Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 81

- 34

- 2
Mocny skład, Martinelli wciąż oszczędzany oby przynajmniej do czerwca bo się chłopak zamęczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#arsenal
#arsenal
źródło: comment_1614272502Qc3gPNemlCgmT4tRmCG3dV.jpg
PobierzSmith Rowe zajeżdżany, beznadziejny Bellerin w pierwszym składzie, a Lacazette ławka. Chciałbym ale nie rozumiem.
- 3
@kulawy_kanonier: @meiji: przecież Arteta wie co robi ( ͡° ͜ʖ ͡°) już kolejny raz piszę że będzie z nim jak z Martinellim zajedzie chłopaka, ten złapie kontuzje, a później będzie tak o niego dbał że nie ten nie będzie się wcale pojawiał na boisku. Arteta zajeżdża piłkarzy w dobrej formie bo to oni mu ratują dupe a później lądują na śmietniku
0
Boris Johnson ogłosił plan. Kibice w Anglii wrócą na stadiony w... maju

Ciekawe, kiedy u nas?
z- 5
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Jest gdzieś na necie wywiad C+ z Arsene Wegnerem? Kolejna transmisja dopiero jutro a by człowiek zobaczył. Poza tym oczywiście bo tu trzeba mieć konto: https://www.canalplus.com/pl/sport/1-na-1-extra-arsene-wenger/h/11210496_70029
#premierleague #arsenal
#premierleague #arsenal
źródło: comment_1614014547AHXD5oXUB1f6Lw1mnvH3Zd.jpg
Pobierztaktyk
- 2
@Opti: @ziemniaczany_golec: takie coś znalazłem na onecie https://programtv.onet.pl/tv/1-na-1-extra-479074
źródło: comment_1614058590eRvjk5k99IhDZmUdNzshQ3.jpg
Pobierznawet coś próbują chłopaki, City nie gra kosmicznie dzisiaj, tym bardziej szkoda frajerni w pierwszej minucie
#arsenal
#arsenal
Tierney wraca, Mari i Elneny w podstawie xDDD strzelam że w pierwszej połowie będą 3/4 bramki w plecy
#arsenal
#arsenal
źródło: comment_1613921737Jnl71pNofP1Hbv6UOKUZH9.jpg
Pobierz- 18

- 12

konto usunięte via Zakop
- 4
@losewos: powinni znieść bramki na wyjeździe w takim razie. Rok temu puchary wyglądały karykaturalnie ale w tym roku to jest kabaret
- 2
@utede: Od kilku lat się postuluje zniesienie tej zasady, gdyby wcześniej o to zadbano dzisiaj nie byłoby takich cyrków
- 21
Komentarz usunięty przez autora
Dobijanie ESR ciąg dalszy
#arsenal
#arsenal
źródło: comment_1613675091G8sI3jyVaYnJSv01t7X53p.jpg
Pobierz- 0
curava madge when will the good old arsenal be back? any ideas??
#arsenal
#arsenal
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 11
Przez 7 lat Fabianski w Arsenalu 32 mecze, przez kolejne 7 lat w Swansea i West Hamie juz 235 meczow. Zmarnowal se chlop 7 lat kariery siedzac na lawie w Arsenalu
#arsenal #pilkanozna #reprezentacja #premierleague
#arsenal #pilkanozna #reprezentacja #premierleague
- 5
@piotrveyner: A może to po prostu jego poziom tj. ławka w czołowym klubie ligi albo pierwszy skład w słabszym? Wszyscy zawsze z niego byli zadowoleni, a potem po niego nie sięgał nikt z topu tylko spadkowicz Swansea czy średniak WHU (w tym sezonie są wyżej, ale gdy przychodził to był w dolnej części tabeli). Oczywiście, to nadal fajna kariera w jednej z najlepszych lig świata, ale o kluby ze ścisłego
@piotrveyner: W Arsenalu to chyba tradycja, patrz: Emiliano Martinez. 8 lat w klubie, ponad połowa tego czasu na wypożyczeniach, a po odejściu być może najlepszy bramkarz w lidze.
Ten poldebil Arteta wpuścił cepa Williana i cyk dwie bramki w dupę oraz brak perspektyw na grę ofensywna bo Brazylijczyk jest tragiczny
#arsenal
#arsenal
- 0
@Ostrzewtlumie: przecież to jest jakaś abstrakcja

















#arsenal