Witam, debiutuje na #perfumy
Jako wytrawny miras zrobiłem tak jak trzeba - nic nie czytałem i kupiłem pierwszy droższy niż 30zł w rossmanie perfum.
Otóż moim zapoznaniem się z półką wyżej niż market pachnidłami został
Nie wiem czy to ma sens, udało mi się go kiedyś powąchać i oceniłem, że to coś dla mnie.
Jako wytrawny miras zrobiłem tak jak trzeba - nic nie czytałem i kupiłem pierwszy droższy niż 30zł w rossmanie perfum.
Otóż moim zapoznaniem się z półką wyżej niż market pachnidłami został
Nie wiem czy to ma sens, udało mi się go kiedyś powąchać i oceniłem, że to coś dla mnie.













Nie wiem jak wy ale ja zainwestowałem w dodatkową ochronę paczki. Mam nadzieje, ze wielki Polak doniesie moje prezenty przed świetami (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
źródło: comment_1671624551WhZFdmNBF3vFcWjdRePQDC.jpg
Pobierz