Wpis z mikrobloga

Moi starzy to jakiś eksperyment komuny

Byliśmy po pralkę w mediamarkt
Oni uważają że jak płacisz gotówką to należy sie bonus jakis np radio za 3/4 ceny

Jak ostatnio hydraulik coś robił w domu to stali i patrzyli na ręce czy nie ukradnie ręczników

Stara myśli że jak makaron da pod wodę to nie ma kalorii bo skrobię wyplucze

Ojciec wierzy że ślina psa jest sterylna

Jak ważysz mniej niż twój wzrost minus 100 to nie jesteś facet tylko #!$%@?

Jak miałeś gdzie spać i nie kapalo ci nad głową to miałeś luksus a jak stary cię nie bił to ojciec roku

#!$%@? to brzmi jak pasta ale tak jest

Dziewczyny same pchają się na bęc wystarczy podejść i zagadać

Pokolenie wojska zawodówki itp. twoje wyższe to moje zawodowe

#gownowpis #zalesie
elozapiekanka - Moi starzy to jakiś eksperyment komuny

Byliśmy po pralkę w mediamark...

źródło: 05

Pobierz
  • 9
@Kamokamo: no dokladnie, przepascia mentalna jest to ze p0lki wola spermiarzy z internetu, kazdy wg przyglupow jest creepem jesli sie odezwie

i wogle polacy mogli by maseczki nosic bo to zadna roznica, i tak sie nie odzywaja, mogli by miec mordy pozaklejane tasma XD

bez zmiany mentalnosci bedzie tylko gorzej bo mentalne janusze gadaja ze soba caly czas a reszta jest uwieziona w sieci, bez internetu wrecz nie istnieje, jakby sie
@elozapiekanka: no ja mam podobnych, mówię ojcu weź w krechę nową pralkę i dłuższą gwarancję, bo to jakieś grosze więcej, a on po co? Nieważne że w % płacisz tyle samo co gotówką i ta pralka to sie zaraz rozwali. Ja kiedyś jak kuoiłam, chyba dałam ze 3k to w 2lata dosłownie wszystko było wymienione oprócz bębna.
Jak ostatnio hydraulik coś robił w domu to stali i patrzyli na ręce czy nie ukradnie ręczników


@elozapiekanka: nie znam przypadków gdzie hydraulik nie ukradł miedzi z demontażu czy palet po np piecu za który klient zapłacił xD mi już różni budowlańcy różne rzeczy ukradli od wierteł po głośniki (liczba mnoga) bluetooth