#anime #animedyskusja
Pierwszy odcinek zmiótł mnie z planszy, czyżby wreszcie jakaś dobra komedia z abstrakcyjnym humorem w stylu Nichijou? ()
Dawno nie widziałem tak fajnego ED.
kinasato - #anime #animedyskusja
Pierwszy odcinek zmiótł mnie z planszy, czyżby wres...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kinasato: ED jest tak dobry, że nieironicznie mam jego pełną wersję dodaną do swojej playlisty z metalem.
Lubie tego słuchać szczególnie w aucie.
Podoba mi się też to jak OP wprowadza fałszywe poczucie bezpieczeństwa, a ED obnaża prawdziwy charakter tego anime. Aż ciężko uwierzyć że oba śpiewają te same osoby.
  • Odpowiedz
Wykopki potrzebuje pomocy, poszukuje stronki gdzie mógłbym obejrzeć po polsku "Lupin The Third: Mine Fujiko to iu onna"
Przeszukałem internety i jedynie na shindenie jest bodajże 8 odc., ale nie działa mi shinden w Chrome.
#anime #animedyskusja
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#anime #animedyskusja
Jakie tytuły trzymacie na watchlistach od wielu lat i jakie macie wymówki, żeby ich nie obejrzeć? Ja głównie klasykę z lat 80, obawiam się, że za mocno się zestarzały i nie sprostają moim oczekiwaniom : f
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nilbog: wbrew pozorom, evangeliona nie jest tam tak dużo, biorąc pod uwagę ilość pomysłów, które została tam zerżnięta i dla nie poznaki przypudrowana jakąś aluzją falliczną i/lub "hehe, ruchanie."
  • Odpowiedz
#anime #animedyskusja

Obejrzałem całość ( ͡º ͜ʖ͡º) Dalej jest dokładnie to samo, kawałek przyzwoitego SoL/Romcom. Nie jest to oczywiście tytuł pierwszego wyboru, ale dla kogoś, kto widział już 857 serii i szuka czegoś, co nie jest kompletnym gównem, w sam raz.

Achievement z zaliczeniem 100% twórczości Fujishimy chwilowo odkładam na później, za Sakura Wars się nie biorę. Poczekam, aż wersja z 2020 okaże
kinasato - #anime #animedyskusja

Obejrzałem całość ( ͡º ͜ʖ͡º) Dalej jest dokładnie...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Minął już trochę ponad rok od kiedy zacząłem oglądać kambodżańskie piktogramy.
W związku z tym, pomyślałem że pochwalę się swoim profilem na anilist
W skali od 1-10 jak bardzo z-----y jest mój gust?

#anime #animedyskusja
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#anime #animedyskusja #mangowpis

Gdzie jest granica zretardzenia współczesnych isekaiów? Czy jesteśmy już blisko końca, czy czeka nas jeszcze długa droga zanim ten trend się odwróci? Totalnie odpalone tytuły z szablonu, pokroju: "Nienawidzę kiedy kończą mi się strzały, więc ładuje wszystkie punkty we fleczerstwo, tylko dlaczego ludzie myślą, że jestem chirurgiem polowym?" oraz "W moim krwioobiegu zamiast krwi krąży spirytus rektyfikowany 96% oraz mam depresję. Zamiast polować
kinasato - #anime #animedyskusja #mangowpis

Gdzie jest granica zretardzenia współc...

źródło: comment_tQjUdn3H0rRmi6AdMszJP7ZQ4OEnx2Zq.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@kinasato: akurat ten co zapostowałeś brzmi ciekawie, acz ciężko stwierdzić czy jest prawdziwy na pierwszy rzut oka w sumie ze względu na niedorzeczność tytułu xD

Jest to obecnie popularny gatunek tak jak kiedyś mega popularne było mecha, czy łapanie stworków po różną postacią. Acz ciekawą rzeczą są same tytuły. W ostatnich trendach anime i mang można zauważyć wzrost występowania nazw bezpośrednio opisujących fabułę. Może to wskazywać na to, że ze
  • Odpowiedz
@kinasato: Alita jest zdatna do obejrzenia. Widowiskowy, nieźle zrobiony film. Fabuła w sporej mierze pokrywa się z OVA.
Trochę mnie raziły te jej wielkie oczy i nie kupuję pieprzenia, że to taki ukłon w stronę mangi, że cyborg i w ogóle - w mandze wszyscy mieli wielkie oczy bo to specyfika gatunku. A w filmie tylko ona i to było trochę dziwno-śmieszne. Jak pokazał GitS Live, cyborg z normalnymi oczami
  • Odpowiedz