@preak Nie pamiętam dokładnie jak to jest zapisane ale jakiś czas temu weszły przepisy o podwójnym karaniu. Chodzi ogólnie o to, że karny jest kara samą w sobie i żeby za każdy faul w polu karnym nie dawać czerwa. Nie był to groźny faul A nawet widać na powtórce jak pięknie się gosciu przewraca bo poczuł kontakt z innym zawodnikiem.
  • Odpowiedz
Jeżeli zawodnik we własnym polu karnym popełnia przewinienie na przeciwniku, które pozbawia przeciwnika realnej szansy na zdobycie bramki i sędzia w związku z tym przyznaje rzut karny, zawodnik przewiniający zostaje napomniany, jeżeli przewinienie wynikało z walki o piłkę; we wszystkich pozostałych sytuacjach (np. trzymanie, ciągnięcie, popychanie, brak możliwości zagrania piłki) przewiniający zawodnik musi zostać wykluczony.

¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Jak tak patrze na Parteya to mam wrażenie, że ten gosć z kosmosu przyleciał, nie oglądałem meczów Atletico ale nie przypuszczałem, że to będzie taki kozak
#mecz #arsenal
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Pietrzykowski: oglądasz kolesia i myślisz kur.. co on robi pomiędzy tymi parodystami, szkoda że jeszcze nie zapakował z dystansu bo miał okazję, może inni uwierzyli by że z za pola karnego też można strzelać gole. Gdyby Thomas mial takiego Cazorle przed sobą to było by coś pięknego.
  • Odpowiedz
PODSUMOWANIE MIESIĘCZNE #wykokibice (styczeń 2021)
-----------------------------------------------------------------------
RANKING KLUBOWY:


1. Wisła Kraków (137) +2
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@angeldelamuerte: dobry jak na poziom Southampton, zobaczymy jak będzie teraz, druga kwestia taka że jedynym zawodnikiem który mógłby tam zagrać jest Niles
  • Odpowiedz
@Mzil: poprosimy o krótką i rzeczową recenzję po przeczytaniu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale i tak z tego co wiem, to wiele nurtujących kwestii/zdarzeń i tak nie zostało wyjaśnionych, opisanych...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@waciak: jak dam radę to w weekend ją łyknę bo już się nie mogę doczekać aż zacznę czytać i wtedy dam znać co o niej sądzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Czyli Odegard oficjalnie w Arsenalu, mam nadzieję że się mylę ale to będzie niewypał jak każde nasze wypożyczenie z La Liga. Cebula prawie 2,8k minut w barwach Realu a Martin zbawca Arsenalu aż 500 XD to się nie może udać. Kolejne zmarnowane pieniądze które możnaby wydać na transfer latem, nie wiem po co to wypożyczenie przecież my i tak już o nic nie gramy, a latem hajs się przyda. Bo chyba nikt
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mecz już się skończył i można bez cienia wątpliwości powiedzieć że Pepe, Wilian, Nketiah, w trybie natychmiastowym powinni zostać sprzedani(Wiliana to oddać za darmo gdzieś do arabów czy chińczyków, bo chyba oni tylko mogą mu zaproponować podobne warunki jakie ma obecnie w Arsenalu) im szybciej tym lepiej, by móc na nich coś zarobić.

Co do Bologuna za dużo go w akcji nie widziałem by móc stwierdzić czy jest tak dobry jak co poniektórzy
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@rybazryzem85: "Mecz już się skończył i można bez cienia wątpliwości powiedzieć że Arteta w trybie natychmiastowym powinien zostać w------y" poprawiłem. Balogun w każdym calu jest lepszy od Nkheti i to widać już przy pierwszym kontakcie z piłką. Eddiego nie da się oglądać on nawet nie osiągnie nigdy poziomu Benika Afobe a co dopiero piłkarza który powienien grać w pierwszej kadrze. U-23 a seniorka piłka to przepaść, dlatego marnowanie Baloguna grą
  • Odpowiedz