Seans filmu kontynuującego Bunny Girl Sempai odbyty. Ale to było dobre. Może w trochę dziwny sposób, ale historia w końcu domknięta. A przynajmniej w teorii na taką wygląda, bo nowelka wciąż wychodzi. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#anime #animedyskusja #seishunbutayarou
#anime #animedyskusja #seishunbutayarou
































Kouya no Kotobuki Hikoutai
albo
The
To anime brzmi całkiem ciekawie, pewnie kiedyś obejrzę, nawet z tego co widzę już miałem wcześniej dodane do planowanych.