Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko176
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
shadowping

shadowping

Dołączył 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 643
  • Znaleziska 1
  • Mikroblog 642
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 6
Anonim5
Anonim5
14 godz. i 48 min temu
  • 6
#przegryw boję się że trafię do wariatkowa i będzie cewnikowanie
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shadowping
shadowping 14 godz. i 15 min temu via Android
  • 1
@Anonim5 zrobisz chociaż fajny kontent stamtąd i jakieś Julki będziesz tam podrywal
  • Odpowiedz
Ramzes_
Ramzes_
16 godz. i 41 min temu
  • 3
Nawet dobry ten monsterek smakuje trochę jak Mirinda w sumie można polecić dla trukela
#przegryw
Ramzes_ - Nawet dobry ten monsterek smakuje trochę jak Mirinda w sumie można polecić ...

źródło: 1000016572

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shadowping
shadowping 14 godz. i 20 min temu via Android
  • 1
@antistar1 ja właśnie lubię Julki w takich dresach
  • Odpowiedz
Ramzes_
Ramzes_
14 godz. i 51 min temu
  • 8
Areszt śledczy w Katowicach ciekawe czy Dejw kasyniarz dalej tam jest ? 👀. Wgl nie było mnie dwa tygodnie na tagu i dowiedziałem się że :
-Jonasz z Gniezna ma dziewczynę
-Prawiczek pokłóci się z swoją koleżanką/dziewczyna
-Pagon podobno się będzie żenił
A nie było mnie dwa tygodnie no ja p------e
#przegryw
Ramzes_ - Areszt śledczy w Katowicach ciekawe czy Dejw kasyniarz dalej tam jest ? 👀....

źródło: 1000015618

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shadowping
shadowping 14 godz. i 23 min temu via Android
  • 1
@Ramzes_ ponoć psychol od zssr tam siedzi
  • Odpowiedz
vantablank
vantablank
14 godz. i 38 min temu
  • 5
#przegryw

@Anonim5 może się kiedyś spotkamy w kochanowce to zapalimy razem papierosa na balkonie za kratami
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shadowping
shadowping 14 godz. i 27 min temu via Android
  • 1
@Anonim5 na oddziale zamkniętym przecież jest palarnia
  • Odpowiedz
Dinkozaur30
Dinkozaur30
wczoraj, 03:58:05
  • 10
W 90% w mojej pracy to ultra pisowcy.
#przegryw
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shadowping
shadowping wczoraj, 05:02:02 via Android
  • 0
@Dinkozaur30 ja jestem za pisem
  • Odpowiedz
shadowping
shadowping przedwczoraj, 19:43:16
  • 5
Te MS będą najgorsze z całych MS i dlatego Polacy specjalnie przegrali bo nie chcieli brać udziału w tym cyrku #przegryw
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shadowping
shadowping
Autor
przedwczoraj, 20:00:58 via Android
  • 0
@lesio_chce_skes bo za bardzo sprawdzają reakcje
  • Odpowiedz
shadowping
shadowping
Autor
przedwczoraj, 20:05:24 via Android
  • 0
@lesio_chce_skes morda
  • Odpowiedz
shadowping
shadowping przedwczoraj, 20:02:27
  • 7
Jestem chętny na samodzielny wywiad kulturalny beż patologi #przegryw
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lesio_chce_skes
lesio_chce_skes
przedwczoraj, 20:06:05 via Wykop
  • 2
@shadowping: !!!
  • Odpowiedz
dzikikowal
dzikikowal
wczoraj, 02:44:02 via Wykop
  • 0
@shadowping: @Oigab
  • Odpowiedz
ja_jesio_ne
ja_jesio_ne
przedwczoraj, 18:49:12
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shadowping
shadowping przedwczoraj, 18:50:59 via Android
  • 1
@honorowy_dawca_nasienia rel
  • Odpowiedz
Beka_z_abcd1414
Beka_z_abcd1414
przedwczoraj, 18:18:09
  • 7
#przegryw k---a jak juz prawiczka i ZSRR cos tam universum sie skończyło to lipa na tagu szkoda aby prawiczka ze go jakaś baba pogoniła dla lysego dziada xD
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shadowping
shadowping przedwczoraj, 18:46:02 via Android
  • 0
@Beka_z_abcd1414 ja coś nowego wymyślę a łysy ja rzuci i będzie hlip hlip
  • Odpowiedz
shadowping
shadowping przedwczoraj, 18:32:50
  • 3
Ja nigdy nie był w zabrzu #przegryw
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MientkiWafel
MientkiWafel
przedwczoraj, 18:34:51 via Wykop
  • 1
@shadowping: a ja w zegrzu
  • Odpowiedz
lesio_chce_skes
lesio_chce_skes
przedwczoraj, 19:58:01 via Wykop
  • 0
@shadowping: zabierz krzesło do Olsztyna, Bydgoszczy, Białegostoku, Przemyśla albo Lublina
  • Odpowiedz
ja_jesio_ne
ja_jesio_ne
przedwczoraj, 17:40:56
  • 5
Nawet pomarańczki nie mam, a już chcę robić #usunkonto
Ech
Nie nadaję się do życia w społeczeństwie

#przegryw
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shadowping
shadowping przedwczoraj, 18:09:58 via Android
  • 2
@ja_jesio_ne wykop na jednym koncir szybko się nudzi
  • Odpowiedz
moja-walka
moja-walka
przedwczoraj, 09:50:02
  • 14
Menelica trochę poharcowała z Prawiczkiem, ale gdy na horyzoncie pojawił się chad, to dynamiczny wykopek spod Koszalina poszedł w odstawkę, został odesłany na ławkę rezerwowych, gdzie sztab medyczny będzie mógł się zająć jego złamanym sercem. Ta prawdziwa historia całkowicie obala redpillowy koncept uderzenia w ścianę. Menelica to pościanówa, a i tak znalazła swojego chada. A w chwilach między jednym chadem a drugim zabawiała się z Prawiczkiem i identyfikowała się jako przegryw, bo
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shadowping
shadowping przedwczoraj, 17:07:01 via Android
  • 1
@moja-walka rel, ale łysy to nie żaden chad , wielu z nas lepiej wygląda niż ten chad
  • Odpowiedz
shadowping
shadowping przedwczoraj, 16:25:36
  • 7
Gdzieś między przeszłością a przyszłością, wśród bajkowych zamków i pluszowych misiów, dwoje ludzi poczuło coś niesamowitego i magicznego. Lecz czyjes brudne ręce tylko czyhały,by sprowadzić nas do okrutnej rzeczywistości. #przegryw
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lesio_chce_skes
lesio_chce_skes
przedwczoraj, 20:14:49 via Wykop
  • 2
brudne ręce tylko czyhały


@shadowping: czy te ręce miały mamę?
  • Odpowiedz
-SCHlZOFRENlCYZM-
-SCHlZOFRENlCYZM-
przedwczoraj, 16:04:56
  • 7
Dlaczego Mati Kilar dalej jest samopas na wolnosci

On powinien w areszcie siedzieć od co najmniej roku
#przegryw
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shadowping
shadowping przedwczoraj, 16:06:57 via Android
  • 1
@-SCHlZOFRENlCYZM- dlaczego?
  • Odpowiedz
shadowping
shadowping przedwczoraj, 16:01:18
  • 2
chyba pojadę do zabrza na rokitnice by sprawdzić reakcje #przegryw
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shadowping
shadowping przedwczoraj, 15:43:31
  • 4
Janigdy nie dostał bana #przegryw
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shadowping
shadowping 15.06.2026, 06:11:36
  • 8
- zdrowie psychicznie pod kontrolą
- brak wizyt na izbie wytrzeźwień
- Zero przegranych w kasynie
- zero alkoholu i uzywek
- 8 godzi snu
- idealna waga
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lesio_chce_skes
lesio_chce_skes
15.06.2026, 08:33:55 via Wykop
  • 0
@shadowping: - zero sprawdzonych reakcji
  • Odpowiedz
Marian_Pe
Marian_Pe
15.06.2026, 08:40:25 via Wykop
  • 0
@shadowping: ja tego nie miałem zdrowie psychiczne już słabe w tym wieku
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 9
  • Strona 2 z 9
  • >

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 09.05.2026

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 13.06.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking