Moglismy dojsc najdalej ze wszystkich
A teraz kazde z nas szuka drugiego w snach
To historia która nie znajdzie konca
Opowiada o tych których zmazal czas
Moze spotkaja sie jeszcze w samotnym miescie
Moze znajda dzien w którym zgubili szczescie
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@LM317K: I bardzo dobrze. Tatuś mu zawsze powtarzał "Ludzie to wilki, pamiętaj" więc woli się już nie wychylać. Niech się cieszy, że tylko tak się skończyło bo mógł stracić zdrowie lub życie.
A gimboza i patusy wyją z tęskonty tu w komentarzach. Brak im wysokiej jakości rozrywki na ich poziomie inteligencji.
  • Odpowiedz
A pamiętacie wizyte seniorki, co chciała podpisać z Kubusiem umowę pożyczki, puszczała z telefonu hity swojej młodości, a na końcu Kubuś próbował ją wyprosić na wszelkie możliwe sposoby, aż wreszcie ta powiedziała, że ma gdzies jego rodziców i wywalił ją za drzwi?
#ajemge1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

24 listopada pierwszy raz w życiu jadę do Krakowa, na listę zwiedzenia wpisałem "Rakowicka 20L klatka h mieszkanie 375"

Pewnie będzie wzruszenie i łzy.

#ajemge1
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gej by miał teraz elegancko pełno młodego narybku różnych psychicznych i nieszanujących się loch które właśnie zerwały się ze smyczy rodziców i poszły na studia do miasta wojewódzkiego ... ( ͡º ͜ʖ͡º)
#ajemge1
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jesień to dobry czas na nowe objawienie patostrimerskie. Mam nadzieję, że w głowie wielu osób teraz jest plan by zaczać strimować i jeszcze w tym roku zobaczymy nową sztukę nowoczesną #ajemge1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach