Po tym co widze w tym kraju od 33 lat mojego nikt mi nie zmieni zdania że warto walczyć za ten kraj. W------e mam, w kółko afery, kradzież z budżetu, zero winnych a js mam z pieśnią na ustach isc do okopu słuchać dronów. Ehe, na pewno.

#afera #pis #koalicja #polska
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nawet taki debil jak Janusz wie, że spin o tym, że Tusk ukradł kasę z OFE to brednie dla prawicowych kretynów.
  • Odpowiedz
W sobotę, 30 maja podpisano kolejne kontrakty na dostawy sprzętu dla wojska finansowane z unijnego programu SAFE. Umowy obejmują zakup amunicji artyleryjskiej kalibru 155 mm w Zakładach Metalowych Dezamet w Nowej Dębie, kontrakt PGZ i Huty Stalowa Wola z Agencją Uzbrojenia na bojowe wozy piechoty i wozy towarzyszące dla haubic K9, a także dostawy wozów ewakuacji medycznej i wozów dowodzenia na podwoziu Rosomaka w Siemianowicach Śląskich.

Komentarz prawicy?
Umowy z Koreą na
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przez kolejne kilka niepewnych lat do czasu zmiany władzy w Rosji zbrojenie się to jedyna opcja jaką mamy.


@masz_fajne_donice: Z tym też bym polemizował, natomiast zadłużanie się po uszy nie jest jedyną opcją jaką mamy. To jest fałszywa dychotomia, której się czepiam. Polska prześcignęła w wydatkach socjalnych w stosunku do PKB kraje skandynawskie. Stać ją na zbrojenia bez kredytów na dziesięciolecia, tylko po prostu trzeba zacisnąć pasa. Rozpieprzenie finansów moim
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@emasele: no ale @berlinale ma tutaj absolutną rację. Te g*wnoAI przeróbki działają, nikt tego nie ściga, bo nie może, a w tym czasie rząd zajmuje się tematami które sprawiają że w 2027 PiS może finalnie wrócić do koryta.
  • Odpowiedz
Naczelny Sąd Lekarski uchylił orzeczenie sądu niższej instancji i umorzył postępowanie w sprawie dotyczącej rzekomego publicznego rozpowszechniania informacji niezgodnych z aktualną wiedzą medyczną przez dr. Zbigniewa Martykę, który przeciwstawiał się covidowym restrykcjom i straszeniu społeczeństwa.


[…]


W sprawie, w której orzekł właśnie Naczelny Sąd Lekarski chodziło o podpisanie dwóch dokumentów z 2020 roku: Listu otwartego polskich lekarzy, naukowców i pracowników służby zdrowia do polskich władz oraz mediów, a także Drugiego Apelu naukowców i lekarzy
jednorazowka - >Naczelny Sąd Lekarski uchylił orzeczenie sądu niższej instancji i umo...

źródło: bacf5841c43d89c262b448fed864

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Trutnie z PiSu, takie jak chociażby @Matpiotr, nawet gdy nie rządzą, to będą narażać publiczne pieniądze na roztrwonienie i działania, które będą wyłącznie generować koszty dla państwa lub utrudniać funkcjonowanie instytucji, ot taka już ich kacapska mentalność!
¯\(ツ)/¯

Mentalność kraba - „jak ja nic nie mam, to nikt nie może mieć!
Co za obrzydliwe postaci! ( ͡°
@Matpiotr +3
Wejdź na stronę https://policzreferendum.pl/
Wpisz swoje miasto, lub jakieś cię inne interesujące, i zobacz ile trzeba zdobyć podpisów, żeby zwołać referendum i odwołać włodarzy miasta. Głośno zrobiło się o Rzeszowie, gdzie wczoraj pojawiły się dwa wnioski o referendum by go odwołać.
Trzeba przyznać że chłop ma silny mandat, w przeciwieństwie
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BoskiPrototyp: jakby chodziło o np. pobicie Ukraińca przez grupę polaczków, to wychodki potrzebowałyby co najmniej kilkudziesięciu źródeł, najlepiej z prawackich mediów, żeby ocenić czy jest to fejk czy nie. W sprawie "Żymian" wystarczy zmanipulowany wpis na X.
  • Odpowiedz
USA dadzą nam 5000 amerykańskich żołnierzy! Niech Bóg ma w opiece jego ekscelencję Donalda Trumpa. Choć mamy teraz rząd, który wymownie neguje jego boskość to wierzę, że z prezydentem Nawrockim na czele możemy przetrwać! Tylko dzięki PiSowi i Nawrockiemu nasz kraj jest bezpieczny i ukraińskiej armii. Najlepiej jakby PiS nadal rządził! Czy wam też żyło się lepiej za PiSu jak mnie? Rządu Tuska to najgorsze co przytrafiło się Polsce od setek lat
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach