Kościół katolicki obchodzi 6 stycznia Uroczystość Objawienia Pańskiego, święto bardziej znane w naszym kraju pod potoczną nazwą: Trzech Króli. Od 2011 roku w Polsce jest to dzień wolny od pracy. Skąd tak wielka ranga tego święta, skoro jego patronami są postaci, o których Biblia mówi tak niewiele?
Z tej perspektywy jeszcze lepiej widac, ze polacy jak chca to se kurde potrafią rozgrywac pozycyjne i to na terenie mocnego rywala #mecz #reprezentacja
Kurde wpisuje w PayPo dobry PIN dopiero co zmieniony. Na 200 proc. prawidlowy, a i tak wyskakuje komunikat że Pin nie poprawny. Zaraz przekroczę limit prób i tyle z tego będzie.
Ehh. Muszę się pożalić, bo aż mnie serce boli na myśl o stracie kompana. Kot Staszek, 18 letni staruszek - w ostatnich dwóch latach widać było że się zestarzał, mniej wariował, szybciej się męczył, ale stał się kochaną niezdarną przylepką. Wczoraj osowiały, wieczorem i w nocy osłabł, coś ewidentnie mu dolegało, kot coraz słabszy i miałem tylko nadzieję, że wytrzyma do rana żeby popędzić do weterynarza. Niestety, nie wytrzymał. Tyle lat razem
Państwo na jdg, zabiera mi z 50% zarobków na dzień dobry, kolejne 40% w oddaje w podatkach w kupowanych rzeczach, opodatkowali wszystko kilka razy.
Politycy. Fałszywi i obłudni, gotowi poświecić ludzi dla lobbystów i ich interesów oraz dla własnego zysku, kłamią, unikają odpowiedzialności, kradną wykorzystują pozycję do swoich celów.
Urzędnicy. Wieczne naburmuszone sk...ny pod których tworzone są przepisy, ważny aby oni je rozumieli i stosowali do je...nia obywatela i my łożymy na ich
O co chodzi w tej Ea Fc 25. Jeszcze przed wczoraj na 10 meczów wygrałem 1 i nie dało się grać. Piłkarze nie ustawiali się do gry i pudłowali z latwych pozycji. Wkurzyłem się i myślałem że już nigdy nie włącze tej gry. No ale dzisiaj włączyłem i w lidze Ultimate Team wygrałem 7 meczy z rzędu, awansowałem do 4 ligi i gra się zajebiście. Coś się stało? Jakieś aktualizacje, bo czuje
@GammaQlaff: Dokładnie wczoraj postawiłem kupon w STSie, sledziłem ten mecz na żywo i siadł. Postawiłem za wygraną inny kupon i przegralem. Później wchodzę na konto, a tam na minusie ok 100zł. To wysłałem im maila, o co chodzi, oni napisali ze to przez bład dostawcy zakładu źle wystawili kursy na zdarzenie. Najlepsze jest to ze dopiero po moim mailu policzyli zaklad po kursie 1.0 i cofnęli minusowe saldo. Ciekawe ilu
@MrPawlo112: Ja bym nie kupował. Jak grasz single player to będziesz się wkurzał, bo przeciwnicy wchodzą w obronę jak w masło i nic nie możesz zrobić. W singlu często przegrywam po 5 do 0. A w sezonach online jestem w 4 lidzie. Zresztą zobaczysz jak kupisz, czego bym odradzał. Jak nie chcesz tyle kasy wydawać to kup ea fc 24. Jest tania. Będziesz mógł przekonać się, czy Ci pasuje, bo