@kulawy_kanonier: @meiji: przecież Arteta wie co robi ( ͡° ͜ʖ ͡°) już kolejny raz piszę że będzie z nim jak z Martinellim zajedzie chłopaka, ten złapie kontuzje, a później będzie tak o niego dbał że nie ten nie będzie się wcale pojawiał na boisku. Arteta zajeżdża piłkarzy w dobrej formie bo to oni mu ratują dupe a później lądują na śmietniku
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@waciak: przecież to widać że chłopak obniżył loty i wygląda na zajechanego, ta sama sytuacja co z Martinellim, złapie uraz i będzie grzał ławę jak Brazylijczyk teraz
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@piotrveyner: A może to po prostu jego poziom tj. ławka w czołowym klubie ligi albo pierwszy skład w słabszym? Wszyscy zawsze z niego byli zadowoleni, a potem po niego nie sięgał nikt z topu tylko spadkowicz Swansea czy średniak WHU (w tym sezonie są wyżej, ale gdy przychodził to był w dolnej części tabeli). Oczywiście, to nadal fajna kariera w jednej z najlepszych lig świata, ale o kluby ze ścisłego
  • Odpowiedz