Mirki, jak na chwilę obecną wygląda sytuacja związana z tymi wirusem?

Planuje w dniu jutrzejszym jechać do znajomego na rowerze pożyczyć gry i troszkę posiedzieć przy okazji, nie będzie z tym żadnego problemu?

Troszkę zasiedziałem się przez ostatnie tygodnie i kompletnie nie ogarniam co się dzieje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#koronawirus #2019ncov #c-----------o #polska
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CZY WZROST CEN ŻYWNOŚCI SPRAWI ŻE POLACY PRZESTANĄ JEŚĆ TANIE JEDZENIE?


@jacku: jeśli wszystko zdrożeje, to pewnie będą szukać najtańszych produktów. A to przekłada się na *ujową jakość. Będzie gorzej niż jest.
  • Odpowiedz
@Dirty_Digger: Nie wiem czy grozniejsza czy nie narazie doniesienia roznych lekarzy ze swiata i epidemiologow plus rozne dane statystyczne mowia, ze sa porownywalne moze, ktoras jest grozniejsza ale nie jakos drastycznie. Mozliwe ze i wszyscy kiedys na to zachoruja tak jak wiekszosc kiedys miala w sobie wirusa zwyklej grypy. Jedni umarli drudzy nie i tak samo bedzie w tym przypadku. Problem jedynie jest taki ze jest to nowa mutacja i
  • Odpowiedz
@Adask0: wysłałem zapytanie odnośnie przewoźnika i miejsca wysyłki, w opisie mają ze do Polski i Hiszpanii wysyłają z dostawą do 3 dni, inne kraje Europy 7-14.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@spayk: other_pl oznacza dowolna wysyłkę z polski, to że chińczyki oszukiwali i wysyłali z chin to już inna sprawa, ale nie mieszaj tego. Mnie normalnie wysłali z Polski.

@Lugner: Mirek 'ekspert' bzdury napisał
  • Odpowiedz
Myślę że z jednym problemem Polska jako jedyny kraj ( no może oprócz Niemców ) sobie może poradzić wzorcowo.
Posiadamy jedne z największych nieprzerobionych mocy krematoryjnych w Europie - mówię tutaj oczywiście o piecach w Oświęcimiu. Myślę ze jeśli Polska planuje faktycznie organizację wyborów prezydenckich to najwyższy czas aby pomyśleć wyprzedzająco i zacząć konserwację w Oświęcimiu - myślę jednak że Polski rząd ma tego bardzo dobrą świadomość.
Już wcześniejsze działania - rozpalenia
Bartoxik - Myślę że z jednym problemem Polska jako jedyny kraj ( no może oprócz Niemc...

źródło: comment_1585819501RYsKhZflzRUijUGLY3RZex.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Bartoxik: Budynek krematorium I w 1944 r. adaptowano na schron przeciwlotniczy. Pierwsza prowizoryczna komora gazowa, bunkier 1, została rozebrana jeszcze w 1943 r. natomiast druga, uruchomiona ponownie wiosną 1944 r. została rozebrana jesienią 1944 r.

Pod koniec 1944 r. w ramach ogólnej akcji likwidacji dowodów zbrodni rozebrano częściowo krematoria II i III wraz z komorami gazowymi, po czym wysadzono je w powietrze w styczniu 1945 r. Czwarte krematorium natomiast zostało
  • Odpowiedz
2 ofiary koronawirusa
Z przykrością informujemy o śmierci dwóch osób zakażonych koronawirusem: 59-letniego mężczyzny ze szpitala w Tychach oraz 88-letniej kobiety ze szpitala w Łańcucie, która miała choroby współistniejące.

Łączna liczba zgonów spowodowanych koronawirusem w Polsce: 45

#polska
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach