Wpis z mikrobloga

@JanuszSnieg: podobno nie ma czerwonej jeśli bramkarz łapie w polu karnym, jest żółta i pośredni, ale tutaj był przywilej korzyści, więc nei było ani pośredniego ani kartki, przynajmniej tak pisali na reddicie xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@qver51: szukałem w Laws of the game, ale nic wprost nie ma. Jak się uprzeć to było sto procent goal scoring opportunity i za to jest czerwo. A skoro sędzia dał przywilej to jedno w dół i mógłby skończyć z żółta. To, że nie dostał nic jest mylące
  • Odpowiedz
@CzosenWan: nie wiem xD, gdzieś czytałem, że w polu karnym za zagranie od swojego nie ma czerwonej, bo tam bramkarz może używać rąk i wtedy tylko żółta, a poza polem karnym nie może używać, więc dlatego czerwona, trzeba zapytać jakiegoś sędziego xD
  • Odpowiedz
@qver51: Jorginho zawalił podwójnie, nie dość, że podał w światło bramki, nie podnosząc głowy i nie patrząc, gdzie w ogóle podaje, to potem stał i patrzył co to się wydarzy. Jakby pobiegł od razu za swoim podaniem, gdy zauważył, że nie ma bramkarza w bramce, to pewnie jeszcze mógłby na wślizgu wybić piłkę przy strzale xD
  • Odpowiedz