Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko156
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
plastic11

plastic11

Dołączył 13 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 12065
  • Znaleziska 925
  • Mikroblog 11140
  • Obserwujący 11
  • Obserwowane 350
S.....z
S.....z
konto usunięte 03.07.2025, 07:15:40
  • 418
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

plastic11
plastic11 03.07.2025, 09:05:31 via Wykop
  • 15
@Swawolny_Rymarz: Specjalne pasy dla Szczecinian i Świnoujszczan(?). Literalnie "Nur fur Deutche".
plastic11 - @Swawolny_Rymarz: Specjalne pasy dla Szczecinian i Świnoujszczan(?). Lite...

źródło: obraz_2025-07-03_110419083

Pobierz
  • Odpowiedz
plastic11
plastic11 03.07.2025, 12:21:37 via Android
  • 0
@Mukofag ale Świnoujściańczycy byliby poszkodowani bo Szczecin by miał pełna nazwę a oni nie ;)
  • Odpowiedz
QRQ
QRQ
01.07.2025, 22:34:17
  • 19
#f1 ALARM!, ALARM!
QRQ - #f1 ALARM!, ALARM!

źródło: image

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

plastic11
plastic11 02.07.2025, 06:50:45 via Wykop
  • 2
@QRQ: Toteusz jedynie buduje lewar negocjacyjny do rozmowy z Jurkiem o przedłużeniu kontraktu
  • Odpowiedz
plastic11
plastic11 02.07.2025, 13:28:28 via Wykop
  • 0
@QRQ: Russel jest (wbrew opinii wykopków) solidnym kierowcą, nie popełnia błędów, jeździ na tyle ile pozwala auto. W tym roku 5 podiów, 1 wygrana, 1 raz bez punktów. 6 razy w tym roku skończył wyścig wyżej od Maxa. I jest dzieckiem programu Mercedesa. Toto nie ma żadnego powodu by się go pozbywać na rzecz Maxa, który może i będzie minimalnie szybszy (co w tym momencie nie nic nie zmieni bo
  • Odpowiedz
jutroBedzieLepiej
jutroBedzieLepiej
jutroBedzieLepiej
30.06.2025, 10:54:53
  • 1
hej mirki. Niedługo jadę na urlop do Włoch. Z racji tego, że już bardzo długo nie byłem poza polską, a teraz zabieram rodzinę, to chciałbym się zapytać jak się obecnie przygotować pod kątem finansów. Najlepiej gotówka do wszystkiego czy jakiś revolut czy jakieś inne rozwiązanie? Planujemy wynająć auta oraz popodróżcować pociągiem, zakupy w dyskontach, jedzenie na mieście no i oczywiście różne atrakcje po drodze. Także cały przekrój różnego rodzaju możliwości płatności.
#
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

plastic11
plastic11 30.06.2025, 12:13:17 via Wykop
  • 0
@jutroBedzieLepiej: Za wszelką drobnicę (żarło, lody, kawa) płaciłem revolutem zbliżeniowo z telefonu, wypożyczenie auta odpada w ten sposób. Chcieli normalną kartę kredytową lub debetową.
  • Odpowiedz
badreligion66
badreligion66
26.06.2025, 05:47:20
  • 414
#polityka Gdy masz za dużo czasu, oglądasz nałogowo Republikę i na Facebooku należysz do grupek PiSu to zazwyczaj kończysz tak.
badreligion66 - #polityka Gdy masz za dużo czasu, oglądasz nałogowo Republikę i na Fa...

źródło: temp_file5515715286341028235

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

plastic11
plastic11 26.06.2025, 09:10:42 via Wykop
  • 5
@badreligion66: Jak tam w tej ciemności chłop zobaczy przez lornetkę Ducato na długich to będzie to ostatnia w życiu rzecz, jaką zobaczy,
plastic11 - @badreligion66: Jak tam w tej ciemności chłop zobaczy przez lornetkę Duca...

źródło: blind-man-21680872

Pobierz
  • Odpowiedz
plastic11
plastic11 25.06.2025, 07:16:55
  • 26
Jeżeli Sławosz nie zabrał gdzieś w kieszeń naszywki z Polandballem to nigdy mu tego nie wybaczę, misja do skasowania. Taka okazja :(
#spacex #nasa #kosmos #slawosz
plastic11 - Jeżeli Sławosz nie zabrał gdzieś w kieszeń naszywki z Polandballem to nig...

źródło: c0ff68ab28f02f05ed6988437fcd39e39dcd0cf0_00

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

haabero
haabero
25.06.2025, 07:21:34 via Wykop
  • 1
@plastic11: ma polandballa w sercu
  • Odpowiedz
SpongeBobertKanciastoRenki
SpongeBobertKanciastoRenki
16.06.2025, 09:36:10
  • 3
Tak się zastanawiam ile Mistrzostw Świata F1 jest równych z wygraną w Le Mans w Ferrari
hmm

#f1 #wec #lemans

Ile Mistrzostw F1 = Wygrana w Le Mans

  • 7 12.8% (15)
  • 8 87.2% (102)

Oddanych głosów: 117

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

plastic11
plastic11 16.06.2025, 12:23:16 via Wykop
  • 1
@SpongeBobertKanciastoRenki: Alonso - 18 tytułów, Hulkenberg - 8 tytułów. Nieźle
  • Odpowiedz
plastic11
plastic11 15.06.2025, 19:30:18
  • 42
What year is this?
#f1
plastic11 - What year is this? 
#f1

źródło: temp_file5851015168164512654

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Incel_Core2Duo
Incel_Core2Duo
15.06.2025, 19:31:13 via Wykop
  • 2
@plastic11: tam chociaż overlap był, a norris prosto w dupe wjechał
  • Odpowiedz
plastic11
plastic11 15.06.2025, 18:01:13
  • 24
Roba, dawaj Dakarem tera
#f1 #rajdy #lemans #kubica
plastic11 - Roba, dawaj Dakarem tera
#f1 #rajdy #lemans #kubica

źródło: temp_file3753692425464736873

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RitmoXL
RitmoXL
15.06.2025, 18:02:23 via Wykop
  • 4
@plastic11: Le Mans ale z Maxem i Alonso ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
ppiasq
ppiasq
15.06.2025, 18:03:40 via Wykop
  • 0
@plastic11: Robert Kubica Jelcz Drutex Rally Team
  • Odpowiedz
Piotr_Rupik
Piotr_Rupik
15.06.2025, 14:11:31
  • 57
Zdezaktualizowało się XD

#f1 #wec #lemans #kubica
Piotr_Rupik - Zdezaktualizowało się XD 

#f1 #wec #lemans #kubica

źródło: obraz

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
plastic11
plastic11 15.06.2025, 14:33:37 via Android
  • 0
@Piotr_Rupik Franz Herman - 0
  • Odpowiedz
washington
washington
28.05.2025, 13:27:36
  • 321
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

plastic11
plastic11 28.05.2025, 15:09:12 via Android
  • 3
@washington

Fico

Aż mi przypomniałeś piękne, designerskie logo
plastic11 - @washington
 Fico
Aż mi przypomniałeś piękne, designerskie logo

źródło: temp_file6868299355094805697

Pobierz
  • Odpowiedz
RuchaczSpychacz
RuchaczSpychacz
20.05.2025, 15:05:50
  • 262
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

plastic11
plastic11 20.05.2025, 16:59:46 via Wykop
  • 1
Na granicy z Niemcami znowu stoi się w korkach, jak w latach '90.

@Romska_Palo_Ul_Laputa: Jak długo czekałeś i na którym przejściu? Bo ja przejechałem bez zwalniania.
  • Odpowiedz
plastic11
plastic11 20.05.2025, 17:10:04 via Wykop
  • 1
kierowcy ciężarówek do 4h stoją.


@Romska_Palo_Ul_Laputa: Czyli nie stoi się jak w latach '90 kiedy to kontrolę przechodzili wszyscy a ciężarówki stały po kilkadziesiąt godzin.
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
01.05.2025, 18:38:14
  • 23
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

plastic11
plastic11 01.05.2025, 23:01:25 via Android
  • 1
@potatolot @KochanekAdmina ale wiecie, że ten wykres to nie jest sondaż poparcia, nie? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
plastic11
plastic11 24.04.2025, 12:35:02
  • 6
Panowie i Panewki, przypominam że od jutra drożeje Eleven Sports. Ostatni moment na tanie Aldony!


#f1
plastic11 - Panowie i Panewki, przypominam że od jutra drożeje Eleven Sports. Ostatni...

źródło: GmuvUkxXwAE5bxM

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

plastic11
plastic11
Autor
24.04.2025, 13:37:28 via Wykop
  • 1
@Dalamar: @guex od jutra będzie 250
  • Odpowiedz
K.....y
K.....y
konto usunięte 22.04.2025, 15:31:08
  • 71
Czekam aż Oblivion wyjdzie i gram( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gry #oblivion
K.....y - Czekam aż Oblivion wyjdzie i gram( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gry #oblivion

źródło: 1000000621

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

plastic11
plastic11 22.04.2025, 17:24:43 via Android
  • 0
@KonserwatywnyMocny ( ͡° ʖ̯ ͡°)
plastic11 - @KonserwatywnyMocny ( ͡° ʖ̯ ͡°)

źródło: temp_file6729286032744275478

Pobierz
  • Odpowiedz
plastic11
plastic11 20.04.2025, 10:54:54
  • 31
Jezus zmarchwiwstał, radujmy się!
#wilekanoc #swieta #wec #f1
plastic11 - Jezus zmarchwiwstał, radujmy się! 
#wilekanoc #swieta #wec #f1

źródło: temp_file5874327626032272186

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Raa_V
Raa_V
20.04.2025, 10:58:04 via Wykop
  • 7
@plastic11: alleluja!
  • Odpowiedz
lkjp
lkjp
20.04.2025, 15:09:13 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
tomasiak
tomasiak
19.04.2025, 09:02:37
  • 52
zostaw, niech się jara ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#f1 #wec #kubica
tomasiak - zostaw, niech się jara ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#f1 #wec #kubica

źródło: image

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

plastic11
plastic11 19.04.2025, 09:04:52 via Android
  • 18
@tomasiak japa tam z tyłu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
plastic11 - @tomasiak japa tam z tyłu ( ͡° ʖ̯ ͡°)

źródło: temp_file5784290997200598712

Pobierz
  • Odpowiedz
ruut
ruut
18.04.2025, 12:00:28
  • 10
A wy zazdrośni

#f1 #wec
ruut - A wy zazdrośni

#f1 #wec

źródło: 1000002760

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

plastic11
plastic11 19.04.2025, 09:04:00 via Android
  • 0
@ruut ( ͡° ʖ̯ ͡°)
plastic11 - @ruut ( ͡° ʖ̯ ͡°)

źródło: temp_file3866534256741499170

Pobierz
  • Odpowiedz
SynMichaua
SynMichaua
31.03.2025, 07:45:58
  • 1152
Co myślicie o napiwkach?
#gastronomia #jedzenie #heheszki #takaprawda #foodporn #pracbaza
SynMichaua - Co myślicie o napiwkach?
#gastronomia #jedzenie #heheszki #takaprawda #f...

źródło: Gm_ChbUXoAA_Sb0

Pobierz

Co myślicie o napiwkach?

  • Daję około 10% 28.0% (2343)
  • Daję około 20% 1.1% (94)
  • Daję więcej niż 25% 2.0% (171)
  • Nie daję wcale 68.8% (5752)

Oddanych głosów: 8360

  • 95
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

plastic11
plastic11 31.03.2025, 10:53:44 via Wykop
  • 5
@SynMichaua Daje, jeżeli kelnerka czy kelner faktycznie coś doradzili i chociaż udają, że się starają. A tak to nic nie daje.


@Marek_Licyniusz_Krassus:

@SynMichaua: Daję, ale tylko, jeśli kelner faktycznie wykonuje swoją pracę sumiennie, umie
plastic11 - >@SynMichaua Daje, jeżeli kelnerka czy kelner faktycznie coś doradzili i ...

źródło: 1624536388711-what-its-like-to-be-the-actual-face-of-disappointment

Pobierz
  • Odpowiedz

2011

Kielce. Fałszywy policjant z zarzutami

Kielce. Fałszywy policjant z zarzutami

We wtorek, 25 marca, w Kielcach jeden z kierowców zarejestrował przy pomocy kamery umieszczonej w samochodzie zdarzenie drogowe z udziałem człowieka podającego się za policjanta.

marbar4241
z
gazetatrybunalska.info
dodany: 27.03.2025, 15:44:18
  • 142
  • #
    gazetatrybunalska
  • #
    kielce
  • #
    ruchdrogowy
  • #
    bezpieczenstwo
  • #
    falszywypolicjant
plastic11
plastic11 28.03.2025, 09:57:16 via Wykop
  • -1
@corran: @g455 @andreas-maltcke ok, nazwijcie mnie prawko-w-czipsach, ale czy to nie jest tak, że jak jest skrzyżowanie ze światłami to przejścia dla pieszych są 'aktywne', kiedy piesi mają zielone? A jak mają czerwone to tych przejść jakby nie ma? 300x dziennie widzę jak ktoś wyprzedza na przejściu na kiedy jest normalnie zielone dla samochodów i jakoś nikt nigdy z tego afery nie robił.
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 26
  • Strona 4 z 26
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 12.05.2016

    Komentator
  • Rocznica
    od 25.08.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 06.11.2013

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 04.07.2022

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking