Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko164
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
waro

waro

Dołączył 8 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 23660
  • Znaleziska 4850
  • Mikroblog 18810
  • Obserwujący 49
  • Obserwowane 15
  • Dodane (8447)
  • Komentowane (8318)
  • Plusowane (2045)
waro
waro 38 min temu
  • 10
Ja myślę, że Chwalińska już teraz jest większym fenomenem od Raducanu.

Na papierze tylko Raducanu wygląda lepiej - bo miała wtedy tylko 17 lat, bo jakieś tam 300 miejsce zajmowała w rankingu i ostatecznie wygrała US Open. No Chwalińksa jest parę lat starsza, jednak dużo bardziej doświadczona, 114 mijesce w rankingu przed turniejem i jeszcze nie jest powiedziane, że go wygrała.

Ale ta cała otoczka czyni historię Chwalińskiej wyjątkową - zupełnie inny
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

waro
waro 1 godz. i 52 min temu
  • 7
Chwalińska ma już teraz 21 miejsce w rankingu WTA

Jeśli wygra - będzie na 14 miejscu

114 miejsce zajmowała przed kwalifikacjami do Roland Garros

#tenis
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Elgeneral1111
Elgeneral1111
Elgeneral1111
1 godz. i 50 min temu via Wykop
  • 4
@waro: laska chyba jakiś rekord pobije jak wygra xd w ciągu miesiąca 100 miejsc do przodu xd
  • Odpowiedz
kris-90
kris-90
kris-90
1 godz. i 48 min temu via Wykop
  • 4
@Elgeneral1111: nie, rekordu nie bedzie, tak na szybko pamietam, ze Boisonn awansowala o okolo 300 miejsc w tamtym roku :)
  • Odpowiedz
waro
waro 2 godz. i 44 min temu
  • 5
Ale spokój na twarzy, nic z niej nie wyczytasz.

#tenis
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

waro
waro 2 godz. i 55 min temu
  • 4
Zobaczcie sobie jak komentują Maję zagranicą

Tak, też niedowierzają w to, co widzą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#tenis
waro - Zobaczcie sobie jak komentują Maję zagranicą

Tak, też niedowierzają w to, co ...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zawadson
Zawadson
2 godz. i 52 min temu via Wykop
  • 0
@waro: w komentarzach jakiś rusek się zesrał
  • Odpowiedz
waro
waro 3 godz. i 7 min temu
  • 13
Przecież jak tutaj zrobią na koniec TOP 10 zagrań turnieju, to połowa z nich będzie od Chwalińskiej xD

#tenis
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

waro
waro 3 godz. i 9 min temu
  • 1
ALE PIĘKNIE

#tenis
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

waro
waro 3 godz. i 12 min temu
  • 0
Nie wchodź z nią w grę kątową do k---y nędzy!!

#tenis
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

waro
waro 3 godz. i 13 min temu
  • 1
Jezu zawał serca jak ta piłka zleciała z siatki

#tenis
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

waro
waro 3 godz. i 16 min temu
  • 0
Nie wchodź z nią w grę kątową do k---y nędzy

#tenis
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

waro
waro 3 godz. i 24 min temu
  • 0
No w końcu jakiś skrót, bo już dawno nie było

#tenis
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

waro
waro 3 godz. i 37 min temu
  • 10
Ci Polacy na trybunach wiwatujący jak ruska pudłuje - pięknie to widzieć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#tenis
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

waro
waro 3 godz. i 42 min temu
  • 0
Aj, za łatwo oddała tego gema

#tenis
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

waro
waro 4 godz. i 1 min temu
  • 8
Nie przypominam sobie, by ostatnio w tenisie zaszedł ktoś tak daleko, bazując surowo na technicznym stylu gry.

Chwalińska ma beznadziejne warunki fizyczne - wyjątkowo niska i słabo bije te piłki. A jednak nie tylko utrzymuje się w grze, a te warunki gry wręcz narzuca.

A te z drugiej strony nie wiedzą jak z nią grać.

FENOMEN
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

depresyjnydziad
depresyjnydziad
3 godz. i 59 min temu via Wykop
  • 0
@waro: imho to tylko działa na określony typ zawodnika. Z Saba w formie czy mirrą to nie zadziała.
Ale ogląda się ją świetnie
  • Odpowiedz
waro
waro
Autor
3 godz. i 56 min temu via Wykop
  • 1
@depresyjnydziad: z Mirunią to chyba przekonamy się na własne oczy już w sobotę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
waro
waro 4 godz. i 11 min temu
  • 3
Jezu, ona gra jak profesor tenisa

#tenis
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

waro
waro 4 godz. i 14 min temu
  • 4
Poganiała ruską po kątach, aż zagrała skróta do którego już się chciało jej sie ruszyć, coś pięknego

#tenis
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

waro
waro 4 godz. i 18 min temu
  • 2
Ja p------ę, to wygląda jak kolejny zwycięski mecz Mai ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#tenis
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

waro
waro 4 godz. i 27 min temu
  • 4
Obydwie wyszły już na kort, zrobiły zdjęcia pamiętkowe, a aktualnie się rozgrzewają i są pokazywane statystyki ich występów na szlemie.

Eurosport oczywiście z rakiem - nic nie pokazuje, bo zapchał transmisję potężnym blokiem reklamowym.

Półfinał Roland Garros, w którym Polka występuje...

Ha
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

waro
waro 4 godz. i 37 min temu
  • 0
XTB i Oshee, wykupując reklamy na koszulce Mai, prawdopodobnie najlepiej zainwestowali pieniądze w historii swojej działalności

#tenis
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

slgdfhsdhjfbs
slgdfhsdhjfbs
slgdfhsdhjfbs
4 godz. i 36 min temu via Wykop
  • 1
@waro: a o donejtach XTB na ŁatwoGanga już wszyscy zapomnieli? Xd
  • Odpowiedz
waro
waro
Autor
4 godz. i 33 min temu via Wykop
  • 1
@slgdfhsdhjfbs: tu mają dużo większe zasięgi, niż u Łatwoganga, no i pieniędzy też poszło sporo mniej, niż u Łatwoganga
  • Odpowiedz
waro
waro 5 godz. i 6 min temu
  • 2
Ona jeszcze tak się cieszy? xD

Przecież to był najbardziej idiotyczny mecz jaki widziałem od czasów Huberta Hurkacza w Wimbledonie, gdzie złapał kontuzję kolana.

#tenis
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

waro
waro 5 godz. i 16 min temu
  • 3
Zaczęła grać gdy Andrejewa jest o 2 gemy od końca meczu (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

No ale lepiej późno niż wcale.

#tenis
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 331
  • Strona 1 z 331
  • >
  • Warszawa

Osiągnięcia

  • Wykopowicz
    od 23.10.2023

    Wykopowicz
  • Komentator
    od 22.12.2019

    Komentator
  • Złotousty
    od 30.04.2021

    Złotousty
  • Kałasznikow
    od 27.10.2020

    Kałasznikow
  • Rocznica
    od 12.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 25.01.2018

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 11.09.2020

    Mikroblogger
  • Władca Ognia
    od 19.04.2022

    Władca Ognia
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking