nzero via Wykop
- 6
- 305
nzero via Wykop
- 1
@Kupamilosci: *Stockton
- 1288
- 1
Mireczki z tagów #programista15k #testowanieoprogramowania #pracait #it #b2b #ksiegowosc
Jestem obecnie zatrudniony na umowę o pracę, ale pracodawca chce żebym przeszedł na B2B. W związku z tym mam zagwozdkę:
jestem zatrudniony na UoP w firmie X, natomiast po przejściu na B2B podpisywałbym umowę z firmą Y która jest spółką córką firmy X (czy coś takiego, ogólnie to firmy X i Y należą
Jestem obecnie zatrudniony na umowę o pracę, ale pracodawca chce żebym przeszedł na B2B. W związku z tym mam zagwozdkę:
jestem zatrudniony na UoP w firmie X, natomiast po przejściu na B2B podpisywałbym umowę z firmą Y która jest spółką córką firmy X (czy coś takiego, ogólnie to firmy X i Y należą
Pińcestplusy wykupują wam tanie masło? Czepcie się lepiej misiów z IT

Szkalowania programistów ciąg dalszy
z- 30
- #
- #
- #
- #
- #
- #
nzero via Wykop
- 0
Heja,
Czy zdawał ktoś ostatnio ISTQB ? Jak Wam poszło? Pytania do ogarnięcia czy raczej trudne?
#istqb #testowanieoprogramowania
Czy zdawał ktoś ostatnio ISTQB ? Jak Wam poszło? Pytania do ogarnięcia czy raczej trudne?
#istqb #testowanieoprogramowania
- 0
źródło: Fv55J-BXgAAZf6z
Pobierz- 248
Zawsze jak przejeżdżam obok Spółdzielni Pracy Rolniczo Handlowej w #olsztyn, to przez tę czcionkę w głowie włącza mi się muzyka z westernu xD
źródło: temp_file.png8160777284360417677
Pobierzzazdroszczę wszystkim mieszkającym na północy, Islandii, Norwegii, Szwecji, Finlandii #zorza #zorzapolarna #auroraborealis #skandynawia
źródło: temp_file.png6587537418104004457
Pobierz
nzero via Wykop
- 1
@grzesiecki: Jesteś pewny że to aktualne dane? Bo póki co dziś bez szału: https://www.spaceweatherlive.com/
- 3
nzero via Wykop
- 0
@JaTegoNiePowiedzialem: Najlepszy dotychczas
- 0
#wonziu lol jaka dziura
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
nzero via Wykop
- 0
@iluvmypickle: Zaginiony brat bliźniak Bogdanov
- 43
- 6
#mocnyvlog Nadrabiam dopiero odcinek z X5. Nikt jeszcze nie zauważył jak Marcinek w ograniczenie 50km/h wbija setką? (fragment 9:30-9:40)
- 0
Dostałem dwie alternatywne oferty od tej samej firmy (UoP lub B2B).
UoP - 12k brutto (8,5k netto)
B2B - 13,5k brutto (10,4k netto + VAT)
Dobrze rozumiem, że przy B2B pracodawca wliczył VAT w swoje koszta? Czy jest to normalna, legalna praktyka?
UoP - 12k brutto (8,5k netto)
B2B - 13,5k brutto (10,4k netto + VAT)
Dobrze rozumiem, że przy B2B pracodawca wliczył VAT w swoje koszta? Czy jest to normalna, legalna praktyka?
Do samolotu można wziąć picie i szampon? #lotnictwo
nzero via Wykop
- 1
@wladcakabanosow: w bagażu podręcznym możesz mieć płyny w opakowaniu o pojemności nieprzekraczajacej 100ml. W Rossmannie czy innej drogerii dostaniesz specjalny zestaw butelek za parę zł.
Adrian
Osiągnięcia
Komentator
od 18.04.2015Komentator Rocznica
od 16.04.2026Rocznica Gadżeciarz
od 28.09.2013Gadżeciarz Mikroblogger
od 09.09.2016Mikroblogger











Czy można mieć zainstalowane dwie aplikacje Biedronki na jednym smartfonie przypisane do 2 numerów?