Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko155
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
padrepio

padrepio

Dołączył 15 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 23377
  • Znaleziska 11153
  • Mikroblog 12224
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 17
  • Dodane (54)
  • Komentowane (230)
  • Plusowane (11940)
PiersiowkaPelnaZiol
PiersiowkaPelnaZiol
12 godz. i 38 min temu
  • 202
Jak bardzo p-------m pomysłem jest zrobienie sobie samemu podcięcie wędzidełka prącia czyli (frenuloplastyka).

Na znanym lekarzu chcą od 1 do 2k

od 2 tygodni chodzi mi pomysł do głowy żeby to samemu przeprowadzić, zacząłem wcielać plan w życie a mianowicie.

Oglądałem
PiersiowkaPelnaZiol - Jak bardzo p-------m pomysłem jest zrobienie sobie samemu podci...

źródło: Zrzut ekranu 2026-05-30 o 00.33.38

Pobierz
  • 85
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Marek_Tempe
Marek_Tempe
12 godz. i 36 min temu via Wykop
  • 346
@PiersiowkaPelnaZiol: Nagrywaj proces, chętnie zobaczę.
  • Odpowiedz
cognjac
cognjac
12 godz. i 35 min temu via Wykop
  • 416
@PiersiowkaPelnaZiol: znachor na wykopie, no tego to chyba jeszcze nie było xD idź do tego lekarza - co innego ropień a co innego operacja na siurze ja p------ę xD
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
przedwczoraj, 01:40:58
  • 934
xdddd
wfyokyga - xdddd

źródło: temp_file6120437161257420979

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

orkako
orkako
przedwczoraj, 02:27:40 via Wykop
  • 346
@wfyokyga: wjeb jednemu i reszta odpuści.
  • Odpowiedz
AgentGRU
AgentGRU
przedwczoraj, 04:48:13 via Wykop
  • 938
@wfyokyga:
AgentGRU - @wfyokyga:

źródło: jak-wyjebac-bandzie-cweli-przy-uzyciu-jelenia

Pobierz
  • Odpowiedz
olcayn
olcayn
24.05.2026, 14:25:59
  • 1851
Przypomnienie: lek na który zbierane są pieniądze nazywa sie Elevidys i nie został on dopuszczony do obrotu na terenie Unii Europejskiej z jednego powodu -


#latwogang
  • 90
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

olcayn
olcayn
Autor
24.05.2026, 14:29:12 via Wykop
  • 1366
@Epiktetlol: @mikau A SORRY PANOWIE ZAPOMNIAŁEM ZE NIEULECZALNĄ CHOROBE POKONAMY TYLKO SIŁĄ PRZYJAŹNI I ZBIURKOM NA 30 MLN
  • Odpowiedz
edenmar
edenmar
edenmar
24.05.2026, 14:35:52 via Wykop
  • 1226
@olcayn: Tu jest Polska, tu najpierw organizujemy pospolite ruszenia i powstania, dopiero później ewentualnie zastanawiamy się nad konsekwencjami i sensownością podjętych działań ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
naokimistrzapjo
naokimistrzapjo
22.05.2026, 05:14:47
  • 2017
Kasjerka w Dino była jakaś niemiła, chyba nie wie że rozmawiała z akcjonariuszem

#gielda
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Guezeman
Guezeman
22.05.2026, 05:16:06 via Wykop
  • 846
@naokimistrzapjo: albo wlasnie wie i to dlatego
  • Odpowiedz
mimik739
mimik739
22.05.2026, 05:29:17 via Android
  • 304
@naokimistrzapjo: mogłeś powiedzieć, ze masz udziały w tej firmie, jeden tel i moze pożegnać sie z praca.... zmieniłaby swoje zachowanie w trymiga
  • Odpowiedz
aBuu
aBuu
aBuu
20.05.2026, 06:48:41
  • 6566
pierwszy wpis po 11 latach od założenia konta. Po porostu jestem małomówny.
  • 112
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
20.05.2026, 06:49:57 via Wypiek
  • 787
@aBuu Leć w gorące xd
  • Odpowiedz
Tagliacozzo
Tagliacozzo
Tagliacozzo
20.05.2026, 06:50:24 via Wykop
  • 1194
@aBuu: Ty k---a rzeczywiście. Ja już trzy konta zdążyłem zajechać a chłop dopiero pierwszy wpis robi. Smiechu warte
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
20.05.2026, 01:43:36
  • 662
Tak było
wfyokyga - Tak było

źródło: temp_file9052629200166011852

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Domelus
Domelus
20.05.2026, 01:51:31 via Android
  • 42
@wfyokyga: masz za trudny nick do napisania po browarze, przepraszam
  • Odpowiedz
damch
damch
damch
20.05.2026, 04:52:51 via Wykop
  • 149
masz za trudny nick do napisania po browarze, przepraszam


@Domelus: za to po pięciu łatwy do wymówienia.
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
20.05.2026, 01:26:53
  • 852
wfyokyga

źródło: temp_file6048770848653178568

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

r5678
r5678
20.05.2026, 01:28:00 via Wykop
  • 79
@wfyokyga: niektórzy właśnie mają wczuty w szczeliny jakieś grotołazy, czy nurkowanie..
ja nie mam, ale nurkować bym chcial tak normalnie aby widzieć podwodny świat nie dusić się i nie czuć jakby mi ktoś wbijał noże w uszy. Potrzebny sprzęt i szkolenie.
  • Odpowiedz
jedrek1212
jedrek1212
20.05.2026, 04:51:19 via Android
  • 52
@r5678: ja niedawno zacząłem nurkować. Bardzo polecam, udawanie ryby to super sprawa. Do jaskiń i w raków też bym się bał wpływać, ale jak pływasz w otwartej wodzie i przestrzegasz zasad bezpieczeństwa, to nie powinno Ci się nic stać
  • Odpowiedz
Larsberg
Larsberg
18.05.2026, 12:05:04
  • 140
nsfw
Treść nieodpowiednia do przeglądania w pracy lub miejscu publicznym...
  • 66
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

andbatros
andbatros
andbatros
18.05.2026, 12:05:51 via Wykop
  • 1185
@Larsberg: Wyglądają jak prostytutki
  • Odpowiedz
ch1va5
ch1va5
18.05.2026, 12:11:44 via Wykop
  • 545
wygląda klasę lepiej


@Larsberg: ja tu nie widzę żadnej "klasy" - trochę lepiej wyretuszowane zdjecie z Roksy ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Lekkachmurka
Lekkachmurka
Lekkachmurka
18.05.2026, 07:00:26
  • 492
Dziękuję za odzew. Zgodnie z prośbą zakładam tag #customzesmietnika, żeby nie wołać i nie zawracać tyłka. Zrobię to tylko raz.

Wczoraj spędziłem kilka godzin w warsztacie i efekt jest lepszy niż się spodziewałem, ale o tym niżej.

Co to za gitara i po co to robię?
Lekkachmurka - Dziękuję za odzew. Zgodnie z prośbą zakładam tag #customzesmietnika, ż...

źródło: IMG_1165

Pobierz
  • 66
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lekkachmurka
Lekkachmurka
Lekkachmurka
Autor
18.05.2026, 07:01:03 via Wykop
  • 63
@Lekkachmurka:
Lekkachmurka - @Lekkachmurka:

źródło: IMG_1167

Pobierz
  • Odpowiedz
o__0
o__0
o__0
18.05.2026, 07:03:53 via Wykop
  • 143
@Lekkachmurka: w końcu coś ciekawego na tym smutnym portalu
  • Odpowiedz
KAKOWICZ
KAKOWICZ
12.05.2026, 19:29:31
  • 361
ale sie patelniak zagotował xD
#polityka
KAKOWICZ - ale sie patelniak zagotował xD
#polityka
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SaperX
SaperX
12.05.2026, 19:44:21 via Android
  • 286
@KAKOWICZ: no o weź utrzymaj nerwy na wodzy. Przychodzi jakiś jąkający się złodziejski TANCERZ i rzuca łbem drąc mordę.
  • Odpowiedz
matti-nn
matti-nn
12.05.2026, 19:48:15 via Wykop
  • 252
@KAKOWICZ: powiedziec o nim oszolom, n------n i cham to jak nic nie powiedziec
  • Odpowiedz
jabol6000
jabol6000
06.05.2026, 03:49:39
  • 988
#heheszki
jabol6000 - #heheszki

źródło: 1000011419

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GabrielOcello
GabrielOcello
06.05.2026, 04:45:19 via Wykop
  • 240
@jabol6000: natura
  • Odpowiedz
plejton26
plejton26
06.05.2026, 05:06:10 via Wykop
  • 792
@jabol6000: brutalny aipill
  • Odpowiedz
RomanKarburator
RomanKarburator
06.05.2026, 04:07:05
  • 1381
Trzech największych wrogów Polaków w XXI wieku:
1) parking APCOA
2) butelkomat
3) szczepionka
  • 193
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czuczer
czuczer
06.05.2026, 04:12:59 via Wykop
  • 430
@RomanKarburator: apcoa to zło!!
  • Odpowiedz
szejas
szejas
06.05.2026, 04:51:01 via Android
  • 1050
@RomanKarburator: wyrywkowa kontrola trzeźwości w poniedziałek rano na rogatkach powiatowego miasta
  • Odpowiedz
straszny_cham
straszny_cham
05.05.2026, 20:33:05
  • 288
W końcu to zrobiłem, dzięki pan AI

#heheszki #memy #smieszneobrazki
straszny_cham - W końcu to zrobiłem, dzięki pan AI

#heheszki #memy #smieszneobrazki

źródło: IMG_7289

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pulkownik_Wolodyjowski
Pulkownik_Wolodyjowski
05.05.2026, 20:33:40 via Wykop
  • 332
@straszny_cham: nie rób więcej
  • Odpowiedz
PokemonowyRambo
PokemonowyRambo
05.05.2026, 20:41:18 via Wypiek
  • 73
@straszny_cham widziałem podobny motyw z pracownikiem zoo i tabliczką "nie karmić zwierząt".
  • Odpowiedz
kiedys_bylem_zielonka
kiedys_bylem_zielonka
05.05.2026, 16:27:23
  • 1004
#ukraina #rosja #wojna
kiedysbylemzielonka - #ukraina #rosja #wojna

źródło: 1000073026

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tdv26
tdv26
tdv26
05.05.2026, 17:44:01 via Wykop
  • 66
@kiedys_bylem_zielonka: w sumie pokazy dronów to popularny element wielu eventów
  • Odpowiedz
byferdo
byferdo
05.05.2026, 18:13:33 via Android
  • 311
@kiedys_bylem_zielonka:
byferdo - @kiedysbylemzielonka:

źródło: images

Pobierz
  • Odpowiedz
towarzysz-eko
towarzysz-eko
05.05.2026, 11:18:01
  • 672
Za każdego plusa kładę metr tynku.

#glupiewykopowezabawy
towarzysz-eko - Za każdego plusa kładę metr tynku.

#glupiewykopowezabawy

źródło: scaled_IMG_20260504_163015

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

o__0
o__0
o__0
05.05.2026, 11:26:54 via Wykop
  • 287
@towarzysz-eko: plus za metr to dobra cena
  • Odpowiedz
WladcaSlimakow
WladcaSlimakow
05.05.2026, 12:31:56 via Wypiek
  • 429
@o__0 @towarzysz-eko
w ciągu godziny dostaniesz tak z 8-12 plusuw
matematykę pozostawiam tobie
  • Odpowiedz
ziele1985
ziele1985
05.05.2026, 08:19:00
  • 695
ziele1985

źródło: obraz

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

botjezykk
botjezykk
botjezykk
05.05.2026, 10:17:36 via Wykop
  • 150
@ziele1985: tak sie nie robi tylko broni mlodego do c---a pana
  • Odpowiedz
Hole_to_another_universe
Hole_to_another_universe
05.05.2026, 12:15:25 via Wypiek
  • 152
@ziele1985 jeszcze trzeba powiedzieć "tak nie wolno robić, ale tak robimy bo jest szybciej"
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk
05.05.2026, 10:08:02
  • 1035
Wczoraj fico po rozmowie z Zelenskim zrezygnowal z udzialu w paradzie w rosji i tylko spotka sie z putinem (dowiedzial sie ze dostalby dronem?) po czym wystraszony putin oglosil wstrzymanie ognia 8 i 9 ognia sam ze soba, co Zelenski od razu skomentował mówiąc, że rosja boi się zorganizować paradę bez zgody ukrainy. Pieknie te małpy są rozgrywane

#ukraina #rosja #wojna #polityka
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fidelio-fidelio
fidelio-fidelio
05.05.2026, 10:12:25 via Wykop
  • 955
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Aster1981
Aster1981
Aster1981
05.05.2026, 10:33:35 via Wykop
  • 173
@Shadovek: jak ktos siada kolo putlera to jego wina.
  • Odpowiedz
duzy_krotki
duzy_krotki
05.05.2026, 06:35:02
  • 765
Na X nowa narracja ruskich botów jest taka, że Kacapstan specjalnie pozwoli na atak na paradę, żeby się zemścić i dopiero wtedy pokazać prawdziwą siłę xdddddd.

#wojna #ukraina #rosja #bekazprawakow
duzy_krotki - Na X nowa narracja ruskich botów jest taka, że Kacapstan specjalnie poz...

źródło: 1000004172

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xyz_xyz
xyz_xyz
xyz_xyz
05.05.2026, 06:56:07 via Android
  • 32
@JanLpg: na 2 rzut za szybko.
  • Odpowiedz
Salam-Abdul-Al-Stulejari
Salam-Abdul-Al-Stulejari
05.05.2026, 07:16:42 via Android
  • 183
@duzy_krotki: drugi rzut w końcu będzie mógł sie wykazać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Grzesiok
Grzesiok
05.05.2026, 06:47:02
  • 967
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JanLpg
JanLpg
JanLpg
05.05.2026, 06:50:27 via Wykop
  • 345
@Grzesiok: mysle ze taki rozwoj wydarzen kazdy bralby w ciemno w 2021 a to jeszcze nie koniec beki z gonwopanstwa kacapskiego
  • Odpowiedz
Grzesiok
Grzesiok
Autor
05.05.2026, 06:52:00 via Wykop
  • 598
@JanLpg: pamiętam jak ziomek z pracy obstawiał upadek ukrainy w ciagu godzin. Ja byłem bardzo optymistyczny i uważałem że będzie długa walka partyzancka. Ale nigdy nie myślałem że będzie aż tak dobrze z naszego punktu widzenia.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 599
  • Strona 1 z 599
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 30.12.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 23.05.2019

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 12.04.2023

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking