pierwszym krokiem do wyjscia z przegrywu jest opuszczenie rodzinnego domu. Tak dlugo jak bedziecie mieszkac z rodzicami, bedziecie trwac w przegrywie #przegryw #takaprawda
@redorbiter: czyli elegancko bede zaperdalał za minimalną ale tym razem bede mieszkał w pokoju wynajmując mieszkanie z ukraincami, i to nauczy mnie ze its over totalnie, ja tak to widze
na tagu jest sporo przegrywów mieszkających solo, raczej nie pomogło im to zbytnio
@redorbiter: no ale oszczędziłem faktycznie i byłem w stanie za to naprawic sobie zęby, usunąc stulejkę i kilka innych zabiegów o których nie wsponę, kupiłem sobie też samochód, poza tym zignorowałes to ze jest na prawde wielu przegrywów mieszkających samotnie, ogólnie nie zgadzam sie ze to jest jakies panaceum na bycie przegrywem, brednie
@redorbiter Kiedyś na rozmowie o prace mój muzg zawędrował do grainy tanczących żytkiewek i zacząłem opowiadać o hodowli ludzi na potrzeby narządów, żywe magazyny części. Nie dostałem pracy w przedszkolu...
w goracych wpis o tym, ze ktos sie staral o dziecko, mial problemy, ale sie udalo i w drodze drugi syn. Oczywiscie mnostwo plusow i pozytywnych komentarzy. Tymczasem ludzie na tagu #przegryw odpadaja w przedbiegach, bo nie sa w stanie znalezc partnerki, a co dopiero mowa o dziecku. Ale nad nami nikt sie nie pochyla, nie wspolczuje nam, ani nie zyczy powodzenia. My jestesmy tymi wstretnymi incelami, ktorzy zyja, zeby
ogolnie czy to oswiadczenie sprawi, ze zmieni sie dotychczasowa historia, ze trzeba bedzie przepisywac ksiazki? boje sie, ze nie rozumiem wagi tego wydarzenia, wiec chcialbym zeby mnie ktos uswiadomil #321685
#przegryw #takaprawda
na tagu jest sporo przegrywów mieszkających solo, raczej nie pomogło im to zbytnio