#anime #animedyskusja
Pierwszy odcinek zmiótł mnie z planszy, czyżby wreszcie jakaś dobra komedia z abstrakcyjnym humorem w stylu Nichijou? (。◕‿‿◕。)
Dawno nie widziałem tak fajnego ED.
Pierwszy odcinek zmiótł mnie z planszy, czyżby wreszcie jakaś dobra komedia z abstrakcyjnym humorem w stylu Nichijou? (。◕‿‿◕。)
Dawno nie widziałem tak fajnego ED.






























https://drive.google.com/file/d/1o8JbWk5SalcNZqAPXQdIfwfG7G3pgzQS/view
#gotoubunnohanayome #spoiler #manga #animedyskusja #5toubun