Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 215
![WHlTE - ładny gol
Wolves [2]:1 Arsenal - João Moutinho
#wolves #arsenal #premierle...](https://wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1612293096Bj7oIe3v7PzWPQDG1PJA5J,w400.jpg)
@WHlTE: ale z---------l, a komentator jak ryja wydarł XD
- 29
@Secla: Właśnie fajnie to wyszło, bo widać bylo autentyczne emocje. Jeszcze jak na początku uderzenia zaczął wypowiadać jego nazwisko to było słychać, że nie spodziewa się, że to wpadnie. Jak już wpadło to słychać było jaki był zaskoczony i to w sumie odzwierciedla odczucia większości oglądających. Drzeć się też trzeba umieć ¯\_(ツ)_/¯
- 7
a w p---u z tym meczem #arsenal
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
Gdzie jest VAR?
#arsenal
#arsenal
- 14
- 9
- 12

@preak Nie pamiętam dokładnie jak to jest zapisane ale jakiś czas temu weszły przepisy o podwójnym karaniu. Chodzi ogólnie o to, że karny jest kara samą w sobie i żeby za każdy faul w polu karnym nie dawać czerwa. Nie był to groźny faul A nawet widać na powtórce jak pięknie się gosciu przewraca bo poczuł kontakt z innym zawodnikiem.
- 11
Jeżeli zawodnik we własnym polu karnym popełnia przewinienie na przeciwniku, które pozbawia przeciwnika realnej szansy na zdobycie bramki i sędzia w związku z tym przyznaje rzut karny, zawodnik przewiniający zostaje napomniany, jeżeli przewinienie wynikało z walki o piłkę; we wszystkich pozostałych sytuacjach (np. trzymanie, ciągnięcie, popychanie, brak możliwości zagrania piłki) przewiniający zawodnik musi zostać wykluczony.
¯\_(ツ)_/¯
¯\_(ツ)_/¯
czy Arteta odbuduje Pepe?
#arsenal
#arsenal
czy odbuduje czy nie
- tak 62.5% (15)
- nie 37.5% (9)
- 81

@WHlTE: Założył im dziury jak na orliku
- 6
Powtórki

@Pietrzykowski: oglądasz kolesia i myślisz kur.. co on robi pomiędzy tymi parodystami, szkoda że jeszcze nie zapakował z dystansu bo miał okazję, może inni uwierzyli by że z za pola karnego też można strzelać gole. Gdyby Thomas mial takiego Cazorle przed sobą to było by coś pięknego.
- 0
@Pietrzykowski: Według mnie Xhaka nie wypada gorzej od niego kiedy grają razem.
- 3
PODSUMOWANIE MIESIĘCZNE #wykokibice (styczeń 2021)
-----------------------------------------------------------------------
RANKING KLUBOWY:
1. Wisła Kraków (137) +2
-----------------------------------------------------------------------
RANKING KLUBOWY:
1. Wisła Kraków (137) +2
- 2
- 18
- 8
konto usunięte via Zakop
- 11
@Grajox3: dobrze ze o tym nie wiedział tydzień temu i odesłał Liverpool z pucharów z wolnego.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Skład Arsenalu, Cedric wciąż na LO, Luiz w pierwszym, Martinelli wraca. Saka kontuzja, Auba problemy rodzinne, diament piłkarski Odegard ława
#arsenal
#arsenal
źródło: comment_1612024674lGOObuEZ3nda7islb5xzRd.jpg
Pobierz@Mzil: Akurat sam jestem zdziwiony, ale Cedric w ostatnim meczu na LO bardzo dobry mecz.
- 1
@angeldelamuerte: dobry jak na poziom Southampton, zobaczymy jak będzie teraz, druga kwestia taka że jedynym zawodnikiem który mógłby tam zagrać jest Niles
@mr_ponglish nie wiem czy można na 3 dni, 30 dni chyba najkrócej
- 0
Komentarz usunięty przez autora
@Mzil: poprosimy o krótką i rzeczową recenzję po przeczytaniu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale i tak z tego co wiem, to wiele nurtujących kwestii/zdarzeń i tak nie zostało wyjaśnionych, opisanych...
- 3
@waciak: jak dam radę to w weekend ją łyknę bo już się nie mogę doczekać aż zacznę czytać i wtedy dam znać co o niej sądzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
























#arsenal