@Milanello: Tak się kończy jak trzyma się średniaków w składzie przez lata wmawiając im,że ten sezon to już na pewno odpalą. Nketiah nie poradził sobie w Championship więc jakim cudem może być pierwszym zmiennikiem na szpice.
  • Odpowiedz
Witam serdecznie wszystkich masochistów tzn sympatyków klubu Arsenal F.C., już za niecałą godzinę Arsenal zmierzy się Evertonem na wyjeździe:

Arsenal XI: Leno, Holding, Luiz, Tierney, Niles, Ceballos, Elneny, Saka, Pepe, Nketiah, Willian
ławka: Runarsson, Bellerin, Cedric, Mustafi, Kolasinac, Willock, Smith Rowe, Martinelli, Lacazette.

-----------------Leno
Pustulka - Witam serdecznie wszystkich masochistów tzn sympatyków klubu Arsenal F.C.,...

źródło: comment_1608395634XhZUQ6Cgl4y1DFQ8JKjO1r.jpg

Pobierz

Jakim wynikiem zakończy się starcie Evertonu z Arsenalem?

  • Wygra Everton. 74.1% (20)
  • Padnie remis. 7.4% (2)
  • Wygra Arsenal. 18.5% (5)

Oddanych głosów: 27

  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Arteta ma swoich pupilków, którzy grają niezależnie od występów oraz czy mają rok do końca kontraktu bądź nie, ale gdyby schował swoje ego i przeświadczenie o nieomylności do kieszeni to za 2, 3 tygodnie chciałbym zobaczyć coś takiego:

Martinelli---------Aubameyang--------Nelson
---------------Saka---------------Partey
------------------------Elneny
Tierney-----Gabriel---------Saliba-------Niles

Czy w zimie dołączy do Arsenalu kreatywny pomocnik?

  • Tak, Christian Eriksen 30.4% (7)
  • Tak, Emiliano Buendía 17.4% (4)
  • Nie. 52.2% (12)

Oddanych głosów: 23

Pustulka - Arteta ma swoich pupilków, którzy grają niezależnie od występów oraz czy m...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MarekAntoniusz: ha, wiem co zrobi Edu - wypożyczy na pół roku Isco, zapomniałem o nim.

Calciomercato.it: Arsenal odrzucił możliwość pozyskania Christiana Eriksena.


Bardzo słabe źródło i myślę, że jest kwestią czasu aż stanie się celem transferowy, no bo kogo oni mogą w zimie ściągnąć, jego na stałe bądź wypożyczyć Isco.
- Aouar
  • Odpowiedz
Do przewidzenia.
Teraz Arsenal będąc pod ścianą w styczniu ściągnie Eriksena(plus taki że może w drugą stronę pójdzie Xhaka). Kolejny piłkarz który wygląda na to że najlepsze lata grania ma już za sobą i będzie próbował się odbudować w nowym klubie.
Arsenal robi w ostatnich latach za przystanek gdzie trafiają zawodnicy niechciani nigdzie, a klu indziej wierzy w to że dadzą oni dużo by pokazać że w poprzednim klubie źle zrobili że
rybazryzem85 - Do przewidzenia. 
Teraz Arsenal będąc pod ścianą w styczniu ściągnie E...

źródło: comment_1608225312vYp2J94sGdcCp0gmYQy1gR.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rybazryzem85: kwestia taka że Eriksen ma 28lat i duże szanse na odbudowanie, w przeciwieństwie do innych odpadów które Arsenal ostatnio kupował, William, Luiza, cech itp wszyscy mieli ok 5 lat więcej czyli już faktycznie najlepsze lata za soba
  • Odpowiedz
Symboliczny mecz? W grudniu 2019 zarząd Arsenalu mógł wybrać między Carlo Ancelottim a Mikelem Artetą. Everton był tuż nad strefą spadkową a Arsenal w połowie tabeli. Jeżeli Everton wygra najbliższy mecz , to Everton będzie najpewniej w top 4 a Arsenal nad strefą spadkową, a Mikel Arteta zostanie zwolniony.
#mecz #pilkanozna #arsenal #everton #premierleague
Milanello - Symboliczny mecz? W grudniu 2019 zarząd Arsenalu mógł wybrać między Carlo...

źródło: comment_1608199814YSfGI0dtTNF1J0md56lIft.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Dante27: nie no tak, najlepsze jest to, że przez te wszystkie lata chyba więcej razy zajmował (łącznie) 1,2 czy 3 miejsce niż 4, a i tak przylgnęła do niego łatka, że ogarnia "tylko" TOP4 i 4 miejsce jak zwycięstwo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
- Jest wiele zespołów zainteresowanych pozyskaniem Mesuta. To się nigdy nie zmieniło podobnie, jak chęć wypełnienia przez niego obowiązującej umowy. On jest lojalnym człowiekiem i dotrzymuje danego wcześniej słowa. W obecnych czasach takie coś jest czymś wyjątkowym. Zapewniam, że nie myśli on teraz o innych klubach poza tym, z którym jest związany - przyznał Erkut Sögüt.

Lojalny xD Oezil wypełni kontrakt grając w fortnite.
#pilkanozna #arsenal
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@forgump: a kto tych polglowkow wystawia? Takie faule to też często znak frustracji, atmosfery w drużynie itp. Za to odpowiedzialny jest trener, którego jak widać to wszystko przeroslo.
  • Odpowiedz