Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko160
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
strangetaurus
strangetaurus

strangetaurus

Dołączył 8 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6158
  • Znaleziska 2567
  • Mikroblog 3591
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 70
throaway
throaway
throaway
11.07.2018, 19:00:06
  • 1
Pytanie do mirków idących w tym roku na informatyke oraz obecnie studiujących - gdzie jest lepiej? Niby jak pytam, to wszyscy polecają politechnike, a tu nagle wszyscy moi znajomi wybrali UMCS i mam gruby problem.

#pollub #umcs
#lublin
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

strangetaurus
strangetaurus
strangetaurus 11.07.2018, 20:56:41 via Android
  • 1
@throaway bez różnicy i tu i tu się niczego nie nauczysz. Jak umiesz programować to idź na jakiś staż czy juniora a studia rób zaocznie bo to strata czasu
  • Odpowiedz
hacerking
hacerking
11.07.2018, 19:10:24
  • 1
Mam pytanie do ludzi z tagu #seriale. Znacie jakiś mniej znany serial, w którym jest chociaż odrobina humoru?
Najlepiej by to był serial kryminalny.

PS Od siebie mogę polecić "You, Me and the Apocalypse", który jest jedno sezonowcem oraz "Life", który się niestety skończył po dwóch.

#kiciochpyta
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

strangetaurus
strangetaurus
strangetaurus 11.07.2018, 19:28:23 via Android
  • 0
@hacerking Mentalista
  • Odpowiedz
strangetaurus
strangetaurus
strangetaurus 11.07.2018, 19:38:10 via Android
  • 0
@hacerking no to jeszcze znam Lucyfer i Fringe, humor jest i elementy kryminalne też
  • Odpowiedz
strangetaurus
strangetaurus
strangetaurus 11.07.2018, 19:44:56 via Android
  • 0
@hacerking motyw główny jest inny ale humor i kryminał występuje. Nie wiem czy po jednym odcinku się wciągniesz ale jak poczujesz klimat to jest miazga. U mnie jest to ewidentnie top3
  • Odpowiedz
strangetaurus
strangetaurus
strangetaurus 10.07.2018, 10:53:33
  • 1
Mirki, jest sprawa. Mam laptop Dell XPS17 L702X. Pękła mi ramka matrycy, okazało się, że powodem tego był pękniety lewy wspornik trzymający matrycę, także do wymiany jest wspornik i ramka (zawiasy są całe). Obdzwoniłem wszystkie lokalne serwisy odpowiedź ta sama - nie było, nie ma i nie będzie. Na ebay znalazłem wspornik ~150 zł i ~110 zł ramka, czy znacie jakieś inne miejsce gdzie takie części dałoby się zdobyć w rozsądnych pieniądzach?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

strangetaurus
strangetaurus
strangetaurus
Autor
10.07.2018, 11:22:14
  • 0
@pumba320: dzięki, ramka niestety dziś sprzedana... ale jest szansa na prowadnice
  • Odpowiedz
janekhe
janekhe
02.07.2018, 21:50:59
  • 1
Zglaszam blad na Waszej stronie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@niebezpiecznik-pl
janekhe - Zglaszam blad na Waszej stronie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@niebezpiecznik-pl

źródło: comment_XGFXzMYVKqNGUhFiFaj0ZaAulGph6FNa.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

strangetaurus
strangetaurus
strangetaurus 02.07.2018, 21:59:00 via Android
  • 1
@janekhe to jest specjalnie, chyba tak szukali ludzi do pracy kiedyś o ile dobrze pamiętam
  • Odpowiedz
daawidzior
daawidzior
02.07.2018, 21:53:18 via iOS
  • 2
Jakaś aplikacja do sterowania komputerem z pozycji telefonu? #ios #komputery #pcmasterrace #laptopy #elektronika
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

strangetaurus
strangetaurus
strangetaurus 02.07.2018, 21:56:25 via Android
  • 4
@daawidzior teamviewer
  • Odpowiedz

348

PGNiG wygrywa bitwę z Gazpromem ws. ceny gazu.

PGNiG wygrywa bitwę z Gazpromem ws. ceny gazu.

PGNiG miało prawo żądać od Gazpromu zmiany cen za gaz dostarczany do Polski w ramach Kontraktu Jamalskiego. Trybunał Arbitrażowy w Sztokholmie wydał wyrok częściowy w tej sprawie.

konto usunięte
z
businessinsider.com.pl
dodany: 01.07.2018, 08:42:40
  • 51
  • #
    polska
  • #
    energetyka
  • #
    gaz
  • #
    pgnig
  • #
    finanse
  • #
    wydarzenia
strangetaurus
strangetaurus
strangetaurus 02.07.2018, 06:50:01 via Android
  • 2
@sireplama tu nie chodzi o to, że takich umów nie wolno podpisywać bo to wie każdy przedszkolak, chodzi o to ile kto wziął w łape żeby to podpisać i wyciągnąć konsekwencje tak żeby już nikomu takie debilne pomysły do głowy nie przyszły
wahwah
wahwah
01.07.2018, 19:51:27 via Android
  • 51
Ktoś chce kupić auto? Przebieg tylko 47km ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#heheszki #pasjonaciubogiegozartu #humorinformatykow
wahwah - Ktoś chce kupić auto? Przebieg tylko 47km ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#heheszki #pasjonaciub...

źródło: comment_cCzOzDteBvYZUAVWsRThhoqLV4aR9deO.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

strangetaurus
strangetaurus
strangetaurus 01.07.2018, 19:54:55 via Android
  • 4
@wahwah ile opcja binarnego licznika przebiegu?
  • Odpowiedz
czuczer
czuczer
01.07.2018, 08:02:14
  • 11
#kredyt Mirki z waszego doświadczenia - chyba będę potrzebował kredyt na około 100k - gdzie najlepiej? na co patrzec? Na co uważać? Czy jest jakaś szansa na kredyt na 100k w którym nie spłacę 150k?
  • 100
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

strangetaurus
strangetaurus
strangetaurus 01.07.2018, 08:31:27 via Android
  • 27
@czuczer powiem Ci jak ja ostatnio zrobiłem, policzyłem kalkulatorem online rate dla kilku banków, wybrałem najniższa i poszedłem do swojego banku gdzie mam hipoteke i powiedziałem że chce tyle a tyle ale wasza oferta jest słaba i pokazałem tamta najtańszą żeby mi zrobili taką samą indywidualnie. Oferta 24h, kasa za 48 na koncie, rata niższa od tamtej niby najniższej. Da się negocjować
  • Odpowiedz
strangetaurus
strangetaurus
strangetaurus 01.07.2018, 10:20:26
  • 3
@czuczer: nie pamiętam, pierwszy z brzegu https://www.17bankow.com/ Poklikaj, wybierz najniższą ofertę i idź do swojego banku żeby przebili to, bo jesteś stałym klientem a jak nie to idziesz do konkurencji. U mnie zadziałało lepiej niż się spodziewałem ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Quemasterekt
Quemasterekt
25.06.2018, 23:22:59
  • 3
#fallout #falloutclassic
z------m jak dalem sobie 4 percepcji? jak mam do kogos wiecej niz 4 bloczki odleglosci to szanse na trafienie są w przedziale 20%. Da sie jakos to naprawic czy robic postac od nowa? Nie chce iść wyłącznie w melee
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

strangetaurus
strangetaurus
strangetaurus 26.06.2018, 05:59:11 via Android
  • 0
@Quemasterekt jeśli chodzi o f2 to ja zawsze dawałem na 6, sporo questów Cie ominie m.in. główny w Modoc za masę xp co na początku gry daje kopa
  • Odpowiedz
export
export
23.06.2018, 19:27:11 via iOS
  • 2
#lublin - #warszawa która droga jutro na lotnisko dojechać bez problemowo? Idzie jakoś ominąć te remonty czy nie ma tragedii i można śmiało jechać?
export - #lublin - #warszawa która droga jutro na lotnisko dojechać bez problemowo? I...

źródło: comment_w6tA6pNZgJOC7kGAqyZWusulA9fEwHLo.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

strangetaurus
strangetaurus
strangetaurus 23.06.2018, 19:31:11 via Android
  • 1
@export nie pchaj sie przez remonty, ja zwykle jeżdzę przez Dęblin, włącz google maps jak będziesz ruszać i sie tego trzymaj
  • Odpowiedz
basi46
basi46
23.06.2018, 16:43:41
  • 1
Zacząłem oglądać serial "Pod kopułą" i powiem wam, że nawet fajny. Książka lepsza, ale jak ktoś nie czytał, to serial napewno nie rozczaruje. Polecam ;)
#seriale #underthedome
basi46 - Zacząłem oglądać serial "Pod kopułą" i powiem wam, że nawet fajny. Książka l...

źródło: comment_A3fobGEsCF0MtI14OSFFj0hesgwbW76R.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

strangetaurus
strangetaurus
strangetaurus 23.06.2018, 17:58:43 via Android
  • 0
@basi46 książki nie czytałem, 2 pierwsze sezony jak w masło super się ogladało, trzeci to niestety porażka chociaż na koniec się rozkręciło, tyle furtek na kontynuację a tu taki wuj ( ͡° ʖ̯ ͡°) ogólnie 6/10
  • Odpowiedz
strangetaurus
strangetaurus
strangetaurus 10.05.2018, 15:11:09
  • 5
#presearch ma wypłacać na koniec czerwca 2018:

Redemptions are scheduled to be activated at the end of June in 2018, pending the implementation of additional fraud prevention mechanisms and qualifications based on your usage.
We will notify all members via email when this is possible.
Please note that you’ve agreed to terms stating that you will not create multiple Presearch accounts, and will not use Presearch solely to earn tokens. You should use
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kml86
kml86
10.05.2018, 15:14:56 via Android
  • 2
@strangetaurus ciekawe jak nisko poleci jak wszyscy się rzucą na giełdę..ale kij klikam dalej :p
  • Odpowiedz
strangetaurus
strangetaurus
strangetaurus
Autor
10.05.2018, 15:21:24
  • 4
@kml86: 90% w dół? Czuje, że będzie spektakularnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

460

Wykopowa noc absurdów polskich uczelni !

Wykopowa noc absurdów polskich uczelni !

Prosimy o najlepsze z najlepszych. same perełki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Malwersacje, plagiaty, kolesiostwo, łamanie regulaminów i wiele wiele innych rzeczy. Nie zapomnijcie podać nazwy uczelni i nazwisk ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■. Ministerstwo edukacji wykopu przeprowadza kontrole jakości Polskich Uczelni wyższych :)

konto usunięte
z
wykop.pl
dodany: 23.01.2018, 13:20:34
  • 586
  • #
    polska
  • #
    nauka
  • #
    ciekawostki
  • #
    studia
  • #
    zainteresowania
  • #
    rozrywka
strangetaurus
strangetaurus
strangetaurus 24.01.2018, 08:17:16
  • 77
1. nowy system przyznawania stypendium naukowego
2. jesteś drugi na roku, nie poszedłeś po wpis w terminie z jednych ćwiczeń (prowadzący nie był Polakiem), przedmiot zdany w "zerówce"
3. prowadzący znika na 9 msc z uczelni nie uzupełniając protokołów
4. brak oddanego indeksu z wszystkimi ocenami dyskwalifikuje możliwość otrzymania stypendium (700 zł / msc przez 10 msc)
5. po pół roku wezwanie do zapłaty 500 zł za warunek z tego przedmiotu (tak,
  • 6
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

strangetaurus
strangetaurus
strangetaurus 24.01.2018, 09:00:50
  • 20
@KokiX: no spoko pewnie u mnie też ale ten wpis mógł być na podstawie protokołów, których w dziekanacie mi powiedziano, że nie ma. Poza tym nie wiadomo czy to był wyjazd zagraniczny, w dziekanacie mówili że nie ma wykładowcy i nie wiadomo kiedy będzie. Pomocni jak zawsze
strangetaurus
strangetaurus
strangetaurus 24.01.2018, 10:57:18
  • 0
@Vetinari: jak minął czas składania wniosku o stypendium to tak olałem to, wpis otrzymałem w połowie następnego semestru dopiero.
strangetaurus
strangetaurus
strangetaurus 24.01.2018, 12:31:47
  • 0
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: masz 100% racji, ja nie miałem czasu użerać się z debilami, to były studia zaoczne a ja na tygodniu pracowałem. Jedyne co, to zmieniłem podejście od tamtej pory wszystko zaliczałem na minimum nie przykładając się do niczego, bo po co.
  • <
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • Strona 10 z 10
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 11.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 09.01.2018

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking