Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko178
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
beata-libra

beata-libra

Dołączył 1 rok temu
  • Obserwuj
  • Akcje 559
  • Znaleziska 0
  • Mikroblog 559
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 6
Daddy2curek
Daddy2curek
Daddy2curek
przedwczoraj, 16:54:29
  • 5
#raportzpanstwasrodka Macie jakieś tezy dlaczego Hausman wybrał kleszcza na " właściciela" sklepu z filtrami dla Grazynek czyli jak to będzie przedstawiane jego największego konceptu? Oczywiście kleszcz wytłumaczy Grażynkom że to franczyza 😆🤡🎪 Ale ciągle pozostaje pytanie dlaczego hausman postawił na niego.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

beata-libra
beata-libra przedwczoraj, 19:42:24 via Wykop
  • 2
@Daddy2curek: Bo klapek wode leje i to dziś tak jutro inaczej i zawsze przekonuje ze dziś i teraz do najwłaściwszą prawda nad prawdami ! Gdyby on tyle energii poświęcał pracy co wmawianiu grazynom że jest taki zarobiony byłby ideałem . Ani hujsman ani ceresit nie potrafią tak ,,lotnie,, łgać to sztywne ociosy a klapek się wije i biega udając pracusia .
  • Odpowiedz
imtiredboss
imtiredboss
imtiredboss
przedwczoraj, 17:04:20
  • 20
#raportzpanstwasrodka Machaj mówił ze to "Pomyłka Pomyłka! (a w Charkowie...) - miało być wielkie patio gdzie będzie spędzał "większość czasu" - a na koniec 50% zamurował. Gdzie tu sens panowie???
imtiredboss - #raportzpanstwasrodka Machaj mówił ze to "Pomyłka Pomyłka! (a w Charkow...

źródło: image

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

beata-libra
beata-libra przedwczoraj, 19:36:13 via Wykop
  • 0
@JJtriple777: To nie dla kontentu ! To przetrwanie ! Uderzy wielki meteoryt i g5 wyślę sygnał i upośledzi testosteron wszystkim chłopom i babom też :) zostanie tylko łysy mumin i klapek i to oni posiądą nie ! Zaludią ziemię ! :) kto wie ten wie
  • Odpowiedz
RealBakman
RealBakman
14.06.2026, 05:16:07
  • 14
Mumin gryzie rękę prezesa, a ten jeden pokój w willi na zadupiu był zarezerwowany dla niego.
#raportzpanstwasrodka
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

beata-libra
beata-libra 14.06.2026, 07:41:26 via Wykop
  • 1
@janis-biodro: to autem z klimą a na skuterku przy plus 35 stopni to raczej sahara !
  • Odpowiedz
dizel81
dizel81
dizel81
14.06.2026, 05:56:34
  • 5
#raportzpanstwasrodka
dizel81 - #raportzpanstwasrodka

źródło: m

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

beata-libra
beata-libra 14.06.2026, 07:39:31 via Wykop
  • 1
@dizel81: to AL ?
  • Odpowiedz
JJtriple777
JJtriple777
14.06.2026, 05:59:59
  • 10
#raportzpanstwasrodka
To wnetrze to chyba Stefan ze Sreyle projektowali.
JJtriple777 - #raportzpanstwasrodka 
To wnetrze to chyba Stefan ze Sreyle projektowal...

źródło: IMG_6783

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

beata-libra
beata-libra 14.06.2026, 07:39:09 via Wykop
  • 5
@JJtriple777: łysy ma sentyment do komunizmu , wychowany w PRLU mentalnie został tam i tkwi a że się starzeje sentent i tęsknota coraz większa. Metraż mieszkania na 4 piętrze moich dziadków to 36m kwadratowych ! To 2 pokoje z kuchnią ! Skalmar odwzorowuje tamte czasy i standardy . Łazienka to 150cm na 150cm i wystarczy :)
  • Odpowiedz
beata-libra
beata-libra 12.06.2026, 15:24:42
  • 4
#raportzpanstwasrodka Nasz idol 12 lat temu...
Nie dziwię się sreyle to musiała być miłość od pierwszego wejrzenia :)
beata-libra - #raportzpanstwasrodka  Nasz idol  12 lat temu...
Nie dziwię się sreyle ...

źródło: Messenger_creation_F4FFCD80-7740-4B09-AE66-F8652BDC863D

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

beata-libra
beata-libra
Autor
12.06.2026, 15:47:25 via Wykop
  • 1
@wuadek: Noooo robi wrażenie , to sygnatura w Chinach że ten to niepelnosprytny uważać na niego :)
  • Odpowiedz
imtiredboss
imtiredboss
imtiredboss
12.06.2026, 15:24:51
  • 12
#raportzpanstwasrodka Pana Adama nie opuszcza poczucie humoru: "Dużo ludzi do mnie pisze, ze chcieliby ode mnie wydzierżawić"
imtiredboss - #raportzpanstwasrodka Pana Adama nie opuszcza poczucie humoru: "Dużo lu...

źródło: image

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

beata-libra
beata-libra 12.06.2026, 15:46:04 via Wykop
  • 1
@imtiredboss: opis odnośnika @imtiredboss A może by tak zrzutka i wydzierżawienie kilku metrów na olbrzymi baner WYKOP - nachlaj to cap . Ale musi widzieć to z okna albo z werandy :)
  • Odpowiedz
Bimbas
Bimbas
Bimbas
10.06.2026, 18:24:41
  • 83
#raportzpanstwasrodka Dżunku kochanie, to nic że na torcie jest 5 świeczek, bo tatuś akurat tyle miał z zeszłego roku lub po urodzinach Brendy -ważne że ty wiesz, że skończyłaś dzisiaj 7 lat. Świeczki są nieważne, nie patrz na to, bo o tak nie umiesz liczyć jeszcze
Bimbas - #raportzpanstwasrodka  Dżunku kochanie, to nic że na torcie jest 5 świeczek,...

źródło: 1000065813

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

beata-libra
beata-libra 10.06.2026, 21:13:34 via Wykop
  • 2
@gravcornuto: Nie ! Serio ? I jeszcze ta ilosc świeczek, no żesz do cholery doopa z niego nie ojciec !
  • Odpowiedz
beata-libra
beata-libra 12.06.2026, 14:29:10 via Wykop
  • 1
@gravcornuto: Najlepszy ojciec polak ! Duma I Honor i rodzina
  • Odpowiedz
Marecki85
Marecki85
12.06.2026, 10:54:18
  • 20
#raportzpanstwasrodka Pojawiła się propozycja przysposobienia (adopcji) Pan Marcina przez Pana Maxa. Pan Max ma czwórkę fajnych dzieci, więc klapcio będzie miał się z kim bawić. Musi się tylko uśmiechać.
Marecki85 - #raportzpanstwasrodka Pojawiła się propozycja przysposobienia (adopcji) P...

źródło: Zrzut ekranu_12-6-2026_124757_www.youtube.com

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

beata-libra
beata-libra 12.06.2026, 13:37:34 via Wykop
  • 1
@Marecki85: Co do klapka wyglądu , grażyny wiedzą że zadbany dla nich wymuskany facet jest podejrzany , albo kreci coś na boku albo len który nie ma co robić z czasem . A klapek biega lata gania wciąż w biegu zalatany zaganiany no chłop pracowity ! :) swojski ! Przypomina im dziadka albo ojca może chlopa co go każda musiała zmuszać do pójścia do fryzjera (może faktycznie z braku czasu
  • Odpowiedz
zdrajczyciel
zdrajczyciel
12.06.2026, 08:36:14
  • 35
Zordon nagrał kolejny odcinek z cyklu „samokrytyka”, czyli w praktyce: człowiek przez pół godziny tłumaczy, że wszystko poszło dokładnie tak, jak wszyscy mówili, że pójdzie, ale nadal próbuje opowiedzieć to jako element większej strategii życiowej. To już będzie chyba flagowy format na nowym kanale.

Tym razem temat: zdrowie, dieta, głodówka, efekt jojo, fajki, a-----l, grill, brak systematyczności i oczywiście herbatka z imbiru, która w uniwersum pełni funkcję sakramentu oczyszczającego po miesiącach biesiady. Zdziwienie
zdrajczyciel - Zordon nagrał kolejny odcinek z cyklu „samokrytyka”, czyli w praktyce:...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-12 o 10.36.07

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

beata-libra
beata-libra 12.06.2026, 09:09:20 via Wykop
  • 10
@zdrajczyciel: . Ideał mieszka w nudnej powtarzalności. A to akurat w tym uniwersum jest towarem bardziej egzotycznym niż kambodżańska działka z pewnym tytułem własności. POZWOLĘ sobie się nie zgodzić ! Powtarzalność pośród ,,naszych ,, eksPAOtodakow jest cechą mocną i silną i zakorzenioną w nich (nas ) jak w psie Stefanie szczekanie (rymy częstochowskie czy coś takiego ) To oni właśnie powtarzalnie ładują przy stole nad basenem od miesięcy a niektórzy
  • Odpowiedz
imtiredboss
imtiredboss
imtiredboss
10.06.2026, 18:52:41
  • 18
#raportzpanstwasrodka hehe pchana dosłownie szczuje cycem, sama to skadrowała
imtiredboss - #raportzpanstwasrodka hehe pchana dosłownie szczuje cycem, sama to skad...

źródło: image

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

beata-libra
beata-libra 10.06.2026, 22:26:33 via Wykop
  • 0
@zbyszek-krol: kto ? Lucjan ?
  • Odpowiedz
JJtriple777
JJtriple777
10.06.2026, 17:02:38
  • 12
#raportzpanstwasrodka
Filip juz nie musi finansowac nierobow, takze nakupowal sprzetu game'ingowego i wreszcie jest szczesliwy 😃
JJtriple777 - #raportzpanstwasrodka 
   Filip juz nie musi finansowac nierobow, takze...

źródło: IMG_6463

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

beata-libra
beata-libra 10.06.2026, 21:15:10 via Wykop
  • 2
@JJtriple777: Łon cały mumin ! A mówią że rodzeństwo nie powinno mieć potomstwa bo potwór wyjdzie :)
  • Odpowiedz
JJtriple777
JJtriple777
06.06.2026, 08:19:51
  • 11
#raportzpanstwasrodka
Palmowy podreptal na promenade i zobaczyl ceny:
Burger 26.50 €
Hotdog vege 13.50 €
.... i zdal sobie sprawe, w jakim miejscu w zyciu w wieku 55 lat sie znajduje.
JJtriple777 - #raportzpanstwasrodka  
    Palmowy podreptal na promenade i zobaczyl c...

źródło: IMG_6062

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

beata-libra
beata-libra 06.06.2026, 21:28:40 via Wykop
  • 0
@plac8o: Burger to 1h pracy , to dużo ?
  • Odpowiedz
Cyclonus
Cyclonus
05.06.2026, 07:45:58
  • 17
Tak się zastanawiam jak się skończy przygoda wielkiego latyfundysty w kraju trzeciego świata.

Ten jego "zakup" ziemi i budowa altanki to przedsięwzięcia patykiem na wodzie pisane.
Coś czuje, że jeszcze będzie z tego wielki płacz jak wbije tam rodzinka Srejle, Pieczarkę wywalą za płot, a psy zjedzą.

#raportzpanstwasrodka
Cyclonus - Tak się zastanawiam jak się skończy przygoda wielkiego latyfundysty w kraj...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-05 094346

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

beata-libra
beata-libra 05.06.2026, 11:02:31 via Wykop
  • 2
@Cyclonus: To już lepiej psy za płot a pieczarkę niech zjedzą !
  • Odpowiedz
JJtriple777
JJtriple777
31.05.2026, 07:52:36
  • 7
#raportzpanstwasrodka
Dzis Live 🔴 17.00
Szykujcie portfele, bliki, tipple, buy coffee ...
Krol/Knur (niepotrzebne skreslic ✖️) ...
jest tylko jeden 👑 .
JJtriple777 - #raportzpanstwasrodka 
Dzis Live 🔴 17.00
Szykujcie portfele, bliki, ti...

źródło: IMG_5640

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

beata-libra
beata-libra 31.05.2026, 16:43:54 via Wykop
  • 0
@eMinimi: Gouda to przeszłość , mumin ekspert mu powiedział że cheddar jest lepszy bo nie da się go podrobić (?) I teraz tylko cheddar bo i nazwa zagraniczna i bardziej drogo brzmi
  • Odpowiedz
Vendigoo
Vendigoo
30.05.2026, 19:38:05
  • 19
#raportzpanstwasrodka J---a, na jajcach.. Kto ma wiedzieć ten wie..
Vendigoo - #raportzpanstwasrodka J---a, na jajcach.. Kto ma wiedzieć ten wie..

źródło: jajca

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

beata-libra
beata-libra 30.05.2026, 21:13:27 via Wykop
  • 2
@Vendigoo: Szykuje czajnik przybywaj ! :)
  • Odpowiedz
lskx
lskx
28.05.2026, 20:37:32
  • 13
#raportzpanstwasrodka

U Alberta czyściutko i pachnąco. Tak to jest w domu, nie w chlewiku xD.

EDIT: sorry! to chyba taras widze w tle!
lskx - #raportzpanstwasrodka 

U Alberta czyściutko i pachnąco. Tak to jest w domu, n...

źródło: obraz

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

beata-libra
beata-libra 28.05.2026, 20:40:31 via Wykop
  • 0
@lskx: Ja od dawna podejrzewam że on tam nie mieszka , ten domek to tylko plan zdjęciowy dla Grażyn !
  • Odpowiedz
beata-libra
beata-libra 29.05.2026, 02:15:22 via Wykop
  • 3
@lskx: Obejrzałam kilka jego gniotów i nigdy nie widziałam w chacie oznak życia : laptopa otwartego (chyba że chowa po użyciu , prania na podwórku) Ta chata to taka trochę nora szczególnie teraz jak bywa tam ruda , u niej kwiatki sratki istny bierdzielnik a u niego nawet kwiatów na oknach nie ma . No i dziwiło mnie że śnieg spadł a tam motory i sprzęty nie pochowane pod wiatę
  • Odpowiedz
beata-libra
beata-libra 29.05.2026, 08:09:52 via Wykop
  • 0
@lskx: Ja stawiam że nie mieszka mało tego uważam że jeździ na codzień super bryką a ta skodzina (chyba ) to kolejny rekwizyt ! Popatrzyłam dziś na tą kuchnię : makatki jak u babci na wsi , kubki do puca jakieś z prelu . Wszystko jak w skansenie i nic z osobistych rzeczy w zasięgu wzroku . Gdyby jeszcze było tam pienterko to ok ale tam jest kilka metrów kwadratowych
  • Odpowiedz
ZdumionyMariusz
ZdumionyMariusz
28.05.2026, 16:36:10
  • 13
#raportzpanstwasrodka
ZdumionyMariusz - #raportzpanstwasrodka

źródło: 1000030083

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

beata-libra
beata-libra 28.05.2026, 17:38:58 via Wykop
  • 1
@Przykleszc: Brzydka krzywozebna ruda baba ale czy leczy kompleksy ? Przecież właśnie ten chłop pissda ustawia ja Ewa to ewa tamto , powiedz dzien dobry ? Włącz mikrofon . A na żywo jak ją tresuje tam jest p-----c psychiczna ostra o ekonomicznej nie wspomnę (po zębach widać sobie zrobił a ona )
  • Odpowiedz
beata-libra
beata-libra 28.05.2026, 20:37:12 via Wykop
  • 0
@Przykleszc: Nachlaj jest cwany i rozgrywa ich wszystkich zawodowo , kpi i poniewiera ale zaprosi nakarmi śmieciami w ochlewionej kuchni w brudnych łapach wymamle i nagra to szydząc za moje ! Ma łajza jedna dobra cechę nie obraża się !
  • Odpowiedz
imtiredboss
imtiredboss
imtiredboss
28.05.2026, 17:23:28
  • 11
#raportzpanstwasrodka o co tam w ogóle chodzi? karakan się odpala na lajcie na Dariusza - o jakieś "długi" ??? "wieprze" i "mordy" lecą gęsto...Henio jak tu by z nami był, to by wszystko wiedział...
imtiredboss - #raportzpanstwasrodka o co tam w ogóle chodzi? karakan się odpala na la...

źródło: image

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

beata-libra
beata-libra 28.05.2026, 20:30:54 via Wykop
  • 1
@krzysztof-e: Jak o niczym ? Zapowiedział już że o starym gracie i o budowie baraka ! On o tym jego wielkim osiągnięciu mowi non stop i w każdej szmirze która nagra i to po kilka razy !
  • Odpowiedz
NAZWATYMCZASOWA
NAZWATYMCZASOWA
27.05.2026, 16:39:25
  • 4
Właśnie obchodzę pierwszą rocznicę zmagań na tym tagu z podłymi hejterami, pełnymi uprzedzeń, kompleksów i nienawiści. Zadaję sobie sam pytanie: po co mi to było?

#raportzpanstwasrodka
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

beata-libra
beata-libra 27.05.2026, 17:48:58 via Wykop
  • 2
@NAZWATYMCZASOWA: A może niemowe nauczyć mówić ? Jak nie radzi sobie z angielskim czy polskim to może pa ruski gawarit ? To przyszłościowy język chyba bardziej obecnie niż chinski czy arabski :)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Strona 1 z 5
  • >

Bella Libra

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 20.05.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia