Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko179
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
qoop

qoop

Dołączył 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 8340
  • Znaleziska 219
  • Mikroblog 8121
  • Obserwujący 27
  • Obserwowane 209
  • Dodane (1332)
  • Komentowane (1370)
  • Plusowane (5419)
Hole_to_another_universe
Hole_to_another_universe
3 godz. i 35 min temu
  • 16
S----a (nasienie) to płyn ustrojowy składający się głównie z wody (ok. 90%) oraz osocza nasienia. Same plemniki stanowią zaledwie ok. 1% objętości. Reszta to bogata mieszanka składników odżywczych, mineralnych i enzymów. Cukry proste (fruktoza i glukoza): główne źródło energii dla plemników.
Białka i aminokwasy: budulec oraz wsparcie dla ruchliwości plemników. Witaminy i minerały: witamina C, witamina B12, cynk, wapń, magnez, potas, selen i sód. #przegryw
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Melancholia_
Melancholia_
3 godz. i 33 min temu via Wykop
  • 13
@Hole_to_another_universe: mniam
  • Odpowiedz
Polski_Polak_Z_Polski_PL
Polski_Polak_Z_Polski_PL
Polski_Polak_Z_Polski_PL
3 godz. i 33 min temu via Wykop
  • 9
@Hole_to_another_universe: dobre skladniki odzywcze trzeba sumplementowac
  • Odpowiedz
matixrr
matixrr
4 godz. i 10 min temu
  • 15
Nara przegrywy
#przegryw
matixrr - Nara przegrywy
#przegryw

źródło: 1000006479

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NieDlaHipokrytow
NieDlaHipokrytow
NieDlaHipokrytow
4 godz. i 8 min temu via Wykop
  • 4
@matixrr: o, to by się nadało do przegryw24news @Defined
  • Odpowiedz
dzikikowal
dzikikowal
4 godz. i 2 min temu via Wykop
  • 2
@matixrr: tesla do kościoła!!!!
  • Odpowiedz
ukojenie
ukojenie
4 godz. temu
  • 19
#heheszki #technologia
ukojenie - #heheszki #technologia

źródło: 1

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

van-der-staas
van-der-staas
van-der-staas
2 godz. i 27 min temu via Android
  • 2
@ukojenie: eh co za bzdury
  • Odpowiedz
ukojenie
ukojenie
Autor
1 godz. i 44 min temu via Wykop
  • 0
@van-der-staas: Ech...
  • Odpowiedz
LRF1000W
LRF1000W
10 godz. i 29 min temu
  • 11
#kartkanarano
LRF1000W - #kartkanarano

źródło: zyczenia-milego-czwartku-gif

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

biszkoptowy_pies_obronny
biszkoptowy_pies_obronny
10 godz. i 26 min temu via Wykop
  • 4
@LRF1000W:
biszkoptowypiesobronny - @LRF1000W:

źródło: cd20a5684751e35e574d973b8a89a9f1

Pobierz
  • Odpowiedz
matixrr
matixrr
10 godz. i 13 min temu via Wykop
  • 3
@LRF1000W: @biszkoptowy_pies_obronny
matixrr - @LRF1000W: @biszkoptowypiesobronny

źródło: images

Pobierz
  • Odpowiedz
Mechamaru
Mechamaru
8 godz. i 56 min temu
  • 16
#przegryw

A może wam po prostu odwagi brakuje (?)
Mechamaru - #przegryw 

A może wam po prostu odwagi brakuje (?)

źródło: 710742248_1403159198508733_166401965835533253_n

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Marian_Pe
Marian_Pe
8 godz. i 54 min temu via Wykop
  • 1
@Mechamaru: tu dynamiczniaków jak na lekarstwo
  • Odpowiedz
dzikikowal
dzikikowal
8 godz. i 31 min temu via Wykop
  • 3
@Mechamaru: dynamina bez urody to wciaż over
  • Odpowiedz
J3BACZ3000
J3BACZ3000
8 godz. i 42 min temu
  • 7
#321685 pampryczki rosnąć machen do k---y bo czekam
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

annlupin
annlupin
8 godz. i 1 min temu via Wykop
  • 2
@J3BACZ3000: nom
  • Odpowiedz
matixrr
matixrr
8 godz. i 34 min temu
  • 21
Ale nic się dziś nie chce robić ( ͡° ᴥ ͡°)
#przegryw
matixrr - Ale nic się dziś nie chce robić ( ͡° ᴥ ͡°)
#przegryw

źródło: 1000006375

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jan-janusz-nekala
jan-janusz-nekala
8 godz. i 26 min temu via Android
  • 3
@matixrr: +1
  • Odpowiedz
J3BACZ3000
J3BACZ3000
8 godz. i 32 min temu
  • 7
#321685 no nie wytrzymam, na 5 odmian papryczek tylko jedna mi wyszła ehhh i to 2 sztuki. Druga w sumie wcześniej wyszła to tak mi na niej nie zależy ale te 3 muszą wyjść bo stracę sens życia na dobre
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mechamaru
Mechamaru
7 godz. i 58 min temu
  • 28
#przegryw

Jest jak jest
Mechamaru - #przegryw 

Jest jak jest

źródło: 56476

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ninja_xtb5
Ninja_xtb5
7 godz. i 54 min temu via Wykop
  • 4
@Mechamaru: podaj nicki tych którzy się z cb śmieją, już ja se z nimi pogadam
  • Odpowiedz
kakaowy_chlebicek
kakaowy_chlebicek
5 godz. i 53 min temu via Wykop
  • 1
@Mechamaru: #sebcel
  • Odpowiedz
Mechamaru
Mechamaru
10 godz. i 4 min temu
  • 21
#przegryw

Musicie j---ć
Mechamaru - #przegryw

Musicie j---ć

źródło: 4167f212bc6d816c05a107e290e976afca8628a21d599c7b32883d7048ebd2f2

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dzikikowal
dzikikowal
9 godz. i 50 min temu via Wykop
  • 6
@Mechamaru: w kołchozie
  • Odpowiedz
Penernik
Penernik
6 godz. i 57 min temu via Wykop
  • 1
@Mechamaru: na prywaciorza
  • Odpowiedz
wybryk_natury
wybryk_natury
10 godz. i 8 min temu
  • 122
10 maili od Media Expert począwszy od wpłynęło do nas Twoje zamówienie do Twoja instrukcja obsługi do:
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vieniasn
vieniasn
10 godz. i 7 min temu via Wykop
  • 69
@wybryk_natury: jak wybierzesz kuriera to dochodzą kolejne że paczka nadana paczka do odebrania paczka odebrana
  • Odpowiedz
matixrr
matixrr
10 godz. i 7 min temu via Wykop
  • 117
@wybryk_natury: jeszcze będą żeby ocenić produkt/zamówienie xD
  • Odpowiedz
bArrek
bArrek
10 godz. i 26 min temu
  • 184
Koleżanka wczoraj miała pierogi w pracy i powiedziała że może dać mi spróbować jednego pieroga no i ja powiedziałem że dziękuję ale teraz tak się zastanawiam czy nie chodziło o
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Attacarte
Attacarte
10 godz. i 23 min temu via Wykop
  • 280
Tak, chodziło o
  • Odpowiedz
milosc_smierc_i_roboty_drogowe
milosc_smierc_i_roboty_drogowe
10 godz. i 17 min temu via Android
  • 232
@bArrek: no oczywiście wirtualnie już ci siedziała na mordzie miała w głowie przygotowaną całą symulację jak to będzie ze wszczegółami wyglądać a ty żeś tak koncertwo s--------ł
  • Odpowiedz
hung
hung
hung
14 godz. i 7 min temu
  • 642
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 69
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

o__0
o__0
o__0
13 godz. i 54 min temu via Wykop
  • 1511
@hung: rodzina prosi o niezadawanie pytań
  • Odpowiedz
Turboincel
Turboincel
Turboincel
13 godz. i 46 min temu via Wykop
  • 522
@hung: @o__0 dlatego śmieje się jak ktoś mi mówi szukaj wolnych kobiet w swoim wieku hahahahahhahahaahahhaha
  • Odpowiedz
nieudacznikzyciowy
nieudacznikzyciowy
13 godz. i 33 min temu
  • 4
huopskie ciało #przegryw
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Arutam2002
Arutam2002
wczoraj, 18:16:21
  • 27
#przegryw nie wiem jak żyć
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nocticadius
nocticadius
wczoraj, 18:16:53 via Wykop
  • 5
@Arutam2002: jak najlepiej
  • Odpowiedz
Pan_Hieronim
Pan_Hieronim
wczoraj, 18:19:10 via Wykop
  • 4
@Arutam2002: Szybko, ostro, dynamicznie.
  • Odpowiedz
EsteradThyssen
EsteradThyssen
wczoraj, 11:14:47
  • 1161
Tak mnie ostatnio naszło na wspominki i przypomniałem sobie pewną rozmowę, którą przeprowadziłem lata temu z moim - wtedy już dość mocno podchmielonym kumplem. Rzecz miała miejsce podczas jednej z wielu imprez, na których bawiliśmy się w tamtym czasie.

Kumpel: Stary, jest szansa!
Ja: Jaka szansa?
Kumpel: Wyruchać szympansa XD

Po
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

moll
moll
wczoraj, 11:32:52 via Wykop
  • 728
@EsteradThyssen: i to jest wspólczesna bajka z happy endem xD

Wszystkiego dobrego rzeczonej parze!
  • Odpowiedz
Winter_Scorpion
Winter_Scorpion
wczoraj, 12:43:56 via Wykop
  • 630
@EsteradThyssen: przypomnialeś mi historie jak ziomek z liceum mi mowi ze rucha laske ale nie wie czy z nią chce być bo taka se jest - 10 lat małżeństwo i 3 dzieci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
nervous_breakdown
nervous_breakdown
wczoraj, 10:59:20
  • 1112
Maja jako jedyna odblokowała flagę
#tenis
nervous_breakdown - Maja jako jedyna odblokowała flagę
#tenis

źródło: 2026-06-03_12-58

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Demon_Cleaner
Demon_Cleaner
wczoraj, 11:00:18 via Android
  • 1062
@nervous_breakdown: sama posrod Orków jak Frodo w Mordorze
  • Odpowiedz
P4ncak3
P4ncak3
P4ncak3
wczoraj, 11:31:26 via Wykop
  • 680
@nervous_breakdown: a co to? Reprezentacja planety ziemia? Czemu w ogóle ktokolwiek wpuszcza tych orków do siebie jak oni tak uwielbiają swój mordor
  • Odpowiedz
murison
murison
murison
wczoraj, 08:29:36
  • 1346
czy wy tam w tym @mBank to jesteście normalni? serio, w apce bankowej bedziecie wciskać na siłe kapsułki do prania? kuhwa mać...
może jeszcze uzywaną opone od stara i choinke o zapachu kokosowym do malucha?

#mbank #reklama #januszebiznesu
murison - czy wy tam w tym @mBank to jesteście normalni? serio, w apce bankowej bedzi...

źródło: image

Pobierz
  • 63
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fizzly
fizzly
wczoraj, 08:32:38 via Wykop
  • 940
@murison: no trzeba przyznać że to jest wyższy poziom abstrakcji xD
  • Odpowiedz
nosfebartu
nosfebartu
wczoraj, 09:22:45 via Android
  • 1011
@murison: @mBank przejął dyrektora od poczty polskiej i jakoś tak wyszło
  • Odpowiedz
plusbear
plusbear
19 godz. i 32 min temu
  • 271
ja myślałem że tu jest elita internetu a wy chorzy psychicznie jesteście
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

szatanEK666
szatanEK666
19 godz. i 31 min temu via Wykop
  • 36
@plusbear: 16 lat oznacza ze nie jestes najostrzejsza kredka w piorniku( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
SarahC
SarahC
19 godz. i 29 min temu via Wykop
  • 41
@plusbear: używamy boosta od chorób psychicznych, adapt, overcome
SarahC - @plusbear: używamy boosta od chorób psychicznych, adapt, overcome

źródło: 0*2Zf7HMYryFe5vJ3a

Pobierz
  • Odpowiedz
J3BACZ3000
J3BACZ3000
22 godz. i 16 min temu
  • 8
#321685 ale mi się ten nick podoba, ale lepszy byłby 4000 wydaje mi się
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jestem_Tutaj
Jestem_Tutaj
22 godz. i 16 min temu via Android
  • 3

Komentarz usunięty przez autora

koneser_progresywnego_discopolo
koneser_progresywnego_discopolo
22 godz. i 6 min temu via Wykop
  • 4
@J3BACZ3000: autor usuniety przez komentarza
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 271
  • Strona 1 z 271
  • >

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 07.06.2025

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 07.05.2026

    Mikroblogger
  • Komentator
    od 08.05.2026

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking