dziwne się czuje jak otworzyli w mieście ulice zwycięstwa over wolałem jak był remont #przegryw
O kurde dzik wbił na teren przedszkola xD #przegryw
@shadowping: sprawdza reakcje
shadowping via Android
- 2
@tomwick55 ja gral
- 8
źródło: temp_file1473217238738053626
Pobierz
shadowping via Android
- 2
@Anonim5 ja zazdrosny
Idę na podryw jakiś dupeczek co są ogarnięte w przeciwieństwie do menelicy @zssrauamaiw , ja jestem prosty trukel #przegryw #przegrywpo30tce #podrywajzwykopem
źródło: temp_file831287729529767155
PobierzJa prosty trukel nigdy za rękę #przegryw #przegrywpo30tce
źródło: temp_file3046864598086856130
Pobierz
shadowping via Android
- 1
@CCH5OH i co ze kolnierzyk
- 85
źródło: 1000243724
Pobierz
shadowping via Android
- 1
@Mechamaru duzooo komarow
Do mojego miasta przyjechało TVP a wy zazdrośni #przegryw
Witaj Jackie stary przyjacielu. Twoje towarzystwo przyda się do filmu jestem wdzięczna za nie #przegryw
źródło: 1000004636
Pobierz
shadowping via Android
- 0
@tereska-kaczmek to już alkoholizm
#przegryw kurhwwaa ostatnio to co tydzień pociąg opóźniony o około 40-50 minut ehhh
jak co lato wysypało pewnie magikami torowymi
jak co lato wysypało pewnie magikami torowymi
shadowping via Android
- 1
@Bardzo_Suabe_Rymy to chociaż zwrócą pieniądze 50% jeśli opóźnienie ponad ileż tam minut
shadowping via Android
- 1
@Bardzo_Suabe_Rymy jak ja miałem 2h opóźnienia to 50% zwrocili
piątek piatunio weekendu początek a za 3 dni znów powrót i tak w kółko #przegryw
@shadowping: taki oto życia cud
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
shadowping via Android
- 0
@zssrauamaiw co zrobiłaś z prawiczkiem92 że od paru dni nie ma go?
- 11
shadowping via Android
- 1
@nieudacznikzyciowy scat to rano albo w nocy
shadowping via Android
- 0
#przegryw mam uprawnienia zeby zarabiac 300-600zl dziennie, a pracuje za 150zl dziennie za 12h
shadowping via Android
- 1
@Jan_Szelest przecież to mniej niż minimalna 12zl na godzinę xD
Chłop się dłuższy czas nie ważył myślał że wazy już około 87kg a tu 81.50kg 😧😧
Przecież jem dużo, klątwa chudego szczura ehh #przegryw
Przecież jem dużo, klątwa chudego szczura ehh #przegryw
shadowping via Android
- 0
@anonanonimowy321 a jaki wzrost? Przy 170-175 to git
czemu siedzicie teraz na wykopie zamiast pracować? #przegryw
shadowping via Android
- 0
@michal1498 ale ty nie pracujesz @KolakPatolik2137 pilnuje was
shadowping via Android
- 0
@michal1498 bo o tym pisales
shadowping via Android
- 0
@michal1498 tak
Osiągnięcia
Gadżeciarz
od 09.05.2026Gadżeciarz Mikroblogger
od 13.06.2026Mikroblogger












Dobranoc wszystkim życzę wam wszystkim bardzo dobrej miłej i spokojnej nocy dzisiaj