Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko194
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
passive_john

passive_john

Dołączył 1 rok i 6 mies. temu
  • Obserwuj

To konto jest obecnie zbanowane.

  • Akcje 407
  • Znaleziska 16
  • Mikroblog 391
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 9
  • Dodane (4)
  • Komentowane (161)
  • Plusowane (226)
K.....u
K.....u
konto usunięte 09.12.2024, 07:08:30
  • 24
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NicolasLatifi
NicolasLatifi
09.12.2024, 07:14:30 via Wykop
  • 11
@Koyanaruu: knur jest dziki, knur jest zły
Całe w plastelinie kły
  • Odpowiedz
Wszebor
Wszebor
09.12.2024, 10:30:44 via Wykop
  • 4
Witajcie w naszej nietypowej bajce


@Koyanaruu:

Bo z wami jest weselej,
Ruszymy wraz
  • Odpowiedz
drogba90
drogba90
09.12.2024, 05:54:35
  • 1253
Mojemu ojcu dzisiaj pyklo 45 lat pracy w jego kolchozie i z tej okazji nawet uścisku ręki kierownika nie było. No ale chlop 63 lata prawie ma no to na 2 lata jeszcze musi tam zostac do emeryturki. Ale czaicie to? 45 lat w jednym zakladzie na który narzeka odkąd tylko pamiętam.
Synek dorób se na spokojnie do emerytury najlepi w jednym zakładzie bo po co zmieniać
Trzymajta się tam ludziska w
  • 109
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lukdjy
lukdjy
09.12.2024, 06:08:11 via Wykop
  • 459
@drogba90: pozdrów ojca :) ja na razie 18 lat w jednym zakładzie :(
  • Odpowiedz
alkoJezus
alkoJezus
09.12.2024, 06:12:15 via Wykop
  • 573
@drogba90: dzisiejsi #programista15k niczym się nie różnią od kołchoźnika pracującego cały czas w jednym miejscu. Nauczyli się klepać kod a jak się pojawiło załamanie na rynku pracy to nie wiedzą co ze sobą zrobić
  • Odpowiedz
MrSpider
MrSpider
08.12.2024, 21:51:27
  • 11
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bellacavem
bellacavem
bellacavem
08.12.2024, 22:15:57 via Wykop
  • 6
@MrSpider: cash a lot z tego będzie.
bellacavem - @MrSpider: cash a lot  z tego będzie.

źródło: 1000001962

Pobierz
  • Odpowiedz
b.....7
b.....7
konto usunięte 08.12.2024, 23:54:23 via Wykop
  • 5
@CzikaKiri: PDF-ie
  • Odpowiedz
JAn2
JAn2
JAn2
08.12.2024, 19:50:14
  • 76
Czyli teraz wszyscy Syryjczycy z Europy wracają do siebie, prawda?

#syria
JAn2 - Czyli teraz wszyscy Syryjczycy z Europy wracają do siebie, prawda? 

#syria

źródło: 0057968401

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cutecatboy
cutecatboy
08.12.2024, 19:50:54 via Wypiek
  • 26
@JAn2 nie no, aż tyle to nie
  • Odpowiedz
NieBojeSieMinusow
NieBojeSieMinusow
08.12.2024, 20:03:37 via Wykop
  • 22
@JAn2: a wszyscy Polacy wrócili po IIWS do Polski?
  • Odpowiedz
bbul44
bbul44
bbul44
08.12.2024, 19:13:03
  • 19
#yanek Wiedziałem, że live zniknie. Gdy przeczytałem wczoraj o tym przekręcie z OC to zrobiłem sobie kopię. Janek tak się wystraszył, że skasował też wszystkie inne live z kanału xD. Ale ja nie o tym. Ten rudy kłamca potrafił po kilka razy zaprzeczyć samemu sobie w ciągu niecałych 2h. Najpierw przechwala się ile to nie zarobił na kanale w tym roku. Jeszcze gdy był w Chorwacji opowiadał, że już ma
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hexenbrenner
Hexenbrenner
08.12.2024, 20:37:11 via Wykop
  • 15
@bbul44: On się znowu pogubił w swoich zmyśleniach. Miał być jeden film z współpracą i przerwa na 2-3 miesiące, ogarnianie własnego biznesu (sklep internetowy). Wyszła cała seria filmów. Mówił że rzeczy ze współprac będą służyć do budowy kampera na sprzedaż, teraz akumulatory będą częścią systemu off-grid na ROD. Oczywiście wszystko wyląduje na OLX i kasa pójdzie na podgardle (pozdro sklep mięsny). Zamiast biznesu jest bezrobocie, kanał miał pozwolić na życie
  • Odpowiedz
Korsir
Korsir
08.12.2024, 22:02:23 via iOS
  • 15
@bbul44 nie rozlicza też donatów, lecą na lewo. Opowiadał na jednym z live, że to Tipo mu wystawia fakturę więc jest legalnie. Problem w tym, że Tipo wystawia fakturę za pobraną prowizję i są to faktury na kwoty kilku złotych.
Nie wiem jak on przez rok prowadzi działalność i nie ogarnia tego, że jak dostaje kasę to on musi wystawić na to fakturę, a nie ten co płaci XD
Więc na
  • Odpowiedz
miszaa1906
miszaa1906
miszaa1906
08.12.2024, 17:31:03
  • 12
#yanek „Cześć moi drodzy, z tej strony Janek. Jesteście na kanale żyj z afiliacji.”
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

a.....z
a.....z
konto usunięte 08.12.2024, 17:46:35 via Wykop
  • 6
Cześć, tu zwrot na żebry może jakieś colabo?
  • Odpowiedz
passive_john
passive_john 08.12.2024, 18:56:10 via Android
  • 3

Komentarz usunięty przez moderatora

vieniasn
vieniasn
08.12.2024, 16:00:07
  • 284
kiedyś stało się takie coś że nagle przestałem się jakoś przejmować rzeczami
ubrania można kupić w Lidlu albo Decathlonie bez problemów telefonik można kupić z niezbyt wysokiej półki a wręcz najniższej prawie a to że samochód zaraz będzie mógł szlugi legalnie kupić to nic najwyżej jak się zacznie bardzo psuć to się kupi dacie już nawet konsoli nowej mi się nie chce kupować bo po co mi nowe PlayStation jak mam dwa
  • 92
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vieniasn
vieniasn
Autor
08.12.2024, 16:08:31 via Android
  • 91
@derivatives może też ludzie mają różne podejścia do życia i nie dla każdego ambicją są buty za 750zł czy coś
@wiszal taaaa leczy XD
  • Odpowiedz
youngP
youngP
08.12.2024, 17:34:55 via Wykop
  • 297
@vieniasn: z wiekiem zaczyna sie miec w------e na rzeczy ktore kiedys byly jakos istotne
  • Odpowiedz
onepnch
onepnch
08.12.2024, 16:15:36
  • 45
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

piasek_w_spreju
piasek_w_spreju
08.12.2024, 16:16:57 via Wykop
  • 21
@onepnch: przyjąłem, udaję się na miejsce
  • Odpowiedz
troglodyta_erudyta
troglodyta_erudyta
08.12.2024, 16:17:21 via Android
  • 38
@onepnch wczytano protokół: libacja na skwerku
  • Odpowiedz
mickpl
mickpl
08.12.2024, 15:41:50
  • 466
Kuba Midel nagrał 30 minutowy, nudny film, który potwierdza ostatecznie, że to nie był żart i wyprzedaje się z nieruchomości.

Akolici w komentarzach, że coś ściemnia, no niemożliwe, a w co niby zainwestoruje piniondze XD

Betonowa gorączka to straszna choroba.

#nieruchomosci
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pysznewpierdalator
pysznewpierdalator
08.12.2024, 15:49:00 via Wykop
  • 104
@mickpl: no ściemnia bo on chce zarówno znaleźć frajerów na szkolenia z nowych inwestycji jak i opchnac swoje gówniane mieszkania w które już nie chce inwestować swoim wyznawcom

Do tego studiował dokładnie wykopową matematykę bo odsetki od kredytu liczy z kalkulatora na podstawie dzisiejszych danych

Skąd ten koleś się wziął i jak zbudował takie imperium kurnikowe przecież on pod względem ogarniecia niewiele się różni od wuja Stasia naj3banego już za
  • Odpowiedz
b.....o
konto usunięte 08.12.2024, 16:11:47 via Wykop
  • 120
@mickpl: a mi się wydaje, że jego imperium raczej balansuje w okolicach 10, góra 15 szt. i chyba poczuł że ktoś może go nakryć na farmazonie, więc zapowiada wielką wyprzedaż.
Nie chce mi się wierzyć w 40 mieszkań i raczej nie ma przesłanek, aby tak było.
  • Odpowiedz
maciekqtno
maciekqtno
08.12.2024, 10:30:57
  • 18
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ksemidesdelos
Ksemidesdelos
08.12.2024, 10:37:32 via Wykop
  • 10
@maciekqtno: 7 lat minęło, kawał czasu a wydaje się jakby to było 3 lata temu
  • Odpowiedz
Slalem
Slalem
Slalem
08.12.2024, 08:35:39
  • 3
#yanek Jak myślicie. Oglądalność spadnie poniżej tysiaka ? Z tego co widzę to po 1200 - 2000 się utrzymuje
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kamilek2323
Kamilek2323
08.12.2024, 09:47:49 via Wykop
  • 4
@Zoltafik: ale wydaje mi się, że niewiele. YT już obcina mu sporo zasięgi bo ja nadal mam go zasubowanego i wczorajszy live mi się nie pokazał
  • Odpowiedz
Kamilek2323
Kamilek2323
08.12.2024, 16:38:48 via Wykop
  • 1
@aloz: usunął live także nie ma co oglądać xDD
  • Odpowiedz
Hexenbrenner
Hexenbrenner
07.12.2024, 22:31:14
  • 15
#yanek Typ jest niepodrabialny. Opowiedział na lajwie że nakłonił agenta ubezpieczeniowego by mu obniżył wysokość składki OC i ten w deklaracji ubezpieczeniowej wpisał że Dzbanek jest żonaty ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sam sobie świnie podkłada a później płacze że mu ludzie na złość robią.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kamilek2323
Kamilek2323
07.12.2024, 22:33:03 via Wykop
  • 7
@Hexenbrenner: no i przyznał się do tego na live, a potem będzie p-------ł, że wykopki go p-------y tak samo jak z mieszkaniem na RODosie
  • Odpowiedz
zdrajczyciel
zdrajczyciel
07.12.2024, 22:42:33 via Wykop
  • 6
@Hexenbrenner: przyznać się do poświadczenia nieprawdy, no debil xD
  • Odpowiedz
Kempes
Kempes
08.12.2024, 06:47:16
  • 243
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xiv7
xiv7
08.12.2024, 06:56:15 via Wykop
  • 495
@Kempes: "your rockets amazing, fire, bum bum, three minutes and you see space, and car is amazing too, tesla self brum brum, excellent mister musk"
  • Odpowiedz
jan_zwyklak
jan_zwyklak
08.12.2024, 07:29:29 via Wykop
  • 297
@Kempes:
- panie Musk, wie pan co ta unia odwala? Każą nam elektrykami jeździć. Spalinowe zakazane będą, no kto to widzioł.
  • Odpowiedz
jqdro
jqdro
07.12.2024, 18:45:21
  • 34
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

e....._
konto usunięte 07.12.2024, 19:20:02 via Wykop
  • 6
@jqdro:
e....._ - @jqdro:

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Koneser_denaturatu
Koneser_denaturatu
08.12.2024, 06:24:02 via Wykop
  • 0
@ehhhhh_: z tuszy to wczesny kononowicz, z twarzy to Jacuśko od airmaxów
  • Odpowiedz
PlusJeden
PlusJeden
PlusJeden
07.12.2024, 19:29:50
  • 10
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Blame
Blame
07.12.2024, 19:34:33 via Wykop
  • 4
@PlusJeden: Maksiu spod biedronki.
  • Odpowiedz
zsokiemowocowym
zsokiemowocowym
07.12.2024, 20:46:23
  • 38
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kulfonix
Kulfonix
07.12.2024, 20:49:08 via Wykop
  • 10
@zsokiemowocowym: Ale fajny sweter. Będzie szanowny kolega kandydował na prezydenta Bożego? ༼ຈل͜ຈ༽
  • Odpowiedz
zsokiemowocowym
zsokiemowocowym
Autor
07.12.2024, 21:06:14 via Wykop
  • 5
@koneser_progresywnego_discopolo: bebzon boży od mleczka to nadaje majestatu
  • Odpowiedz
MrSpider
MrSpider
07.12.2024, 20:54:26
  • 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

j.....o
j.....o
konto usunięte 07.12.2024, 21:09:58 via Wykop
  • 5
@pyczasty: ty ch.. miętki ty.
  • Odpowiedz
j.....o
j.....o
konto usunięte 07.12.2024, 22:13:27 via Wykop
  • 3
@pyczasty: ty lalusiu, jesteś nikim.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 12
  • Strona 1 z 12
  • >

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 13.11.2024

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking