Jak to dobrze, że pozbyliśmy się wczoraj największego parodysty z obrony. Oh wait... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#arsenal
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Secla: Właśnie fajnie to wyszło, bo widać bylo autentyczne emocje. Jeszcze jak na początku uderzenia zaczął wypowiadać jego nazwisko to było słychać, że nie spodziewa się, że to wpadnie. Jak już wpadło to słychać było jaki był zaskoczony i to w sumie odzwierciedla odczucia większości oglądających. Drzeć się też trzeba umieć ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@preak Nie pamiętam dokładnie jak to jest zapisane ale jakiś czas temu weszły przepisy o podwójnym karaniu. Chodzi ogólnie o to, że karny jest kara samą w sobie i żeby za każdy faul w polu karnym nie dawać czerwa. Nie był to groźny faul A nawet widać na powtórce jak pięknie się gosciu przewraca bo poczuł kontakt z innym zawodnikiem.
  • Odpowiedz
Jeżeli zawodnik we własnym polu karnym popełnia przewinienie na przeciwniku, które pozbawia przeciwnika realnej szansy na zdobycie bramki i sędzia w związku z tym przyznaje rzut karny, zawodnik przewiniający zostaje napomniany, jeżeli przewinienie wynikało z walki o piłkę; we wszystkich pozostałych sytuacjach (np. trzymanie, ciągnięcie, popychanie, brak możliwości zagrania piłki) przewiniający zawodnik musi zostać wykluczony.

¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Jak tak patrze na Parteya to mam wrażenie, że ten gosć z kosmosu przyleciał, nie oglądałem meczów Atletico ale nie przypuszczałem, że to będzie taki kozak
#mecz #arsenal
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Pietrzykowski: oglądasz kolesia i myślisz kur.. co on robi pomiędzy tymi parodystami, szkoda że jeszcze nie zapakował z dystansu bo miał okazję, może inni uwierzyli by że z za pola karnego też można strzelać gole. Gdyby Thomas mial takiego Cazorle przed sobą to było by coś pięknego.
  • Odpowiedz
PODSUMOWANIE MIESIĘCZNE #wykokibice (styczeń 2021)
-----------------------------------------------------------------------
RANKING KLUBOWY:


1. Wisła Kraków (137) +2
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@angeldelamuerte: dobry jak na poziom Southampton, zobaczymy jak będzie teraz, druga kwestia taka że jedynym zawodnikiem który mógłby tam zagrać jest Niles
  • Odpowiedz
@Mzil: poprosimy o krótką i rzeczową recenzję po przeczytaniu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale i tak z tego co wiem, to wiele nurtujących kwestii/zdarzeń i tak nie zostało wyjaśnionych, opisanych...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@waciak: jak dam radę to w weekend ją łyknę bo już się nie mogę doczekać aż zacznę czytać i wtedy dam znać co o niej sądzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz