Wszystko
Najnowsze
Archiwum
konto usunięte via Wykop
- 1
@poradnikspeleologiczny: hmm, bezposrednio w galerii, 3 kropki
źródło: Screenshot_20230724_174809_Gallery
Pobierz
konto usunięte via Wykop
- 1
@poradnikspeleologiczny: to sobie schowaj te OBRAZY ;) u mnie nie występuje ;) pokazuje mi to co zaznaczyłem żeby pokazywało ;)
Może i na androidzie nie da się kopiować tekstu z wpisu, żeby go zacytować, ale przynajmniej nie da się też przewijać emotek #wykop #wykop20 #android #bug #troubleshooting
Też macie problem z apka wypoka, że nie możecie zaznaczyć tekstu? Kiedy np chce się skopiować czyjś tekst z wpisu albo komentarza żeby zacytować...
#wykop #android #justwykopthings
#wykop #android #justwykopthings
@pesymistyk no nie da sie. Jak klikniesz 3 kropki to masz opcje kopiuj treść
@pesymistyk: Sprawdzimy to :)
jak sprawdzić czy nie mam wirusa na androidzie? czy avast z guglplej styknie? xD
#android #informatyka
#android #informatyka
@Hulajduszoboszlo: pierwsza sprawa to pięć dawek szczepionki
@Hulajduszoboszlo: Odinstaluj aplikacje, które podejrzewasz o bycie wirusem i styka. Wirus nie zarazi ci smartfona, bo nie ma uprawnień. No chyba, że zrootowałeś smartfona i nadałeś uprawnienia roota wirusowi
Myślę nad zakupem Samsunga Galaxy S23 za jakiś czas, bo może jeszcze ceny spadną do ok 3kzł. Od zawsze działam na średniakach androidowych. Nie rozwodzę się nad porównywaniem aparatów, czasem pracy na baterii, szybkości działania itd bo wszystko to we flagowcach spełni moje oczekiwania. Nie jestem jakimś heavy userem. Zależy mi głównie na niezawodnym działaniu, braku zacięć, spowolnień animacji i ogólnie zadowolenia z działania przez najbliższe 4-5 lat.
Czy w takim przypadku
Czy w takim przypadku
ogólnie zadowolenia z działania przez najbliższe 4-5 lat.
@cotozazycie: podziel to na dwa, unikniesz przykrego rozczarowania.
@cotozazycie: Miałem S23 i nie licząc jakichś pierdółek to świetny telefon. Nie warto dopłacać do iP13. Moim zdaniem jedyną konkurencją jest iP 14 Pro (ten model mam teraz).
#android #telefony #smartfon #xiaomi
proszę o pomoc, siostrze zepsuł się telefon i teraz szukam czegoś dla niej w cenie do 2000, patrzyłem na stronie rtv euro a tam realme 11 pro 1699zł czy motorola edge w cenie 1799zł, zajrzałem na allegro i znalazłem np. https://allegro.pl/oferta/xiaomi-redmi-note-12-pro-12gb-256gb-oled-5000mah-13810624825 , czy opłaca się wziąć tego xiaomi, czy to jest legitne?
a może macie lepsze propozycje, siostrze zależy na
proszę o pomoc, siostrze zepsuł się telefon i teraz szukam czegoś dla niej w cenie do 2000, patrzyłem na stronie rtv euro a tam realme 11 pro 1699zł czy motorola edge w cenie 1799zł, zajrzałem na allegro i znalazłem np. https://allegro.pl/oferta/xiaomi-redmi-note-12-pro-12gb-256gb-oled-5000mah-13810624825 , czy opłaca się wziąć tego xiaomi, czy to jest legitne?
a może macie lepsze propozycje, siostrze zależy na
bana na google to dostało Huawei a nie Xiaomi
@marekw8888: Bierz Motorolę. Jest spoko.
25
Prywatność mobilnych przeglądarek

O tym, czym się dzielą i które dzielą się naszymi danymi najmniej, a także, czy to zawsze źle, że się dzielą. W powiązanych źródła.
z- 3
- #
- #
- #
- #
- #
- #
685
Samsung aktualizuje Galaxy S23 i koniec nagrywania filmow wysokiego bitrate w 8k

Funkcja ta jest w opcjach zaawansowaanych nagrywania filmów. Po aktualizacji, opcja pozostała tylko w trybie 4k. Ostrzegam wszystkich, którzy to czytaja, by nie aktualizowali aplikacji kamery w S23, ani co gorsze, nie pobierali aktualizacji firmware z lipca 2023, bo wycofanie jej niemożliwe.
z- 370
- #
- #
- #
- #
- #
- #
@fledgeling: uruchamiasz aplikacje, klikasz na swój avatar w lewym górnym rogu, na dole koło zębate czyli ustawienia, pierwsza opcja od góry "powiadomienia", zmieniasz zakładkę na "kalendarz" i na dole masz do wyboru dzwonek. Wcześniej musisz wgrać jakiś dłuższy jeżeli taki potrzebujesz.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@anonanonimowy321: taktyk
- 0
Mam pytanie odnośnie pixela 7. Chodzi o brak oficjalnej dystrybucji w Polsce, w konsekwencji której było wiele ograniczeń. . Z tego co czytałem, czerwcowa aktualizacja wprowadziłą 5G i VOLTE, pytanie więc, na jakie ustępstwa jeszcze użytkownik musi iść kupując telefon? Bo jedyne co mi przychodzi jeszcze do głowy to brak gwarancji producenta, ale czy nie obejmuje mnie wtedy gwarancja sklepu? Jeżeli np. kupie pixela 7 na takim XCOMie, to w razie w
@Kleyio: Od Pixela 6 Google rozszerzyło wparcie gwarancyjne o inne firmy świadczące wsparcie. Także nie musisz już mieć przykładowo niemieckiego adresu by wysłać telefonu na gwarancje oficjalną drogą bo możesz też już wysłać na gwarancje bezpośrednio do jednego z takich serwisów poza Google Store. Na przykład polecam Comspot w Hamburgu gdzie wysyłasz od razu z polskiego adresu i odsyłają na ten sam adres nieodpłatnie. Ale to tylko jak kupujesz na
Ogólnie 7 jest zajebista mimo, że brak nakładki daje taki dziwny feeling pustości. A co do zakupu polecam tylko i wyłącznie Niemiecki Amazon. Najlepsza obsługa klienta jakiej doświadczyłem, zero problemów ze zwrotem, łatwy kontakt z supportem który jest naprawdę bardzo pomocny, no i cena znacznie niższa niż w PL
- 1
,#android co minutę na słuchawkach czyta mi głosowo aktualna godzinę, nie da się nic sensownie używać przez to, opcje ułatwień dostępu wyłączone, co to może być #pytaniedoeksperta #pomocy
źródło: IMG_20230722_200512
PobierzHej, mam taki problem z Samsung Galaxy Wear że utopiłem klawisze. Nigdy nic mu nie było a wczoraj się obraził że poszliśmy na basen i najpierw nie chciał w ogóle działać, potem się cały czas restartował a teraz jakoś działa gdy dałem mu ryżu na noc. Niestety przyciski boczne nie działają i jak wejdę w jakąś aplikację to nie mogę wrócić do ekranu głównego. Czy zna ktoś jakąś apke która by uruchamiała
- 0
Jest jakaś apka która może robić za elektroniczną nianie?
Zależałoby mi żeby to szło na LTE a nie na wifi.
Nie musi być obraz, ważne żeby było można mówić i słuchać z innego pokoju
#android #rodzicielstwo #pytanie #telefony
Zależałoby mi żeby to szło na LTE a nie na wifi.
Nie musi być obraz, ważne żeby było można mówić i słuchać z innego pokoju
#android #rodzicielstwo #pytanie #telefony
konto usunięte via Wykop
- 1
@jmuhha: przyznaj się że chcesz iść z kumpelami na winko, zostawić dziecko same i chciałabyś zerkać / słuchać przez fona co w kołysce. Inaczej wymogu lte nie rozumiem( ͡° ͜ʖ ͡°)
@jmuhha ale i WIFI też
Właśnie przesiadłem się z Pixela 4a na Iphone 13 mini i czuję że od ekranu iphone bolą mnie oczy. Technologia ekranu niby ta sama – tu OLED i tu OLED, ale coś nie gra.
Myślę że powodem może być rozmiar UI i czcionek w różnych aplikacjach, nie wyszystko da się powiększyć w ustawieniach, a ewidentnie apple olało poprawne skalowanie czcionek w niektórych miejscach w apkach.
Drugim powodem mogą być kolory - obniżyłem
Myślę że powodem może być rozmiar UI i czcionek w różnych aplikacjach, nie wyszystko da się powiększyć w ustawieniach, a ewidentnie apple olało poprawne skalowanie czcionek w niektórych miejscach w apkach.
Drugim powodem mogą być kolory - obniżyłem
konto usunięte via Wykop
- 2
nie wyszystko da się powiększyć w ustawieniach
@RudyLemur: dlatego zrezygnowałem z IP12, to jest ku$wa żart jak apki na iOS nie potrafią skalować
@pppiotr: jak lubię iPhone tak uważam, że to faktycznie jest śmiech na sali z tym językiem klawiatury. Dla Apple Polska zawsze była (i nadal jest) słabym rynkiem, ale żeby nie było języka polskiego w klawiaturze czy Siri po Polsku (znam dobrze angielski, ale jestem w swoim kraju i wygodniej mi mówić w języku polskim) to żenada.
- 0
#android #telefony #powerbank #elektronika
Powerbank 20k mAh odporny na upadki,uderzenia, itp? Z USB-C, USB-A i micro-usb?
Powerbank 20k mAh odporny na upadki,uderzenia, itp? Z USB-C, USB-A i micro-usb?
Czy można coś zrobić aby włączyć mobilny hotspot na laptopie, który nie ma połączenia z internetem?
O co chodzi. Chcę ustawić automatyczne włączanie hotspotu w telefonie w momencie gdy włączę laptopa. Wymyśliłem coś takiego:
- po włączeniu laptopa automatycznie włącza się hotspot mobilny na laptopie
- na telefonie ustawiam automatyzację: jeżeli połączony z siecią wifi(udostępniona z laptopa) to włącz hotspot mobilny na telefonie
- na telefonie ustawiam kolejną automatyzację: jeżeli hotspot na telefonie wyłączony(a wyłączy się
O co chodzi. Chcę ustawić automatyczne włączanie hotspotu w telefonie w momencie gdy włączę laptopa. Wymyśliłem coś takiego:
- po włączeniu laptopa automatycznie włącza się hotspot mobilny na laptopie
- na telefonie ustawiam automatyzację: jeżeli połączony z siecią wifi(udostępniona z laptopa) to włącz hotspot mobilny na telefonie
- na telefonie ustawiam kolejną automatyzację: jeżeli hotspot na telefonie wyłączony(a wyłączy się
- 1
iPad 9 generacji
@brozka: Jak jeszcze nie kupiłaś, to jest cashback 300 zł na Lenovo Tab P11 2gen w zestawie z rysikiem. Wychodzi poniżej 1500 zł.
























jaki telefon do 2000zł, waszym zdaniem, robi najlepsze zdjęcia?