Niby człowiek sobie to ustawiał, niby było ok, ale jednak zawsze coś nie do końca pasowało. Okazało się, że wszystko było ustawione w miarę poprawnie, ale zawsze brakowało lub było za dużo o kilka mm, czasem nawet parę cm. Ostatecznie rower prowadzi się o wiele lepiej i czuje się na nim pewniej. Zdecydowanie polecam
Chcę machnąć swoją życiówkę tj 200km. Pomińmy dyskusję czy to dużo czy mało - dla mnie bardzo dużo ( ͡°͜ʖ͡°)
Mieszkam w Polsce centralnej i jest mi obojętnie w którą stronę pojadę. Byle nie pod wiatr. Tutaj pojawia się moje pytanie. Możecie polecić jakąś sprawdzoną prognozę pogody gdzie sprawdzę kierunek wiatru? #szosa #rower #kolarstwo #pogoda
@Kutazero1234: z tym "i" i przecinkiem to nie taka prosta sprawa, zwłaszcza gdy tak jak tutaj, występuje dwukrotnie w jednym zdaniu (w tym przypadku zastosowany błędnie)
@Pszesmiewca: kto by pomyślał, że tylu tu wildzian :p
Ten pan nie ma jednej nogi i jakiś czas temu dokonał aneksji przystanku tramwajowego Różana. Taki wildecki folklor, ale zasadniczo nieszkodliwy¯\_(ツ)_/¯
Rumunia jak zwykle cudowna, w czerwcu byliśmy po drugiej stronie, gdzie góry wyższe od naszych Tatr, a teraz chodzimy po takich Bieszczadach ale pod 2k wysokości.
@ramirezvaca: @EmerytowanySztangista: @Gall1916: Ja ze swojej strony gorąco polecam gory Rodniańskie, z tym że tam to raczej tylko z namiotem- brak schronisk, ale za to też brak ludzi. Najpierw lot z Berlina do Kluż napoki a potem 4h pociagiem (jakies 160 km, ale chociaż trasa malownicza) . Jeśli chodzi o pociągi to google mapsy się sprawdzały, a autobusy/busy ze strony autogari.ro
#cassiopeipiecze - do czarnolistowania/obserwowania
#pieczzwykopem #bojowkapiekarska #gotujzwykopem #cukiernictwo #jedzenie #hobby
źródło: Zdjęcie z biblioteki
Pobierz