@Hulajduszoboszlo: Odinstaluj aplikacje, które podejrzewasz o bycie wirusem i styka. Wirus nie zarazi ci smartfona, bo nie ma uprawnień. No chyba, że zrootowałeś smartfona i nadałeś uprawnienia roota wirusowi
  • Odpowiedz
Myślę nad zakupem Samsunga Galaxy S23 za jakiś czas, bo może jeszcze ceny spadną do ok 3kzł. Od zawsze działam na średniakach androidowych. Nie rozwodzę się nad porównywaniem aparatów, czasem pracy na baterii, szybkości działania itd bo wszystko to we flagowcach spełni moje oczekiwania. Nie jestem jakimś heavy userem. Zależy mi głównie na niezawodnym działaniu, braku zacięć, spowolnień animacji i ogólnie zadowolenia z działania przez najbliższe 4-5 lat.

Czy w takim przypadku
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cotozazycie: Miałem S23 i nie licząc jakichś pierdółek to świetny telefon. Nie warto dopłacać do iP13. Moim zdaniem jedyną konkurencją jest iP 14 Pro (ten model mam teraz).
  • Odpowiedz
#android #telefony #smartfon #xiaomi
proszę o pomoc, siostrze zepsuł się telefon i teraz szukam czegoś dla niej w cenie do 2000, patrzyłem na stronie rtv euro a tam realme 11 pro 1699zł czy motorola edge w cenie 1799zł, zajrzałem na allegro i znalazłem np. https://allegro.pl/oferta/xiaomi-redmi-note-12-pro-12gb-256gb-oled-5000mah-13810624825 , czy opłaca się wziąć tego xiaomi, czy to jest legitne?
a może macie lepsze propozycje, siostrze zależy na
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@fledgeling: uruchamiasz aplikacje, klikasz na swój avatar w lewym górnym rogu, na dole koło zębate czyli ustawienia, pierwsza opcja od góry "powiadomienia", zmieniasz zakładkę na "kalendarz" i na dole masz do wyboru dzwonek. Wcześniej musisz wgrać jakiś dłuższy jeżeli taki potrzebujesz.
  • Odpowiedz
Mam pytanie odnośnie pixela 7. Chodzi o brak oficjalnej dystrybucji w Polsce, w konsekwencji której było wiele ograniczeń. . Z tego co czytałem, czerwcowa aktualizacja wprowadziłą 5G i VOLTE, pytanie więc, na jakie ustępstwa jeszcze użytkownik musi iść kupując telefon? Bo jedyne co mi przychodzi jeszcze do głowy to brak gwarancji producenta, ale czy nie obejmuje mnie wtedy gwarancja sklepu? Jeżeli np. kupie pixela 7 na takim XCOMie, to w razie w
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kleyio: Od Pixela 6 Google rozszerzyło wparcie gwarancyjne o inne firmy świadczące wsparcie. Także nie musisz już mieć przykładowo niemieckiego adresu by wysłać telefonu na gwarancje oficjalną drogą bo możesz też już wysłać na gwarancje bezpośrednio do jednego z takich serwisów poza Google Store. Na przykład polecam Comspot w Hamburgu gdzie wysyłasz od razu z polskiego adresu i odsyłają na ten sam adres nieodpłatnie. Ale to tylko jak kupujesz na
  • Odpowiedz
Ogólnie 7 jest zajebista mimo, że brak nakładki daje taki dziwny feeling pustości. A co do zakupu polecam tylko i wyłącznie Niemiecki Amazon. Najlepsza obsługa klienta jakiej doświadczyłem, zero problemów ze zwrotem, łatwy kontakt z supportem który jest naprawdę bardzo pomocny, no i cena znacznie niższa niż w PL
  • Odpowiedz
@KingaM: W sumie nie wiem, ale jest ten talkback, czyli odczytuje wszystko co robisz na telefonie. Nie wiem czy to on i podejrzewam, że nie, ale to jedyne o czym pomyślałem
  • Odpowiedz
Hej, mam taki problem z Samsung Galaxy Wear że utopiłem klawisze. Nigdy nic mu nie było a wczoraj się obraził że poszliśmy na basen i najpierw nie chciał w ogóle działać, potem się cały czas restartował a teraz jakoś działa gdy dałem mu ryżu na noc. Niestety przyciski boczne nie działają i jak wejdę w jakąś aplikację to nie mogę wrócić do ekranu głównego. Czy zna ktoś jakąś apke która by uruchamiała
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jmuhha: przyznaj się że chcesz iść z kumpelami na winko, zostawić dziecko same i chciałabyś zerkać / słuchać przez fona co w kołysce. Inaczej wymogu lte nie rozumiem( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Właśnie przesiadłem się z Pixela 4a na Iphone 13 mini i czuję że od ekranu iphone bolą mnie oczy. Technologia ekranu niby ta sama – tu OLED i tu OLED, ale coś nie gra.
Myślę że powodem może być rozmiar UI i czcionek w różnych aplikacjach, nie wyszystko da się powiększyć w ustawieniach, a ewidentnie apple olało poprawne skalowanie czcionek w niektórych miejscach w apkach.
Drugim powodem mogą być kolory - obniżyłem
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pppiotr: jak lubię iPhone tak uważam, że to faktycznie jest śmiech na sali z tym językiem klawiatury. Dla Apple Polska zawsze była (i nadal jest) słabym rynkiem, ale żeby nie było języka polskiego w klawiaturze czy Siri po Polsku (znam dobrze angielski, ale jestem w swoim kraju i wygodniej mi mówić w języku polskim) to żenada.
  • Odpowiedz
Czy można coś zrobić aby włączyć mobilny hotspot na laptopie, który nie ma połączenia z internetem?

O co chodzi. Chcę ustawić automatyczne włączanie hotspotu w telefonie w momencie gdy włączę laptopa. Wymyśliłem coś takiego:
- po włączeniu laptopa automatycznie włącza się hotspot mobilny na laptopie
- na telefonie ustawiam automatyzację: jeżeli połączony z siecią wifi(udostępniona z laptopa) to włącz hotspot mobilny na telefonie
- na telefonie ustawiam kolejną automatyzację: jeżeli hotspot na telefonie wyłączony(a wyłączy się
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Halo mirki
Jaki tablecior do notatek do 1500 polskich srebrników
im taniej tym lepiej wiadomo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
i do tego jakiś rysik sensowny

#tablet #ios #android #ipad
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach