Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
tak widze naszą podstawową 11 na 2021
#arsenal
#arsenal
źródło: comment_1609672711t9nq8Q1N8ge5dijSJMIAPt.jpg
Pobierz@Rurecki: No chyba nie Squilaci?
@Suheil-al-Hassan: Badstuber nigdy nie grał w Arsenalu
zaczynam trochę kibicować #arsenal
- 7
Wygrana z West Brom i Brighton to już odrodzenie XD
następne #mecz #arsenal ma dosyć lekkie, Newcastle - FA Cup i liga, Crystal Palace, Aston Villa, Leeds w #premierleague mogą wygrać lub zremisować, media obwieszczą sukces i Arteta na pewno utrzyma pozycję
potem mecze z #manchesterunited / #united, dalej dwa razy z #benfica w #ligaeuropy, a pomiędzy tymi
następne #mecz #arsenal ma dosyć lekkie, Newcastle - FA Cup i liga, Crystal Palace, Aston Villa, Leeds w #premierleague mogą wygrać lub zremisować, media obwieszczą sukces i Arteta na pewno utrzyma pozycję
potem mecze z #manchesterunited / #united, dalej dwa razy z #benfica w #ligaeuropy, a pomiędzy tymi
źródło: comment_1609626704m3dIlZeGbN8CVCIETJsCos.jpg
Pobierz- 5
ludzie zapomną o rundzie z 2020 roku
@red7000: Ja nie zapomnę, bo zagrali póki co z 1.5 dobrego meczu i w sumie to wygląda jak Saka ze Smith Rowe uratowali póki co Artecie posadę lub chociaż kupili kilka miesięcy. Gdyby nie choroba Luiza czy Williana to by pewnie wyszli zamiast Holdinga czy Saki/Martinellego, bo jak widzimy Xhaka i Bellerin grają dalej niezależnie od formy.
Smith Rowe złapie kontuzję, co jest prawdopodobne biorąc
- 1
@Alf131: Nigdzie nie napisałem, że jest obecnie bez formy(ale ni to, żeby jakiś wybitny też był im szybciej razem ze swoją arogancja i ograniczeniami odejdzie z klubu tym lepiej), ale też dobrze pamiętam cały rok pod Artetą i gra niezależnie od formy czy popełnianych błędów, tak samo jak Bellerin. 2-3 dobre mecze Xhaki, brameczka i widzę, że kibice szybko zapominają o całej reszczie. Willian mam nadzieję, że dzięki świetnej grze
Oby tak dalej. Strata do top4 jest do odrobienia o ile w tym oknie przyjdzie ktoś na pozycję ofensywnego pomocnika, bo z jednym ESR'em, to wszystkich meczów nie zagramy
#arsenal
#arsenal
@mr_ponglish: i jak najmniej na boisku Willocka i Williana. Pepe od biedy można dawać pograć te 15-20 min, może coś mu wyjdzie na podmęczonego rywala.
@mr_ponglish: xD daje im jeszcze ze dwa spotkania i wrócimy do normy
- 29

- 32

- 0
A pisałem że
#arsenal 3 mecze wygra
#arsenal 3 mecze wygra
- 44
W końcu Arsenal gra jak Arsenal, długo na to czekałem. Saka na prawym skrzydle i Smith Rowe na środku odmienili całkowicie zespół. Póki co najlepszy mecz Arsenalu w tym sezonie. Chciałbym tam jeszcze zobaczyć Rodrigo De Paula, który może grać zamiast Xhakiw parze z Parteyem jak w reprezentacji Argentyny lub zamiast Smith Rowe jak w Udinese, który wiadomo, że nie rozegra wszystkich spotkań i nie chciałbym by go zajechali jak Wilshere'a.
Jeżeli
Jeżeli
źródło: comment_16096195453dN9ZTNjYARTbenphLcRjC.jpg
Pobierz@Pustulka Willian i dzban Pepe na ławce i gra odmieniona
- 3
Rodrigo De Paul nie widziałem go nigdy w akcji ale już był tu jeden talent z serie A a teraz grzeje ławę w Atleti.
@vaporizer: Rodrigo gra lepiej od Torreiry, w Seria A się prezentuje świetnie czy to będzie mieć przełożenie na Premier League, kto wie, nikogo lepszego Arsenal nie ściągnie, a wypożyczenie Isco mi niezbyt pasuje.
W lecie Ceballosa mógłby zastąpić Guendouzi, który udanie spisuje się w Hercie, może
- 135

Wystarczylo w-----c dziadka Williana, wpuścić Smitha/Gabiego i już lepiej grają z przodu
#arsenal
#arsenal
- 339

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 6
takie tam wydanie hiszpańskiego dziennika sportowego z 18. maja 2006 po wygranym finale przez FCB
#fcbarcelona #barca #ligamistrzow #arsenal
#fcbarcelona #barca #ligamistrzow #arsenal
źródło: comment_1609586924TgCoLkVjAnZl9Hzm232N6S.jpg
Pobierz@korposzczurec: Twoje? jeśli tak, to w jakich okolicznościach nabyłeś?
- 1
@johnblaze12345: Dostałem od kogoś, kto akurat był wtedy w Barcelonie. A dzisiaj odkopałem przy sprzątaniu
Kartka dla Van Persiego była jednym z największych nieporozumień. Nie dziwię się ludziom, którzy ze zgrozą wspominają czasy Uefalony.
#pilkanozna #arsenal
#pilkanozna #arsenal

- 50
Komentarz usunięty przez moderatora
- 52
@Iucek: o, pamiętam. To wtedy Drogba krzyczał "it's a fucking disgrace" prosto do kamery?
- 30
Witam wszystkich wciąż tutaj trwających sympatyków Arsenalu w nowym, mam nadzieję, że lepszym 2021 roku! Życzę wam wszystkim szczęścia, pieniędzy, samych radości i przede wszystkim zdrowa w tych trudnych czasach.
Mam nadzieję, że Arsenal wejdzie w nowy rok udanie i z przytupem, wygrywając 3 kolejne spotkania w Premier League:
A - WBA
H - Crystal Palace
H - Newcastle United
Mam nadzieję, że Arsenal wejdzie w nowy rok udanie i z przytupem, wygrywając 3 kolejne spotkania w Premier League:
A - WBA
H - Crystal Palace
H - Newcastle United
źródło: comment_1609456172cA6E5jYjzSIoMLfTO7Aytq.jpg
Pobierz- 5
@Pustulka: Najlepszego w Nowym Roku! I oby dalej Ci się chciało informować nas o wszystkich newsach związanych z Arsenalem. A wszystkim kibicom Arsenalu życzę, żebyśmy w 2021 roku mieli więcej powodów do radości niż w tym poprzednim.
@Pustulka wzajemnie Panie Pustulka, mam nadzieję że dalej będziesz robił świetna robotę pod tagiem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
- 16
PODSUMOWANIE ROCZNE #wykokibice (2020)
-----------------------------------------------------------------------
RANKING KLUBOWY:
1. Wisła Kraków (137) +7
-----------------------------------------------------------------------
RANKING KLUBOWY:
1. Wisła Kraków (137) +7
- 2
- 7
Na spotkaniu drużyny Mikel Arteta starł się mocno z nieujawnionym piłkarzem, który zarzucił mu niesprawiedliwość i faworyzowanie części zawodników, którzy są traktowani przez niego inaczej. Spotkanie miało charakter bardzo intensywny. Jednak nie da się ukryć, że David Luiz ( ͡° ͜ʖ ͡°) ma rację, Hiszpan jest niekonsekwentny, ma swoich faworytów, którym wiele uchodzi płazem np. Xhaka i Willian. Informacja ponownie wyciekła, więc nie udało mu się zniszczyć jak
źródło: comment_1609447108PKq4XRFElDt42tcttHugy5.jpg
Pobierz@Pustulka: jak chłop który ani nie był wybitnym piłkarzem, ani niczego nie osiągnął w piłce i jest amatorem trenerem ma ogarniać gwiazdy bądź co bądź światowego formatu, przecież to nie miało prawa się udać, on nie byłby autorytetem nawet dla mietka spod sklepu
@Pustulka za takie zachowanie Luiz powinien wylecieć z klubu, w Chelsea robił to samo spójrz jakie miał relacje z Lampardem, Luiz to dzban i zgnile jajo w szatni.
Życzę wszystkim Kanonierom wszystkiego dobrego w nowym roku, spełnienia marzeń i zdrowia przede wszystkim!
I oczywiście jak to się mówi: to będzie ten rok! ( ͡º ͜ʖ͡º) COYG
#arsenal
I oczywiście jak to się mówi: to będzie ten rok! ( ͡º ͜ʖ͡º) COYG
#arsenal
- 4
Raport zdrowotny klubu:
- Arsenal spodziewa się, że Gabriel i Partey w przyszłym tygodniu wrócą do treningów z zespołem
- Luiz i Willian już trenują
- Sace mocno poobijali lewą nogą i jest przemęczony, ale klub się myśli, że będzie dostępny na sobotę
Kolasinac oficjalnie wypożyczony do Schalke do końca sezonu.
- Arsenal spodziewa się, że Gabriel i Partey w przyszłym tygodniu wrócą do treningów z zespołem
- Luiz i Willian już trenują
- Sace mocno poobijali lewą nogą i jest przemęczony, ale klub się myśli, że będzie dostępny na sobotę
Kolasinac oficjalnie wypożyczony do Schalke do końca sezonu.
źródło: comment_16094337203AM2mixx8cwXIvfZQVOtgB.jpg
Pobierz


















źródło: comment_1609674516hwzQkwM2ITEefAgKMvMnx2.jpg
Pobierz