@zapytajnik: na pewno zglos do blabla, zeby juz nie mogl z nikim jechac. Na policje niewiele da, przeciez Cie nie pobil, umorza od razu. Jedyne co mozesz to zebrac grupke facetow, ktorzy sklepia kolesia, ale i to niczego nie zmieni. Inaczej mowiac, na patole nie ma lekarstwa, to smierdzace gowno to rak spoleczenstwa.
  • Odpowiedz
Dobra, żarty na bok. Legia gra sezon życia, słynna wyczekiwana Liga mistrzów i wbrew obiecującym początkom z sukcesami. Zresztą sytuacja w jest wszystkim doskonale znana. Jak wy zapatrujcie się na to pod kątem wzrostu liczby kibiców L na waszym terenie, po pierwsze w mieście, po drugie w regionie? Jak to wpłynie teraz, po jednym sezonie a jak się będzie rozwijać jeżeli nic nie s-------ą i będą to ponawiać regularnie przez, no właśnie
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@0710: Haha toś pojechał xD Przede wszystkim z tym sezonem życia. Awansowali na mega fuksie i na jeszcze większym fuksie przeszli do tej LE. Na 6 meczy, wygrali 1 (1:0), zremisowali 1 (3:3), a przegrali 4 (0:6, 0:2, 1:5, 4:8). Zdobyli 4pkt w grupie xD Siano zarobili to fakt, ale siano nie gra, wcale nie jest powiedziane, że w ogóle w el. LM wystąpią w następnym roku, bo prawo do
  • Odpowiedz
@pwone: Rozumiem twój punkt widzenia ale pamiętaj ze mało który kluby ma tak ugruntowaną pozycję jak Lech w Poznaniu i Wlkp.
A 4 pkt lidze mistrzów to sporo
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach