Wpis z mikrobloga

#diablo2resurrected Mirki, mireczki, kochani. Wróciłem do diablo 2 i chyba zrobiłem największą głupotę. Akt drugi zadanie Laska Horadrimów: kostka, trzonek i głownia. Problem polega na tym że mam tą kostkę. Ale sprzedałem. Kostur Królów i zmijowy amulet, albo gdzieś mi wypadł. Co mam w tej sytuacji zrobić wróciłem do żmijowego gniazda tam gdzie w teorii powinien być kostur. Ale ze skrzynki wypadła tarcza zero przedmiotów fabularnych. Miał ktoś podobną sytuację?
  • 5
@zajecc masz kostkę. Ale sprzedałeś. Kostur królów i zmijowy amulet.

Przeczytałeś to co napisałeś i stwierdziłeś że to ma sens?

Przedmiotów questowych nie da się sprzedać
  • 0
@Miecz12: fakt masz rację, żeby mam Kostkę Horadrimów ale zgubiłem Kostur Królów i Żmijowy Amulet. Zapewne w trakcie którejś śmierci, albo wyrzuciłem? Jakby nie było. Obecnie mam tylko kostkę, dwa pozostałe przedmioty zgubione. Gdy wracam w miejsca w których pierwotnie powinny być (robacze gniazdo i Ołtarz Zbrukanego Słońca) nie w nich tych przedmiotów ???? cała gra od nowa? Ps gram online o ile to może coś pomóc?
  • 0
Jeżeli chodzi o to sanktuarium to Demonologa już odwiedziłem. Byłem w Krainie Magów, bez problemu portalem przenoszę się w każdą lokację, brakuje mi tylko tych dwóch przedmiotów żeby umieścić w kostce i stworzyć Kostur Horadrimów :/
@zajecc: w skrzynce nie masz? Albo na swojej postaci gdy zamieniasz bronie? Jezeli bys stracil jakos te itemy (nie wiem czy to jest mozliwe - sprzedac albo wyrzucic) to tak samo jak kostka horadrimow, ktora mozesz wyrzuc; te by wypadaly ze skrzyni. Jezeli nie wypadaja to znaczy, ze gdzies je masz