Wpis z mikrobloga

Witam, debiutuje na #perfumy
Jako wytrawny miras zrobiłem tak jak trzeba - nic nie czytałem i kupiłem pierwszy droższy niż 30zł w rossmanie perfum.
Otóż moim zapoznaniem się z półką wyżej niż market pachnidłami został


Nie wiem czy to ma sens, udało mi się go kiedyś powąchać i oceniłem, że to coś dla mnie.
Boży tag widziałem jedynie z jakimiś heheszkami, że jest jakiś klasyk, pachnie jak jakieś cygara i na pierwszy perfum to najgorszy wybór - proszę o podpowiedź ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale do sedna. Moje pytanie - skąd brać inspiracje do szukania kozackich zapachów?
Z czym warto się zapoznać ?
Jak wielkim błędem jest wejście na ten tag? XD
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@schaefer:

Jak wielkim błędem jest wejście na ten tag? XD

Może być różnie, np. średnio 30zl dziennie na perfumy po nieco ponad roku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Co do inspiracji to kup parę dekantów na tagu, popatrz sobie na zapachy i nuty na fragrantice i z czasem będziesz już wiedział czego chcesz
  • Odpowiedz
@schaefer: Dylan Blue to świetny, uniwersalny zapach więc dobry start.

Skąd? Z tagu. Czy błędem było wejście na ten tag? Tak ale teraz to już bez znaczenia ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Mmmkurla: Amouage to nie tania nisza bo większość niszy obraca się wokół podobnych cen. Roja to po prostu cenowe przegięcie pały a ten Bentley to zwykła ciekawostka - gdyby nie cena to nikt by tego nawet nie znał
  • Odpowiedz
@schaefer: ja sobie kupuje dekanty od wykopków i testuje, a jak się coś sposoba to zamawiam. Albo sprawdzam na fragnatica jakie nuty zapachowe ma dana perfuma, która mi sie podoba i szukam podobnej. Też jestem dosyć świeży...a na pierwszy zakup wybrał Ted Lapidusa xDD pozdro600
  • Odpowiedz