Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko100
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
zajecc
zajecc

zajecc

Dołączył 8 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 80
  • Znaleziska 7
  • Mikroblog 73
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 4
adee86
adee86
adee86
06.06.2026, 22:04:51
  • 1
Witam. Potrzebuje namiary na jakieś solidne iptv. Interesuje mnie pełny sport piłka nożna. Czyli C+ Sport, Eleven, Polsat Sport. Archiwum jeśli będzie to fajnie. Jeśli nie to trudno. I na czym to oglądać najlepiej w telefonie Android i na Windows. Jeśli będzie coś zapłacic jednorazowo za apke czy program to nie ma problemu. Używam tvteam i tak średnio... Raz chodzi raz nie. Raz zacina raz nie. Będę wdzięczny za wszelakie namiary i
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zajecc
zajecc
zajecc 10 godz. i 26 min temu via Wykop
  • 0
@adee86:news plusx tv masz więcej sportu niż byś chciał i dał radę
  • Odpowiedz
goblineq
goblineq
09.06.2026, 19:20:39
  • 1
Orientuje się ktoś czy jakieś IPTV pozwala oglądać mecze piłki nożnej w 60 fps i cofać sobie dowolnie jeszcze podczas trwania - tak samo jak to wygląda na C+?

#iptv
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zajecc
zajecc
zajecc 10 godz. i 30 min temu via Wykop
  • 0
@goblineq: plusx max 50FPS nawet przy sygnale 4K (SkySports UHD, Eleven Sprorts 4K, Eurosport 4K itd.) Pozostałe FHD i też 50 FPS. Nawet Apka TVP Sport daje 1080p (Full HD) z płynnością 50 klatek na sekundę także nie poczujesz tu i też nie.ma sensu cisnąć bo 4K z tymi 50 FPS na 85 calach ogląda się przyjemnie a jak chce się więcej to już bilet i na żywo na stadionie
  • Odpowiedz
zajecc
zajecc
zajecc 27.09.2024, 13:19:58
  • 0
#google #googlemaps #mapy Panowie, Panie mam problem z Google maps, niechcący na jednej ze stron kliknąłem "umieść na mojej stronie" czego efektem jest to że gdy włączam Google maps mam setki punktów podanych nie mogę znaleźć opcji usunięcia tego czy ktoś z was miał taką sytuację może coś podpowiedzieć?
zajecc - #google #googlemaps #mapy Panowie, Panie mam problem z Google maps, niechcąc...

źródło: 1000015261

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zajecc
zajecc
zajecc
Autor
10.10.2024, 06:40:53 via Wykop
  • 1
@czteroch: ogarnąłem to ale i tak dziękuję ci bardzo za komentarz i podpowiedź niech zostanie dla potomnych 💪
  • Odpowiedz

651

Jak gangsterzy przejęli więzienie. Reportaż o areszcie na Białołęce w Warszawie

Pokaż treści 18+

Jak gangsterzy przejęli więzienie. Reportaż o areszcie na Białołęce w Warszawie

Zasadą w więziennictwie jest oddzielanie od siebie członków gangów i umieszczanie ich w różnych zakładach karnych. Na warszawskiej Białołęce stało się inaczej. W tym samym czasie znaleźli się tam przywódcy najgroźniejszych polskich grup przestępczych. O tym, co z tego wynikło, opowiedział...

chosenon3
z
tvn24.pl
dodany: 12.02.2022, 23:23:13
  • 120
  • #
    polska
  • #
    wiezienie
  • #
    ciekawostki
  • #
    kryminalne
  • #
    bekazpodludzi
  • #
    prawo
zajecc
zajecc
zajecc 09.10.2024, 19:02:27 via Wykop
  • 1
Haalo, lata mijają a o wyroku nic? czyli można się tak bawić i nic? :D
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

8

Zdanie egzaminu na prawo jazdy będzie droższe niż kiedykolwiek

Zdanie egzaminu na prawo jazdy będzie droższe niż kiedykolwiek

Pierwszym etapem jest kurs. Można skorzystać z takiego, który obejmuje część teoretyczną oraz praktyczną lub zdecydować się tylko na szkolenie praktyczne.

zajecc
z
portal.faktura.pl
dodany: 21.03.2024, 08:04:44
  • 4
  • #
    prawko
  • #
    prawojazdy
zajecc
zajecc
zajecc 23.10.2023, 09:58:05
  • 0
#dotacje #rolnik #arimr https://portal.faktura.pl/finanse/zadbaj-o-swoj-portfel/doplaty-bezposrednie-dla-rolnikow-z-arimr-sprawdz-kiedy-otrzymasz-przelew/
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

1

Ile zarabia żużlowiec zarobki w czarnym sporcie - Portal.Faktura.pl

Ile zarabia żużlowiec zarobki w czarnym sporcie - Portal.Faktura.pl

Ile zarabia żużlowiec? Ile warta jest ta dyscyplina? Skąd taka mega zajawka na #żużel

zajecc
z
portal.faktura.pl
dodany: 01.06.2023, 07:37:42
  • 0
  • #
    zuzel
  • #
    pl
  • #
    speedway
  • #
    sport
  • #
    motoryzacja
  • #
    typerzuzlowy
zajecc
zajecc
zajecc 21.05.2023, 16:14:09
  • 0
#diablo2resurrected Mirki, mireczki, kochani. Wróciłem do diablo 2 i chyba zrobiłem największą głupotę. Akt drugi zadanie Laska Horadrimów: kostka, trzonek i głownia. Problem polega na tym że mam tą kostkę. Ale sprzedałem. Kostur Królów i zmijowy amulet, albo gdzieś mi wypadł. Co mam w tej sytuacji zrobić wróciłem do żmijowego gniazda tam gdzie w teorii powinien być kostur. Ale ze skrzynki wypadła tarcza zero przedmiotów fabularnych. Miał ktoś podobną sytuację?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zajecc
zajecc
zajecc
Autor
21.05.2023, 16:55:06 via Wykop
  • 0
@Miecz12: fakt masz rację, żeby mam Kostkę Horadrimów ale zgubiłem Kostur Królów i Żmijowy Amulet. Zapewne w trakcie którejś śmierci, albo wyrzuciłem? Jakby nie było. Obecnie mam tylko kostkę, dwa pozostałe przedmioty zgubione. Gdy wracam w miejsca w których pierwotnie powinny być (robacze gniazdo i Ołtarz Zbrukanego Słońca) nie w nich tych przedmiotów ???? cała gra od nowa? Ps gram online o ile to może coś pomóc?
  • Odpowiedz
zajecc
zajecc
zajecc
Autor
21.05.2023, 17:23:01 via Wykop
  • 0
Jeżeli chodzi o to sanktuarium to Demonologa już odwiedziłem. Byłem w Krainie Magów, bez problemu portalem przenoszę się w każdą lokację, brakuje mi tylko tych dwóch przedmiotów żeby umieścić w kostce i stworzyć Kostur Horadrimów :/
  • Odpowiedz
zajecc
zajecc
zajecc 19.04.2023, 11:30:55
  • 0
Termopad do PS4 PRO - mireczki, muszę moją PS4 PRO wyczyścić bo działa głośniej niż stary odkurzacz, które termopady brać, 12 czy 15 W/m-K? oczywiście grubość 1mm.

1. https://proline.pl/gelid-gp-ultimate-thermalpad-120x20x1mm-2pcs-p8117313 - 15 W/m-K

czy

2.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zajecc
zajecc
zajecc
Autor
19.04.2023, 12:30:00 via Wykop
  • 0
Kołtun kurzu już raz wyciągałem z niej, teraz jak już ją rozkręcę zrobię serwis po całości. Czyszczenie, pasty, termopady. Zastanawia mnie tylko czy 15 W/m-K brać czy 12 :/
  • Odpowiedz

2

Dlaczego wszyscy zapłacimy za naprawę Stadionu Narodowego?

Dlaczego wszyscy zapłacimy za naprawę Stadionu Narodowego?

Jednym z najgorętszych tematów ostatnich dni jest niespodziewane zamknięcie Stadionu Narodowego. Podczas corocznego przeglądu technicznego konstrukcji stalowej dachu zauważono pęknięcie

zajecc
z
portal.faktura.pl
dodany: 15.11.2022, 10:49:21
  • 4
  • #
    polska
  • #
    reprezentacja
  • #
    pilkanozna
  • #
    ciekawostki
  • #
    gospodarka
  • #
    pieniadze
zajecc
zajecc
zajecc
Autor
15.11.2022, 10:50:04
  • -1
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

zajecc
zajecc
zajecc 22.10.2022, 10:04:20
  • 0
@zajecc: #polska #chemia #proszekdoprania #kapsulkidoprania #test #zakupy #chemiazniemiec Cześć, trafiłem na test UOKiK gdzie wygrał proszek z rossamana, chcę kupić dla testu kapsułki do prania rzeczy kolorowych i białych. Czy ktoś z Was może podpowiedzieć na które marki patrzeć? Ktoś z Was używa, coś poleca?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zajecc
zajecc
zajecc 11.10.2022, 10:47:42
  • 0
#play #play5g #internetmobilny cześć, szybkie pytanie do Was. Jakie osiągacie prędkości w Play interesują mnie okolice Warszawy i Warszawa. Mam wrażenie że po przedłużeniu umowy (na 5g ) jest wolniej. W testSped (ookla) zależnie od serwera ok 10mb/s czasem porwie się na zawrotne 30mb/s, abonament, tel MI 11 5G
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krzyszo
krzyszo
11.10.2022, 11:18:08 via iOS
  • 0
@zajecc: w play teraz robiłem test, zawrotne 7Mbps, w orange, w tym samym momencie 30Mbps
  • Odpowiedz
jaj0
jaj0
11.10.2022, 15:56:56
  • 0
@zajecc: 5G w play nie działa na swoich optymalnych częstotliwościach, dlatego często na 4G możesz mieć lepszy transfer. Sprawdź jaka jest prędkość u Ciebie na 4G.
  • Odpowiedz
jakubx9
jakubx9
jakubx9
03.02.2022, 15:37:01
  • 1
Czy ktoś wie kiedy pojawi się znów możliwość rejestracji na stronie internetowa tv? Ktoś mi polecił, specjalnie kupiłem boxa, żeby mieć kodi (stary telewizor), a tu się okazuje, że nie mogę założyć konta... Polecacie ewentualnie jakąś inną internetową telewizje w której można się bezproblemowo zarejestrować? Zależy mi głównie na bogatej ofercie sportowej.
#internetowatv #internetowa #tv
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zajecc
zajecc
zajecc 25.07.2022, 11:23:59
  • 0
@jakubx9: new.plusx.tv
  • Odpowiedz
zajecc
zajecc
zajecc 11.10.2022, 10:42:45
  • 1
@pomarancza_testovirona: obecnie jest zamknięta, albo na zaproszenie albo poczekaj np do okolic świat może otworzą. A może jakiś Mirek pomoże?
  • Odpowiedz
zajecc
zajecc
zajecc 15.09.2022, 20:37:18
  • 1
Panie, Panowie co to za ikona? Książka serwisowa niewiele mówi, google też, pierwszy raz widzę, może Wy rozpoznacie? Mazda 2, 2018 r. #mazda #mazda2 #mechanikasamochodowa #samochody
zajecc - Panie, Panowie co to za ikona? Książka serwisowa niewiele mówi, google też, ...

źródło: comment_1663274210zyrCi1fYp6xsqkHJZHksNT.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zajecc
zajecc
zajecc
Autor
15.09.2022, 20:44:32
  • 0
@MicrosoftOffice: :D dobre, dobre :D
  • Odpowiedz
zajecc
zajecc
zajecc
Autor
15.09.2022, 20:47:10
  • 0
@1392c309a2da8ca65641315bf7dc62f2: dzięki!
  • Odpowiedz
zajecc
zajecc
zajecc 06.09.2022, 19:06:55
  • 0
#epg
#plusx cześć! Szybkie o EPG czy istnieje jakieś działające epg które obejmuje niedawno dodane do newPlusx TV kanały jak Sky czy Event ? Epg ovh nie ogarnia tego
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zajecc
zajecc
zajecc
Autor
06.09.2022, 19:13:07
  • 0
@HaelSturm: czy mógłbyś podrzucić jakiś link?
  • Odpowiedz
zajecc
zajecc
zajecc
Autor
06.09.2022, 19:25:33
  • 0
Ok, dzięki!
  • Odpowiedz
zajecc
zajecc
zajecc 02.06.2022, 11:04:08
  • 2
Diablo II Resurrected vs Diablo Immortal, Panie Panowie w co lepiej zainwestować czas? którą z gier wybrać? w Diablo II grałem 20 lat temu, ten remake wart jest uwagi? czy lepiej w nówkę immortal?

#diablo #diablo2resurrected #diabloimmortal #blizzard
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zajecc
zajecc
zajecc
Autor
04.06.2022, 11:35:08
  • 1
@Pally: oo dziękuję za konkretną odpowiedź. Diablo II resurrected już jest u mnie :)
  • Odpowiedz
zajecc
zajecc
zajecc 15.04.2022, 20:44:36
  • 1
Cześć, potrzebuję podpowiedzi... Chodzi o new.plus.tv chcę założyć nowe konto, wiem że mogę to zrobić przed Add User ale pamiętam też że rusek wysyłał mi kiedyś link gdy chciałem założyć komuś konto. Czy macie ten url? Czy ktoś może podesłać mi to pw?

#newplusx #kodi #plusx #iptv
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

efazeti
efazeti
15.04.2022, 21:31:08
  • 1
@seba19772: a tak przy okazji, jak usunąć usera, którego się stworzyło? :)
  • Odpowiedz
seba19772
seba19772
seba19772
15.04.2022, 21:31:45
  • 0
@efazeti: Napisz na czacie.
  • Odpowiedz
Websterr
Websterr
05.03.2022, 18:27:43
  • 3
Rejestracja otwarta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#teleelevidenie
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zajecc
zajecc
zajecc 06.03.2022, 09:53:59
  • 0
@Websterr: mireczku drogi, jaki jest prawidłowy URL do strony teleelevidenie? Bo Google wypluwam jakieś wydmuszki wyglądające na zaplecza linków a teleelevidenie .com to chyba nie jest ta strona?
  • Odpowiedz
zajecc
zajecc
zajecc 12.11.2021, 13:53:57
  • 0
Cześć wszystkim, jest opcja zarejestrowania się na new plusx tv? Może ktoś zna jakiś sposób na rejestrację?
#plusx #iptv
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zajecc
zajecc
zajecc
Autor
12.11.2021, 14:32:07
  • 0
: tak, na PW już jest co nieco. A jakieś info co do tego kiedy może być otwarta rejestracja na plusx? Lub ktoś może polecić coś konkurencyjnego?
  • Odpowiedz
zajecc
zajecc
zajecc
Autor
08.12.2021, 08:56:03
  • 0
Tak :)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • Strona 1 z 3
  • >
  • https://mamamadom.pl

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 01.01.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking