@kinasato: Tak, GuP było o zawodach i szkolnym klubie czołgowym. Głupie, ale fajne, przynajmniej mi się podobało.
To anime brzmi całkiem ciekawie, pewnie kiedyś obejrzę, nawet z tego co widzę już miałem wcześniej dodane do planowanych.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@guest: nie wnikam skąd. Całkiem niezłe, choć jakieś błędy wyłapałem. Oglądałem z animezone, nie wiem skąd tym razem kradli. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
#anime #animedyskusja

Gdybyście mieli wymienić w miarę sensowne i w miarę logiczne czy jak kto woli realistyczne top 5 mecha anime to co by to było?
Do tej pory mam tylko 3...
Kuromukuro, Knight’s & Magic, Muv-Luv Alternative Total Eclipse.

Podobno gundam polecajo, jak ktos widział niech da znać czy warto ruszać.
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kończę właśnie oglądać #grandblue
To anime przypomina mi trochę K-ON.
K-ON jest o licealistkach z klubu muzycznego, w którym zamiast grać muzykę, to 95% czasu spędzają na piciu herbaty i w----------u ciastek.
Grand Blue jest o studentach z klubu nurkowego, w którym zamiast nurkować, to 95% czasu spędzają na imprezowaniu i chlaniu wódy.
A tak serio to całkiem fajne anime, po obejrzeniu AsobiAsobase bardzo brakowało mi jakiejś powalonej komedii i
Lisiu - Kończę właśnie oglądać #grandblue
To anime przypomina mi trochę K-ON.
K-ON ...

źródło: comment_e3XPmUOsik13I1bBwMy08k1kOvkiY7lw.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Vinny: O ile chlanie jest ich główną klubową "aktywnością", to też nie jest tak że cała seria skupia się tylko na tym.
Każdy odcinek ma swój własny wątek poboczny i są one na tyle róże że nie czuć wtórności.
Im dalej tym robi się ciekawiej, ale wiadomo nie każdy lubi taki rodzaj humoru.
  • Odpowiedz
Święta - czas spotkań z najbliższymi, pełnych brzuchów, obdarowywania i bycia obdarowywanym. Zapewne większość z nas słysząc "święta" widzi domowników rozsiadających się wokół zastawionego różnymi pysznościami stołu, czuje zapach stojącej w rogu pokoju choinki czy słyszy ulubione kolędy.

❗️ Co jednak jeśli powiedziałbym Wam, że tegoroczne święta będą wyglądać zupełnie inaczej? Gdyby zamiast jednego niezapowiedzianego gościa, pojawiła się cała plejada popkulturowych gwiazd? Potraficie to sobie wyobrazić?

❄️ Jeżeli nie, to koniecznie sprawdźcie gwiazdkę na
szogu3 - Święta - czas spotkań z najbliższymi, pełnych brzuchów, obdarowywania i byci...

źródło: comment_Np6YpnVgaq6AOc432byRjMZAYeEbxaz0.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jinrui wa Suitai Shimashita, Shokugeki no Souma (ale tylko 1 sezon), Arakawa Under the Bridge, Barakamon, Danshi Koukousei no Nichijou, Kono Subarashii Sekai
Garindor - Jinrui wa Suitai Shimashita, Shokugeki no Souma (ale tylko 1 sezon), Araka...
  • Odpowiedz
@MiQ27: Wszystkie agregatory ripują co skanlatorzy wrzucają na mangadexa, bo to jedyna strona gdzie można je wrzucać (kiedyś było tym Batoto). Ostatnio też ripowali oficjalnego mangaplusa. MB i JB to były ostatnie duże grupy które działały poza MB.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Devcio: jak kręcą cię takie tematy to odsyłam również do opowiadań LeBlanca, które są w zasadzie protoplasta. Lupin to w zasadzie prawnuk Arsena.
  • Odpowiedz
Polećcie proszę jakieś fajne #anime, które mógłbym łyknąć w czasie świątecznego bimbania (czyli z niezbyt dużą liczbą odcinków). Mogą być nawet bardzo znane i oczywiste tytuły, jestem do tyłu trochę w temacie

Wołam też #manga #animedyskusja #japonia
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Kliko: tak z 65%, ale w kwietniu wychodzi kolejna książka plus mam wrażenie, że im dalej w las tym wszystko jest bardziej skomplikowane i ciekawe
  • Odpowiedz
@Jimbambo: @Jimbambo:
Oglądałem serię kilka razy w międzyczasie wszędzie widziałem komentarze, żeby przeczytać nowelkę i w końcu stwierdziłem "co mi szkodzi". Akurat wczoraj zrobiłem sobie prezent świąteczny (a raczej noworoczny, bo taki przewidywany termin dostawy) i zamówiłem sobie pierwszych 9 tomów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Będzie to tym samym moja pierwsza LN ( )
Swoją drogą zakładając identyczne tempo
  • Odpowiedz