Wygrana z West Brom i Brighton to już odrodzenie XD
następne #mecz #arsenal ma dosyć lekkie, Newcastle - FA Cup i liga, Crystal Palace, Aston Villa, Leeds w #premierleague mogą wygrać lub zremisować, media obwieszczą sukces i Arteta na pewno utrzyma pozycję

potem mecze z #manchesterunited / #united, dalej dwa razy z #benfica w #ligaeuropy, a pomiędzy tymi
red7000 - Wygrana z West Brom i Brighton to już odrodzenie XD
następne #mecz #arsena...

źródło: comment_1609626704m3dIlZeGbN8CVCIETJsCos.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ludzie zapomną o rundzie z 2020 roku


@red7000: Ja nie zapomnę, bo zagrali póki co z 1.5 dobrego meczu i w sumie to wygląda jak Saka ze Smith Rowe uratowali póki co Artecie posadę lub chociaż kupili kilka miesięcy. Gdyby nie choroba Luiza czy Williana to by pewnie wyszli zamiast Holdinga czy Saki/Martinellego, bo jak widzimy Xhaka i Bellerin grają dalej niezależnie od formy.

Smith Rowe złapie kontuzję, co jest prawdopodobne biorąc
  • Odpowiedz
@Alf131: Nigdzie nie napisałem, że jest obecnie bez formy(ale ni to, żeby jakiś wybitny też był im szybciej razem ze swoją arogancja i ograniczeniami odejdzie z klubu tym lepiej), ale też dobrze pamiętam cały rok pod Artetą i gra niezależnie od formy czy popełnianych błędów, tak samo jak Bellerin. 2-3 dobre mecze Xhaki, brameczka i widzę, że kibice szybko zapominają o całej reszczie. Willian mam nadzieję, że dzięki świetnej grze
  • Odpowiedz
Oby tak dalej. Strata do top4 jest do odrobienia o ile w tym oknie przyjdzie ktoś na pozycję ofensywnego pomocnika, bo z jednym ESR'em, to wszystkich meczów nie zagramy
#arsenal
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W końcu Arsenal gra jak Arsenal, długo na to czekałem. Saka na prawym skrzydle i Smith Rowe na środku odmienili całkowicie zespół. Póki co najlepszy mecz Arsenalu w tym sezonie. Chciałbym tam jeszcze zobaczyć Rodrigo De Paula, który może grać zamiast Xhakiw parze z Parteyem jak w reprezentacji Argentyny lub zamiast Smith Rowe jak w Udinese, który wiadomo, że nie rozegra wszystkich spotkań i nie chciałbym by go zajechali jak Wilshere'a.

Jeżeli
Pustulka - W końcu Arsenal gra jak Arsenal, długo na to czekałem. Saka na prawym skrz...

źródło: comment_16096195453dN9ZTNjYARTbenphLcRjC.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rodrigo De Paul nie widziałem go nigdy w akcji ale już był tu jeden talent z serie A a teraz grzeje ławę w Atleti.


@vaporizer: Rodrigo gra lepiej od Torreiry, w Seria A się prezentuje świetnie czy to będzie mieć przełożenie na Premier League, kto wie, nikogo lepszego Arsenal nie ściągnie, a wypożyczenie Isco mi niezbyt pasuje.

W lecie Ceballosa mógłby zastąpić Guendouzi, który udanie spisuje się w Hercie, może
  • Odpowiedz
Witam wszystkich wciąż tutaj trwających sympatyków Arsenalu w nowym, mam nadzieję, że lepszym 2021 roku! Życzę wam wszystkim szczęścia, pieniędzy, samych radości i przede wszystkim zdrowa w tych trudnych czasach.

Mam nadzieję, że Arsenal wejdzie w nowy rok udanie i z przytupem, wygrywając 3 kolejne spotkania w Premier League:
A - WBA
H - Crystal Palace
H - Newcastle United
Pustulka - Witam wszystkich wciąż tutaj trwających sympatyków Arsenalu w nowym, mam n...

źródło: comment_1609456172cA6E5jYjzSIoMLfTO7Aytq.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pustulka: Najlepszego w Nowym Roku! I oby dalej Ci się chciało informować nas o wszystkich newsach związanych z Arsenalem. A wszystkim kibicom Arsenalu życzę, żebyśmy w 2021 roku mieli więcej powodów do radości niż w tym poprzednim.
  • Odpowiedz
PODSUMOWANIE ROCZNE #wykokibice (2020)
-----------------------------------------------------------------------
RANKING KLUBOWY:


1. Wisła Kraków (137) +7
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Na spotkaniu drużyny Mikel Arteta starł się mocno z nieujawnionym piłkarzem, który zarzucił mu niesprawiedliwość i faworyzowanie części zawodników, którzy są traktowani przez niego inaczej. Spotkanie miało charakter bardzo intensywny. Jednak nie da się ukryć, że David Luiz ( ͡° ͜ʖ ͡°) ma rację, Hiszpan jest niekonsekwentny, ma swoich faworytów, którym wiele uchodzi płazem np. Xhaka i Willian. Informacja ponownie wyciekła, więc nie udało mu się zniszczyć jak
Pustulka - Na spotkaniu drużyny Mikel Arteta starł się mocno z nieujawnionym piłkarze...

źródło: comment_1609447108PKq4XRFElDt42tcttHugy5.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Pustulka: jak chłop który ani nie był wybitnym piłkarzem, ani niczego nie osiągnął w piłce i jest amatorem trenerem ma ogarniać gwiazdy bądź co bądź światowego formatu, przecież to nie miało prawa się udać, on nie byłby autorytetem nawet dla mietka spod sklepu
  • Odpowiedz
Życzę wszystkim Kanonierom wszystkiego dobrego w nowym roku, spełnienia marzeń i zdrowia przede wszystkim!

I oczywiście jak to się mówi: to będzie ten rok! ( ͡º ͜ʖ͡º) COYG

#arsenal
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Raport zdrowotny klubu:
- Arsenal spodziewa się, że Gabriel i Partey w przyszłym tygodniu wrócą do treningów z zespołem
- Luiz i Willian już trenują
- Sace mocno poobijali lewą nogą i jest przemęczony, ale klub się myśli, że będzie dostępny na sobotę

Kolasinac oficjalnie wypożyczony do Schalke do końca sezonu.
Pustulka - Raport zdrowotny klubu:
- Arsenal spodziewa się, że Gabriel i Partey w pr...

źródło: comment_16094337203AM2mixx8cwXIvfZQVOtgB.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach