Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

Pustulka
- 9

Pustulka
- 7
Jakby Mesut miał resztki godności, których oczywiście nie ma to poszedłby na pewne ustępstwa i zgodził się na zrezygnowanie z połowy bonus lojalnościowego i połowy płacy, chociaż osobiście uważam, że nie zasłużył na choćby funta. Jak mniemam maksymalnie na co może pójść to zrezygnowanie z 2.5 mln €, które dostanie od Fenerbahce za te pół roku gry. Przypomnę tylko, że Arsenal w październiku już wypłacił pijawce £8 mln bonusu lojalnościowego, oczywiście Turkowi

Mzil
via Wykop Mobilny (Android)- 11
@Pustulka: bardzo dobrze że Mesut dyma ten klub, każdy patrzy tylko na jedną ze stron. Już widzę jak Ty czy ktoś inny odpuszcza hajs który mu się po prostu należy. On doskonale wie że to jego ostatnia szansa na zarobienie większych pieniędzy więc z niej korzysta, robi wszystko co ma zapisane w kontrakcie, niczego nie wymusza. To Arsenal strzelił na niego focha po wypowiedziach Mesuta na temat Chińczyków. Jak tak

@KeDreJ: wieczna beka z małego ze słuchawkami
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 5
Arsenal wziął krótkoterminową £120 mln rządową pożyczkę na zapewnienie płynności finansowej i przeciwdziałanie dużym stratom finansowym związanym z pandemią. Przypomnę, że Arsenal na braku kibiców traci finansowo prawie najwięcej w Europie - koło £100 mln co stanowi 25% wszystkich przychodów klubu. Pożyczki nie można wykorzystać na transfery i klub zobowiązał się do jej spłaty w maju 2021 co jest dziwne i trochę podważa jej sens. Podobną £175 mln pożyczkę wziąć też w
źródło: comment_1610035750gVEOSAba8zPOlPvLuDykKb.jpg
Pobierz- 1
@Pustulka: Zwyczajnie inni dają mu taką gwarancję i musi to rozważyć, zostając u nas bez żadnych gwarancji może gnić na lawie kolejne trzy lata bez względu na formę. Od dawna jest lepszy od Eddiego który dostał miliony minut nie mając właściwe żadnych argumentów piłkarskich.
- 1
@MarekAntoniusz: Młodzieżówka to poziom treningu w PL a tutaj nie wygrywa pojedynków , nie rozgrywa i potrzebuje 3 setek żeby jedną strzelić.
- 13
Aktualizacji sytuacji naszej ulubionej pijawki. Wheatley i Olley skontaktowali się z agentem Turka - Erkut Sogut. Mesut Ozil nie jest bliski porozumienia z żadnym klubem. Piłkarz rozmawia z Fenerbahce i DC United. Jego sytuacja rozwiąże się w przeciągu 7-10 dni. Najprawdopodobniej zostanie on wypożyczony na 6 miesięcy do jednego z tych dwóch klubów, a nie opuści drużynę na zasadzie definitywnego transferu w styczniu. Obstawiam Fenerbahce, które zaproponowało 6 miesięczne wypożyczenie i ma
źródło: comment_16099463728Ey1Hg2RYFHaSbsvBqNX7X.jpg
Pobierz@Pustulka: Baloguna szkoda, Nelson mógłby powędrować na wypożyczenie, bo może jeszcze rozwinie/ogra się na solidnego zmiennika, do rotacji. Tacy grajkowie też w składzie potrzebni. Reszta niech pali wrotki.
@Pustulka: tymczasem Saliba już gra w Nicei, żółtą kartką w 11min. A ponoć u nas nie mógł z powodów rodzinnych.
- 12
Nasz ulubiona klubowa pijawka Mesut Özil odchodzi do Fenerbahce, gdzie podpisze 3.5 letni kontrakt i dostanie 5 mln € na sezon oraz 2.5 mln € za podpis. Nie martwcie się, zdążył wydoić Arsenal do samego końca, bo Kanonierzy zobowiązali się do pokrycia jego pensji do końca jego obecnego kontraktu tj. 1.07.2021. Ciekawi mnie ile to ostatecznie będzie, bo bonus lojalnościowy na pewno cały dostanie ze względu na to, że nie złożył podania
źródło: comment_1609937845HkY5gzKLdIKfNJpxtFeM2Y.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 5
@pluumo: ale nie porównuj Pogby do tej pijawki. Raiola przy przedłużaniu kontraktu z Francuzem żądał od Fergusona gwarancji minut, sporych bonusów i procentu od transferu, więc się nie dziw, że Szkot nie chciał się ugiąć dla młodziaka, a wracał jako topowy piłkarz na swojej pozycji z mocnym zapleczem marketingowym. Paul Pogba ma £150k, dalej się stara na boisku i chce przede wszystkim grać, a nie odcinać kupony jak Ozil ze
Wiedzieliście, że Robbie z AFTV grał kiedyś reggae? xD
#arsenal
#arsenal

- 1
@grzybowsky: nawet nagrał EPkę xD

@grzybowsky: hehe dobre
- 0
- 0
- 9
Sokratis Papastathopoulos otrzymał ofertę od Genoi, Fenerbahce również negocjuje z nim kontrakt. Di Marzio twierdzi, że jest bardzo blisko powrotu do Włoch. Grek opuści klub w najbliższych tygodniach. Genoa jest też zainteresowana ściągnięciem Mustafiego i złożyła zapytanie w sprawie kwoty jaką oczekiwałby za niego Arsenal, agent Niemca rozmawiał z FC Barceloną i przymierzają się do letniego wolnego transferu, więc nie liczcie na wiele.
źródła: wiele Tier 2 i 3
Mesut Özil negocjuje z DC
źródła: wiele Tier 2 i 3
Mesut Özil negocjuje z DC
źródło: comment_1609889406ARwo1mjN4CdCJdQZjoZwy3.jpg
Pobierz@Pustulka: jakieś podsumowanko ile milionów rocznie oszczędności da pozbycie się szrotu?
- 1
@MarekAntoniusz: Myślę, że zwyczajnie Norwich im go nie sprzeda w trakcie sezonu. I nie poszliby na np. £25 mln + wypożyczenie Nelsona jako zastępstwo, a jakoś wątpię by Arsenal był w stanie zaoferować więcej.
@misiekmr: Od niżej wymienionych tygodniówek trzeba odjąć 7.5% za brak kwalifikacji do Ligi Mistrzów:
-
jakieś podsumowanko ile milionów rocznie oszczędności da pozbycie się szrotu?
@misiekmr: Od niżej wymienionych tygodniówek trzeba odjąć 7.5% za brak kwalifikacji do Ligi Mistrzów:
-
- 3
William Saliba oficjalnie wypożyczony do Nicei do końca sezonu.
“William Saliba is a player with a huge amount of talent and potential. We’re confident he will have a great career with us but we must remember that he is still only 19 years old and has a lot of time ahead of him.
William experienced a very challenging time last year, with his playing time limited by injury and the early ending of
źródło: comment_1609790951aBBacpE06aky3raCAv9K8W.jpg
Pobierz@Pustulka mi się wydaje że może jednak kogoś kupią, top 4 nie odjeżdża mocno i wciąż jest szansa na jakis europejski puchar
- 12
William Saliba wypożyczony do końca sezonu do Nicei, potwierdził to ich menadżer. Nicea będzie tylko pokrywać w całości jego tygodniówkę, nie zapłacą ani centa za wypożyczenie. Trochę szkoda, że nie udało się go wypożyczyć do Angielskiego klubu, bo ucieka 6 miesięcy do statusu HG, którego ostatecznie nie nabędzie o ile klub go nie zgłosi teraz, ale nie mają miejsc w składzie na takie fanaberie. Saliba ma obecnie 1.5 sezonu z niezbędnych 3
źródło: comment_16097761637liynzzDn2e1JzXb5gcIIo.jpg
Pobierz- 4
konto usunięte via Android
- 2
@realbs bo to był poziom maksymalny, na który już nigdy nie wskoczy, podejrzewam że nigdzie by tego nie dokonał, ba tulalby się w jakichś niszowych logach gdyby nie wiara Wengera w tego grajka.
Ramsey miał dobre pół roku w Arsenalu, potem kontuzja i powrót do starego stylu czyli podejmowanie głupich decyzji i ciągle tracona piłka. Z zalet to zawsze dużo i ofiarnie biegał (często głupio)
- 23
Mój lampard jest niemożliwy mówi do artety chcesz się przełamać on mówi tak poszedł do guardioli i mówi pep chcesz trochę postrzelać ? On że tak lampard na to aha wszyscy biją chelsea : ) scott ustaw 3 w ataku bo chelsea siii jest ( dmuchaj chce bramkę mniam mniam ) ;)
#pilkanozna #premierleague #chelsea #heheszki #arsenal #manchestercity
#pilkanozna #premierleague #chelsea #heheszki #arsenal #manchestercity
- 1
tak widze naszą podstawową 11 na 2021
#arsenal
#arsenal
źródło: comment_1609672711t9nq8Q1N8ge5dijSJMIAPt.jpg
Pobierz@Rurecki: No chyba nie Squilaci?
@Suheil-al-Hassan: Badstuber nigdy nie grał w Arsenalu
zaczynam trochę kibicować #arsenal
- 7
Wygrana z West Brom i Brighton to już odrodzenie XD
następne #mecz #arsenal ma dosyć lekkie, Newcastle - FA Cup i liga, Crystal Palace, Aston Villa, Leeds w #premierleague mogą wygrać lub zremisować, media obwieszczą sukces i Arteta na pewno utrzyma pozycję
potem mecze z #manchesterunited / #united, dalej dwa razy z #benfica w #ligaeuropy, a pomiędzy tymi
następne #mecz #arsenal ma dosyć lekkie, Newcastle - FA Cup i liga, Crystal Palace, Aston Villa, Leeds w #premierleague mogą wygrać lub zremisować, media obwieszczą sukces i Arteta na pewno utrzyma pozycję
potem mecze z #manchesterunited / #united, dalej dwa razy z #benfica w #ligaeuropy, a pomiędzy tymi
źródło: comment_1609626704m3dIlZeGbN8CVCIETJsCos.jpg
Pobierz- 5
ludzie zapomną o rundzie z 2020 roku
@red7000: Ja nie zapomnę, bo zagrali póki co z 1.5 dobrego meczu i w sumie to wygląda jak Saka ze Smith Rowe uratowali póki co Artecie posadę lub chociaż kupili kilka miesięcy. Gdyby nie choroba Luiza czy Williana to by pewnie wyszli zamiast Holdinga czy Saki/Martinellego, bo jak widzimy Xhaka i Bellerin grają dalej niezależnie od formy.
Smith Rowe złapie kontuzję, co jest prawdopodobne biorąc
- 1
@Alf131: Nigdzie nie napisałem, że jest obecnie bez formy(ale ni to, żeby jakiś wybitny też był im szybciej razem ze swoją arogancja i ograniczeniami odejdzie z klubu tym lepiej), ale też dobrze pamiętam cały rok pod Artetą i gra niezależnie od formy czy popełnianych błędów, tak samo jak Bellerin. 2-3 dobre mecze Xhaki, brameczka i widzę, że kibice szybko zapominają o całej reszczie. Willian mam nadzieję, że dzięki świetnej grze
Oby tak dalej. Strata do top4 jest do odrobienia o ile w tym oknie przyjdzie ktoś na pozycję ofensywnego pomocnika, bo z jednym ESR'em, to wszystkich meczów nie zagramy
#arsenal
#arsenal
@mr_ponglish: i jak najmniej na boisku Willocka i Williana. Pepe od biedy można dawać pograć te 15-20 min, może coś mu wyjdzie na podmęczonego rywala.
@mr_ponglish: xD daje im jeszcze ze dwa spotkania i wrócimy do normy
- 29

- 32














