Zrobiłem też kilka filmów, jakby ktoś miał ochotę dowiedzieć się czegoś o Kenii.
YT
Dajcie znak jakbyście chcieli więcej. Kilka mam też na instagramie ;) [https://www.instagram.com/rafal_ryzinski/]
Przywiozłem też kilka fajnych rzeczy, jak się ogarnę to zrobię małe #rozdajo ;)

![[RPA] Powraca temat wywłaszczenia ziemi bez rekompensat.](https://wykop.pl/cdn/c3397993/link_o7jAVdWIr7ZvYEt5Ez9hSL121lTjfEie,w220h142.jpg)















Miliard i dwieście milionów osób (ok. 16% światowej populacji) nie ma dostępu do prądu w swoich domach.
Dotyczy to głównie państw Afryki Subsaharyjskiej, a zwłaszcza jej populacji zamieszkałej poza miastami (trzy państwa z najniższym dostępem to Burundi - tylko 9% ma dostęp, w Czadzie 11%, w Malawi 13%; w tych państwach populacja wiejska wynosi od 77 do 87%)
Mapa
źródło: comment_PsjZ1w5JTh7PlcVZOlJKL7hDGDOjbTEp.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez autora