Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@MarekAntoniusz najbardziej bawi mnie to że po odejściu Sengera miało być kolorowa a jeszcze nikt mu nawet nie dorównał xD
- 2
@MarekAntoniusz: Jak jutro Brighton wygra z ostatnim Sheffield to Arsenal spadnie na 16 pozycję. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
konto usunięte via Android
- 2
Arsenal w ostatnich 10 meczach ligowych strzelił łącznie 2 gole (bez karnych). Z czego jeden strzelił środkowy obrońca.
#mecz #arsenal #premierleague #pilkanozna
#mecz #arsenal #premierleague #pilkanozna
- 5
@Milanello: Tak się kończy jak trzyma się średniaków w składzie przez lata wmawiając im,że ten sezon to już na pewno odpalą. Nketiah nie poradził sobie w Championship więc jakim cudem może być pierwszym zmiennikiem na szpice.
- 0
@Mzil: Nie jedynym,ale kto by nie przyszedł to może mieszać w tym guano i mieszać i nic z tego wielkiego nie będzie.
- 7
Mikel Rewolucjonista Guardiola Taktyk Arteta Pierwszy:
#arsenal
#arsenal
źródło: comment_1608401234tiHgDFmK6l8X07x9TvCkWP.jpg
Pobierz@Pietrzykowski
@Pustulka
Kibice chcą żeby Arsenal walczył o top 4 to przecież jak spadną powinno być łatwiej czyż nie? ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Pustulka
Kibice chcą żeby Arsenal walczył o top 4 to przecież jak spadną powinno być łatwiej czyż nie? ( ͡º ͜ʖ͡º)
- 0
@MarekAntoniusz: Będzie ciężej, Championship to trudna liga.
- 4
Witam serdecznie wszystkich masochistów tzn sympatyków klubu Arsenal F.C., już za niecałą godzinę Arsenal zmierzy się Evertonem na wyjeździe:
Arsenal XI: Leno, Holding, Luiz, Tierney, Niles, Ceballos, Elneny, Saka, Pepe, Nketiah, Willian
ławka: Runarsson, Bellerin, Cedric, Mustafi, Kolasinac, Willock, Smith Rowe, Martinelli, Lacazette.
-----------------Leno
Arsenal XI: Leno, Holding, Luiz, Tierney, Niles, Ceballos, Elneny, Saka, Pepe, Nketiah, Willian
ławka: Runarsson, Bellerin, Cedric, Mustafi, Kolasinac, Willock, Smith Rowe, Martinelli, Lacazette.
-----------------Leno
źródło: comment_1608395634XhZUQ6Cgl4y1DFQ8JKjO1r.jpg
PobierzJakim wynikiem zakończy się starcie Evertonu z Arsenalem?
- Wygra Everton. 74.1% (20)
- Padnie remis. 7.4% (2)
- Wygra Arsenal. 18.5% (5)
- 7
Luis Campos właście odszedł z Lille, Overmars i Rangnick też dostępni, a w północnym Londynie pozycja Edu w Arsenalu niezagrożona. Panowie Kroenke to mają łeb do prowadzenia klubów piłkarskich. (✌ ゚ ∀ ゚)☞
#arsenal
#arsenal
źródło: comment_160834190699zKFjrblrejyzPCwKFCVC.jpg
Pobierz- 13
0
Isco odejdzie z Realu Madryt! Kierunek? Premier League!

Real Madryt robi porządki w szatni i wiele wskazuje na to, że Isco zmieni barwy klubowe. Zinedine Zidane nie jest fanem jego umiejętności, przez co zawodnik jest zmuszony siedzieć na ławce rezerwow…
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 1
@utede: grają z drużyną która w ostatnich 12 meczach zdobyła 1 pkt. Tak to xD
@TomaszHajto111: mozna podobnie napisac o KFC i Kane z Sonem. Bez nich byloby 2/10
- 8
Arteta ma swoich pupilków, którzy grają niezależnie od występów oraz czy mają rok do końca kontraktu bądź nie, ale gdyby schował swoje ego i przeświadczenie o nieomylności do kieszeni to za 2, 3 tygodnie chciałbym zobaczyć coś takiego:
Martinelli---------Aubameyang--------Nelson
---------------Saka---------------Partey
------------------------Elneny
Tierney-----Gabriel---------Saliba-------Niles
Martinelli---------Aubameyang--------Nelson
---------------Saka---------------Partey
------------------------Elneny
Tierney-----Gabriel---------Saliba-------Niles
Czy w zimie dołączy do Arsenalu kreatywny pomocnik?
- Tak, Christian Eriksen 30.4% (7)
- Tak, Emiliano Buendía 17.4% (4)
- Nie. 52.2% (12)

- 1
@MarekAntoniusz: ha, wiem co zrobi Edu - wypożyczy na pół roku Isco, zapomniałem o nim.
Bardzo słabe źródło i myślę, że jest kwestią czasu aż stanie się celem transferowy, no bo kogo oni mogą w zimie ściągnąć, jego na stałe bądź wypożyczyć Isco.
- Aouar
Calciomercato.it: Arsenal odrzucił możliwość pozyskania Christiana Eriksena.
Bardzo słabe źródło i myślę, że jest kwestią czasu aż stanie się celem transferowy, no bo kogo oni mogą w zimie ściągnąć, jego na stałe bądź wypożyczyć Isco.
- Aouar
@Pustulka ostatnio jeszcze widziałem ze Fabio Vieira jest na liście Arsenalu. Nie widziałem jak gra . Tylko jakieś krótkie video.. i tak średnio bym powiedział. Video jak zawsze przekłamuje + inna liga
Do przewidzenia.
Teraz Arsenal będąc pod ścianą w styczniu ściągnie Eriksena(plus taki że może w drugą stronę pójdzie Xhaka). Kolejny piłkarz który wygląda na to że najlepsze lata grania ma już za sobą i będzie próbował się odbudować w nowym klubie.
Arsenal robi w ostatnich latach za przystanek gdzie trafiają zawodnicy niechciani nigdzie, a klu indziej wierzy w to że dadzą oni dużo by pokazać że w poprzednim klubie źle zrobili że
Teraz Arsenal będąc pod ścianą w styczniu ściągnie Eriksena(plus taki że może w drugą stronę pójdzie Xhaka). Kolejny piłkarz który wygląda na to że najlepsze lata grania ma już za sobą i będzie próbował się odbudować w nowym klubie.
Arsenal robi w ostatnich latach za przystanek gdzie trafiają zawodnicy niechciani nigdzie, a klu indziej wierzy w to że dadzą oni dużo by pokazać że w poprzednim klubie źle zrobili że
źródło: comment_1608225312vYp2J94sGdcCp0gmYQy1gR.jpg
Pobierz@rybazryzem85: kwestia taka że Eriksen ma 28lat i duże szanse na odbudowanie, w przeciwieństwie do innych odpadów które Arsenal ostatnio kupował, William, Luiza, cech itp wszyscy mieli ok 5 lat więcej czyli już faktycznie najlepsze lata za soba
@rybazryzem85: no to mam dla ciebie hicior: Ponoć są zainteresowani ex-piłkarzem Isco xD
Symboliczny mecz? W grudniu 2019 zarząd Arsenalu mógł wybrać między Carlo Ancelottim a Mikelem Artetą. Everton był tuż nad strefą spadkową a Arsenal w połowie tabeli. Jeżeli Everton wygra najbliższy mecz , to Everton będzie najpewniej w top 4 a Arsenal nad strefą spadkową, a Mikel Arteta zostanie zwolniony.
#mecz #pilkanozna #arsenal #everton #premierleague
#mecz #pilkanozna #arsenal #everton #premierleague
źródło: comment_1608199814YSfGI0dtTNF1J0md56lIft.jpg
Pobierz- 7
@waciak: a ludzie narzekali na Wengera i 4rsenal, teraz by go po stopach calowali za takie wyniki xD
@Dante27: nie no tak, najlepsze jest to, że przez te wszystkie lata chyba więcej razy zajmował (łącznie) 1,2 czy 3 miejsce niż 4, a i tak przylgnęła do niego łatka, że ogarnia "tylko" TOP4 i 4 miejsce jak zwycięstwo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- Jest wiele zespołów zainteresowanych pozyskaniem Mesuta. To się nigdy nie zmieniło podobnie, jak chęć wypełnienia przez niego obowiązującej umowy. On jest lojalnym człowiekiem i dotrzymuje danego wcześniej słowa. W obecnych czasach takie coś jest czymś wyjątkowym. Zapewniam, że nie myśli on teraz o innych klubach poza tym, z którym jest związany - przyznał Erkut Sögüt.
Lojalny xD Oezil wypełni kontrakt grając w fortnite.
#pilkanozna #arsenal

Dzisiejszego wieczoru w w panteonie idiotów witamy Gabriela. Dołącza on do takich zasłużonych idiotów jak Nicolas Pepe oraz Granit Chała. Gratulujemy!
#arsenal
#arsenal
- 0
Nie ma co się dziwić, Southampton jest w super formie i do tego gramy na trudnym terenie.
#arsenal
#arsenal
Mireczki, a Arsenal to co robi w tym sezonie? Kwestia zawodników, trenera, zarządu czy cos?
#mecz #arsenal #pilkanozna
#mecz #arsenal #pilkanozna





















#mecz #arsenal