Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko168
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
robertkk

robertkk

Dołączył 6 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 19672
  • Znaleziska 465
  • Mikroblog 19207
  • Obserwujący 29
  • Obserwowane 4
robertkk
robertkk 03.05.2026, 11:07:11
  • 654
Moskwa, 1529. dzień trzydniowej operacji specjalnej

#ukraina #rosja #wojna #heheszki
robertkk - Moskwa, 1529. dzień trzydniowej operacji specjalnej

#ukraina #rosja #wojn...

źródło: hfdfhdhfdfhdfhfdhhfh

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NitrousOxide
NitrousOxide
03.05.2026, 11:19:08 via Android
  • 363
@robertkk: @Dmitro_Kolega, @EarpMIToR, jak szczury w klatce, a to przecież sam plac czerwony. Czego się tam boicie?
  • Odpowiedz
wshk
wshk
wshk
03.05.2026, 11:36:38 via Wykop
  • 73
napalmu.


@dqdq1: teraz na tapecie jest mazut
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk 03.05.2026, 08:41:56
  • 60
Wystarczy ruskom od "stop ukrainizacji Polski" pokazac wykres pkb Polski i rosji i już się zesrają i będą pisać że potrzebujemy imigrantów xD

#ukraina #rosja #wojna
robertkk - Wystarczy ruskom od "stop ukrainizacji Polski" pokazac wykres pkb Polski i...

źródło: hfdhfdhfdhfdhfhfdhfdh

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

robertkk
robertkk
Autor
03.05.2026, 09:19:19 via Wykop
  • 17
@hansschrodinger: rosja to w ogole jest fenomen demograficzny, bo mieszkancow jest 100 mln, ale ludzi juz ponizej 10, bo reszte wladza traktuje jak podludzi do wyslania na front
podoba mi się też fragment o sankcjach. Według rosjan nie działają, ale jakby na UE nałożono połowę, to byśmy jedli tynk ze ścian. Czyli sugeruje, że w rosji teraz nie jedzą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk 02.05.2026, 21:57:09
  • 6
Według doniesień Iran rozważa wykorzystanie delfinów uzbrojonych w miny do przeprowadzenia ataków kamikaze na amerykańskie okręty wojenne w Cieśninie Ormuz, która od kilku tygodni znajduje się pod finansową blokadą wojskową, powodującą paraliżujące straty – WSJ


usa to dalej czeka na te shahedy co onuce zapowiadały, a iranczycy chca udawac ze bronia mostu krymskiego

#ukraina #rosja #wojna #iran
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

robertkk
robertkk 02.05.2026, 18:54:06
  • 1
rusek sie dziwi ze Polska dba o swoje interesy, a ukraina o swoje i ambasador z przykrością przyjał do wiadomości wymianę jakiegoś ruskiego archeologa. W sumie nic dziwnego, w rosji nie wiedzą co to dbać o swoje interesy, zamiast dbać o rozwój to wysłali 1,3 miliiona ludzi na r--ź

#ukraina #rosja #wojna
robertkk - rusek sie dziwi ze Polska dba o swoje interesy, a ukraina o swoje i ambasa...

źródło: hfdhfhdfdhfhhdfhdfh

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

robertkk
robertkk 02.05.2026, 14:50:31
  • 15
Wiadomo jakie jeszcze instrukcje dostał trump od putina podczas rozmowy?

Jest już:
- naleganie na ukrainę by nie strzelała 9 maja
- wstrzymanie zamówionej broni do Polski i reszty Europy
- cła na samochody
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

robertkk
robertkk 02.05.2026, 09:38:17
  • 6
#konfitura #heheszki
robertkk - #konfitura #heheszki

źródło: hdfdfhhfddfhhfdh

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

robertkk
robertkk 02.05.2026, 09:09:58
  • 6
rosja może odwołać paradę na dzień zwycięstwa i powiedzieć że w zamian zrobiła wielkie ognisko w Tuapse i to już dużo wcześniej

#ukraina #rosja #wojna
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

edwolf
edwolf
02.05.2026, 09:30:21 via Wykop
  • 1
@robertkk: O nie, nie - Tuapse na 1 maja się pali, na 9. maja trzeba w Moskwie ognie rozpalić.
  • Odpowiedz
GULO666
GULO666
02.05.2026, 09:39:25 via Wykop
  • 0
@robertkk: tylko weź kiełbase tam piecz, osmolona i niedobra wyjdzie
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk 02.05.2026, 08:41:33
  • 129
Czy to nie jest wspaniałe obchodzić uroczystości pamięci o zmarłych wagnerowcach za urojenia małpy z kremla na tle płonących zbiorników ropy?

#ukraina #rosja #wojna
robertkk - Czy to nie jest wspaniałe obchodzić uroczystości pamięci o zmarłych wagner...

źródło: dhffdfhddhfdhfdfhdfh

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

duzy_krotki
duzy_krotki
02.05.2026, 08:42:58 via Wykop
  • 28
@robertkk

Daje do myślenia.

  • Odpowiedz
let_it_be
let_it_be
02.05.2026, 08:47:42 via Wykop
  • 57
@robertkk: znicz dobry tylko coś daleko postawili
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk 01.05.2026, 10:34:03
  • 8
Jak wiadomo rosja już błagała usa żeby ukraina nie atakowała dronami i rakietami Moskwy w dzień zwycięstwa.

Myslicie że w tym roku ukraina też się zgodzi? Teoretycznie nic jej już z usa nie trzyma a to że wojna dalej trwa to wina tylko usa i rosji, więc atakowanie jest słuszne

#ukraina #rosja #wojna

Będzie dronowanie 9 maja?

  • Tak 75.2% (88)
  • Nie 24.8% (29)

Oddanych głosów: 117

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mleko3-2procent
mleko3-2procent
01.05.2026, 10:44:27 via Wykop
  • 4
@robertkk: wszystko jedno. jak się zgodzi będzie to potwarz. Jak nie to też.
  • Odpowiedz
Grzesiok
Grzesiok
01.05.2026, 10:48:46 via Wykop
  • 10
@robertkk: USA litowały się już i pozwoliły na wycofanie okrążanych ruskich sił pod chersoniem
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk 01.05.2026, 08:41:13
  • 20
Pamiętam jak kiedys na dzień zwycięstwa w rosji jeździli czołgami a nie wyłączali internet
Ewidentnie są już zmęczeni wygrywaniem xD

#ukraina #rosja #wojna
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

robertkk
robertkk 01.05.2026, 08:34:53
  • 4
Jeden z lepszych fragmentów jak biorą jakiegoś randoma pod tezę i mówi że w jego ocenie kanał nie jest nastawiony spolecznie tylko na zarobek i on sie z tym nie zgadza. Mozna mu odpowiedzieć jedynie "to pal gumę, nikt nie pytał co tam sobie uroiłeś i czy ci to przeszkadza" xD

#konfitura
robertkk - Jeden z lepszych fragmentów jak biorą jakiegoś randoma pod tezę i mówi że ...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

twoj_starrry
twoj_starrry
01.05.2026, 08:54:21 via Wypiek
  • 4
@robertkk w mojej ocenie jest odwrotnie ( ͡° ͜ʖ ͡°), i to taka rozmowa...
  • Odpowiedz
SpalaczBenzyny
SpalaczBenzyny
01.05.2026, 11:39:39 via Wykop
  • 5
@robertkk: cel nadrzędny jeżdżących po chodnikach to jest to aby oszczędzać na opłacie na parking a nie na bezpieczeństwie swoich dzieci,
gdyby mieli pod samym przedszkolem płatny i bezpieczny parking to i tak woleliby jeździć po ciasnym chodniku między pieszymi
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk 30.04.2026, 16:07:19
  • 85
Wania ty nie za wczesnie wrzucasz takie rozkazy? Do takiego poziomu propagandy żeby brać miedwiediewa na poważnie to dojdziecie może za 10 lat, a wcześniej znikniecie z mapy xD

@VoxClamantisInDeserto

#ukraina #rosja #wojna #polityka
robertkk - Wania ty nie za wczesnie wrzucasz takie rozkazy? Do takiego poziomu propag...

źródło: hdffhdhfdhfddfhfh

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

washington
washington
30.04.2026, 16:09:06 via Wykop
  • 45
@robertkk: ruskie pieski z od rzeczy (z lisickim na czele) juz przebieraja nozkami zeby wpasc w ramiona mateczki rasiji, bo "konserwatywne wartosci" przeciez xd
  • Odpowiedz
panzerfucker
panzerfucker
30.04.2026, 16:27:35 via Wykop
  • 29
@robertkk: nie wiem kim jest @VoxClamantisInDeserto ale zauważyłem że wrzuca masę tak negatywnych wykopalisk o UE, Europie i Polsce że chyba chłop żyje na antydepresantach
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk 30.04.2026, 14:24:50
  • 673
#ukraina #rosja #wojna
robertkk - #ukraina #rosja #wojna

źródło: hdfdfhhdfdhfh

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

robertkk
robertkk
Autor
30.04.2026, 14:33:50 via Wykop
  • 279
czy oni zdają sobie sprawę że ich problemy dopiero się zaczynają?


@dqdq1: tak, wczesniej nie nagrywali ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk 30.04.2026, 06:16:28
  • 1162
Ale ten program "państwo w państwie" to był szczyt idiotyzmu xD Dziennikarz zarabiający z mediów czepiał się konfitury że zarabia z mediów, bronił jeżdżenia po chodnikach, namawiał do popełnienia wykroczenia (wysypanie elementów chodnika w jakichś urzędach), broniąc Edyty Pazury że nagrywa wizerunki przed szkołą pokazali wizerunek żony konfitury, dziennikarze nagrywali pół dnia przed szkołą ale nie puścili nawet minuty

Drugi typ żalił się że (podobno) dostał groźby jak wcześniej nazwał konfiturę śmiec**m,
robertkk - Ale ten program "państwo w państwie" to był szczyt idiotyzmu xD Dziennikar...

źródło: 1000002541

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

robertkk
robertkk
Autor
30.04.2026, 06:31:28 via Wykop
  • 940
@robertkk:
robertkk - @robertkk:

źródło: 1000002542

Pobierz
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk
Autor
30.04.2026, 12:02:35 via Wykop
  • 5
@Kemac: i nawet jakby chcial nie zarabiac to musi wlaczyc monetyzacje zeby youtube wyswietlal jego filmy, do tego ryzykuje zdrowiem bo go potracaja samochodem
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk 30.04.2026, 10:20:54
  • 19
Odbyliśmy z putinem bardzo dobra rozmowę. Myślę, że wymyslimy rozwiązanie wojny w Ukrainie stosunkowo szybko"


mnie to panie trump ciekawi, czy ty tak z Zełeńskim zaczniesz coś w końcu ustalać

#ukraina #rosja #wojna #polityka
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

robertkk
robertkk 30.04.2026, 08:42:15
  • 14
fajnie być strażakiem w rosji, polejesz trochę woda, powiesz że nic się nie da zrobić bo "u nas tak już jest", patrzysz 8 godzin na płonący zbiornik i fajrant

#ukraina #rosja #wojna
robertkk - fajnie być strażakiem w rosji, polejesz trochę woda, powiesz że nic się ni...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

robertkk
robertkk 29.04.2026, 13:28:56
  • 7
Typowy dzień na ukrainie

#ukraina #rosja #wojna
robertkk - Typowy dzień na ukrainie

#ukraina #rosja #wojna
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

robertkk
robertkk 29.04.2026, 11:34:49
  • 612
Pieniądze z naszych podatków idą na finansowanie zamachów przez ukrainę na osoby związane z ludobójstwem w Buczy.

Nie wstyd wam?


#ukraina #rosja #wojna
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dqdq1
dqdq1
29.04.2026, 11:36:46 via Wypiek
  • 325
@robertkk żaden z ruskich terrorystow nie powinien czuć się bezpiecznie.
  • Odpowiedz
Kotouak
Kotouak
29.04.2026, 11:37:59 via Android
  • 217
@robertkk: dzień dobry gdzie mogę sobie podnieść podatek?
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk 29.04.2026, 09:40:45
  • 41
Mały update dużego pożaru (zbiorniki paliwa przy rafinerii w rosyjskim Permie)

#ukraina #rosja #wojna
robertkk - Mały update dużego pożaru (zbiorniki paliwa przy rafinerii w rosyjskim Per...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cebekk
cebekk
29.04.2026, 09:42:59 via Wykop
  • 28
@robertkk: W Permie? Wiedziałem, że ruscy są zacofani, ale że aż tak?
  • Odpowiedz
marraju
marraju
marraju
29.04.2026, 10:57:31 via Wykop
  • 29
@cebekk: Hej, chcesz coś z Dewonu?
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk 29.04.2026, 09:36:20
  • 14
Wiadomo kogo z polsatu tak zabolało stanie na chodniku że naraził cały polsat na hejt?

#konfitura
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pawel993
Pawel993
29.04.2026, 10:02:48 via Wykop
  • 9
@robertkk: pewnie na wiertniczej ktos zostal nagrany

Hehe sie zdziwi jak slupki zaraz postawia
  • Odpowiedz
dawid131
dawid131
29.04.2026, 10:41:01 via Wykop
  • 5
@Pawel993: słupki zostały już potwierdzone, tylko nie wiadomo kiedy sie pojawią.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 22
  • Strona 8 z 22
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 08.12.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 25.04.2024

    Mikroblogger
  • Komentator
    od 07.03.2023

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking