Karibu karibu. Podaję parametry: Darek od 4 dni stoi na granicy z Etiopią. Nie chcą go wpuścić i każą cały czas czekać. Nic ciekawego się nie dzieje. Aha, Darek przekazał, że nie czaduje, bo spać po tym nie może.

#swirek1978
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#swirek1978 Karibu Karibu, tak się zastanawiam...czy łączenie czadu,zioła i leków na szajbę dobrze działa na organizm i psychikę? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#swirek1978 Są nowe parametry. Daro dalej stoi na granicy. Ponoc ma stać co najmniej do poniedziałku, przez to że wyrzucił dokument za który zapłacił 850€. Szukając miejsca na szame , znajduje coś lokalnego. Na kilkukrotne pytanie czy jest ruso , Darek nie rozumiejąc odpowiada twierdzącą. Prosi o łyzke , no to mu przynoszą , a on chcial widelec :) Hehe ponoć zwiedził ponad 100 krajów , ostry nieogar.
zbyszek-krol - #swirek1978 Są nowe parametry. Daro dalej stoi na granicy. Ponoc ma st...

źródło: 1000008064

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Karibu karibu. Parametry.
- Darek stoi na granicy do Etiopii i jest problem, bo celnicy za bardzo nie ogarniają i chcą go wpuścić bez papieru na krzywy ryj, co może przynieść problemy na checkpointach itp.
- Skrzynia biegów łapie błędy i skacze temperatura wody. Darek stwierdził, że nie jest do końca zadowolony.
- na koniec filmu odwiedziła go lokalna młodzież. Darek korzystajac z okazji zapytał ich o jaranie ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zbiornikowiec: @Hexenbrenner o tą temperaturę wody płacze, że za wysoka, ale z tego co mówił to wynika, że i tak jest za niska i cały czas jeździ na niedogrzanym silniku, płacze, że skacze nawet do 70 stopni Celsjusza, jak temperatura robocza to przeważnie 80-90 stopni Celsjusza a jeżdżenie na niedogrzanym też zdrowe nie jest xD
  • Odpowiedz
Karibu karibu! Ehh,myślałem że znalazłem nowe zajebiste uniwersum a tu jest taka choroszcz że ja j---e xd on się jeszcze żali że żona nie pozwala dzieciakom się z nim kontaktować. A tak świetnie się to oglądało jeszcze niedawno. Ps. Daleko nie zajechał po tym remoncie #swirek1978
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dareczka pakole nie wyrzucili jak widac, dalej są BRO. Wraca do Etiopii i będzie próbował płynąć z Dżibuti.

#swirek1978
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#swirek1978 Darus podobno wyproszony z ciapatego garazu ile w tym prawdy nie wiem ale ....XD W komentarzach pod ostatnim filmem ktos pisal ze pisal z pakistancami i poprosili go o opuszczenie meliny tzn warsztatu. Byly tez komentarze ze Darus zdecydowal sie na walke z widownia wiedz dopiero jazda sie zacznie XD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Karibu karibu. Darek na ostatnim gniocie żali się, że ludzie wyzywają go od narkomanów. Rozstrzygnijmy to raz na zawsze.

#swirek1978

Czy Darek jest narkomanem?

  • Jeszcze jak 55.8% (24)
  • Niiii 9.3% (4)
  • Czasami czaduje, ale to dla zdrowotności 34.9% (15)

Oddanych głosów: 43

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zbiornikowiec: Dajmy spokój Darkowi , ma 2 biegunowość. Chłop po prostu nie nadaje się do mediów. Będzie mi brakowało jego "przygód", a w zasadzie Odysei z naprawy trupa. Lepiej niech da siana, bo nie chce oglądać transmisji jak się wiesza w lodziarni :(
  • Odpowiedz
#swirek1978
W udostępnionym filmie zatytułowanym „POGADAJMY...” na kanale *Darek Świerczynski*, autor wyjaśnia powody swojej nagłej nieobecności w mediach społecznościowych [00:11]. Mężczyzna od 2,5 roku podróżuje po Afryce, a obecnie znajduje się w Somalilandzie (jego 29. kraju na tym kontynencie) [00:48], [02:31].

Główne wątki poruszone w nagraniu:

* Hejt i nagonka: Autor mierzy się z ogromną falą krytyki, wyzwisk oraz nienawiści ze strony internautów z Polski [
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Knoblauch: Siedzi dalej na melinie u pakistanczykow i tyle xD Ten czlowiek ma tak chory beret ze jemu juz nic nie pomoze i wsumie zastanawiam sie po co on tam siedzi jak juz mu ogarneli auto bo i tak do Jemenu czy Omanu nie poplynie bo nie ma takiej nawet mozliwosci. Wielki podroznik xD
  • Odpowiedz
@turok2016: No to jest HIT. Chłop w nieuznawanym kraju trzeciego świata, w którym musisz płacić łapówki co kilka kilometrów i uważać na chłopów z kijami, dostał u Pakoli bezpieczne zakwaterowanie, towarzystwo, wyżywienie. Jakby trafił na rodowitych Somalijczyków, to dawno dostałby po łypie za takie akcje. Darek naprawdę ma coś z głową i nie potrafi docenić pomocy od obcych ludzi. Jak on w ogóle daje radę prowadzić jakiś biznes? XD
  • Odpowiedz
@wujek_srednia_rada: Chyba dalej ma ból d--y za lekko ironiczne i krytyczne komentarze pod filmami i lajtami. Daro to totalny świr z licznymi chorobami psychicznymi. Za słaba psycha jak na influ. Na plus że jest naturalny i nie kryje się ze swoimi emocjami.
  • Odpowiedz
Darek odezwał się w komentarzu pod filmem z grilla. Poinformował, że wszystkiego u niego ok i musi się zresetować oraz odpocząć od YT i tiktok. Takie karibu popołudniowe.
#swirek1978
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dzisiejszy film z głównego kanału został usunięty. Prawdopodobnie chodzi o to, że Darek po wypuszczeniu przez służby emigrejszyn, stwierdził, że na warsztacie u Pakoli co drugi nie ma wizy, a z tego co zauważył to na mieście była jakaś większa akcja z łapaniem ludzi bez papierów. Ludzie w komentarzach mu wytknęli, że nie powinien takich rzeczy mówić w filmach, bo może zrobić pod górkę swoim Friendom.
Takie karibu.
#swirek1978
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Karibu z dzisiaj. Darek został zawinięty na mieście przez służby, bo nie miał przy sobie wizy. Ostatecznie puścili go wolno, bo uwierzyli mu na słowo, że wiza jest w jego samochodzie na warsztacie.
Darek obszedł wszystkie apteki, ale nie dostał leków na szajbe. Przy okazji pozdrowił "medyków z polski", którzy stwierdzili w komentarzach dwubiegunówke dla jego. Stwierdził, że są debilami.
Karibu kończy się w spelunie, gdzie nasz bohater siedzi wśród lokalnej żulowni
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zbiornikowiec: Co on może wymyślić. Dżibuti, Erytrea, Jemen, Sudan zamknięte. Do Omanu, AS czy ZEA to są drogie nieregularne promy cargo, gdzie koszt spedycji przewyższa wartość lodziarni na kółkach :) Jedyny sposób powrót trasa jaką przyjechał. Ewentualnie zostawienie budy pakolom , niech sie cieszą , będą mieli gdzie spać :)
  • Odpowiedz