg #reprezentacja #chelsea #arsenal #united #atletico #acmilan #lfc

były dostępne tylko dla faktycznych kibiców tych klubów i by zwykły plebs spod #pilkanozna lub każdego innego tagu, który nie wejdzie w skład #superliga, nie miał dostępu do tej elitarnej zawartości.

@Minieri - kiedyś wpłaciłem Ci dychę albo piętnastaka. Przyszedł czas się rozliczyć - proszę, byś w ramach #superliga wrzucał golgify z meczów klubów jedynie wymienionych powyżej.
#golgifbieda - ten drugi niech od dzisiaj korzysta z tego (a tak serio, panowie, ja #!$%@?ę, dziękuję za te gole).

Ale tak serio - nadszedł czas. Wykop chce na nas zarobić, przez właścicieli przemawia czysta żądza zysku - gdzie w tym wszystkim duch sportowy?

Zapraszam jeszcze typka, co udaje Bońka i eeee Ma
Matiego Borka

Dla Ciebie też jest miejsce. Dla wszystkich jest miejsce, no ale trzeba zasubskrybować - opłatę w wysokości 10 zł miesięcznie proszę przelewać na konto wykop.pl (bio) lub bezpośrednio do Minieregio.

Moderacjo, prośba do Was - nie banujcie też za męskie penisy.

Eee dobranoc.
Pobierz meandmymonkey - Drodzy Wykopowicze, fani futbolu.
Eksperci.
Zwracam się do Was jako...
źródło: comment_1618956846E2tvvg4TPoHQfZ7Mmp1XIe.gif
  • 9