Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko146
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
neet_supremacy

neet_supremacy

Dołączył 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 4591
  • Znaleziska 4
  • Mikroblog 4587
  • Obserwujący 6
  • Obserwowane 15
Pariashu
Pariashu
1 godz. i 4 min temu
  • 9
#przegryw zapaliłem dmt i jakies modliszki które wyglądały jak naukowcy zaglądały mi do mózgu i kazały się uspokoić bo nie mamy dużo czasu. XD
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

neet_supremacy
neet_supremacy 50 min temu via Wykop
  • 1
@Pariashu: co za p------a akcja, szacun
  • Odpowiedz
na_pierwszej_linii_kas
na_pierwszej_linii_kas
przedwczoraj, 17:39:45
  • 13
#przegryw Takie już jest to życie
napierwszejlinii_kas - #przegryw Takie już jest to życie

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-23 o 20.03.13

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

neet_supremacy
neet_supremacy przedwczoraj, 17:40:35 via Wykop
  • 5
@na_pierwszej_linii_kas: szacun
  • Odpowiedz
Polski_Polak_Z_Polski_PL
Polski_Polak_Z_Polski_PL
Polski_Polak_Z_Polski_PL
24.06.2026, 00:38:34
  • 4
cristiano ronaldo to niesamowity pilkarz

#przegryw
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

neet_supremacy
neet_supremacy 24.06.2026, 01:29:19 via Wykop
  • 2
@Polski_Polak_Z_Polski_PL: piłka nożna to jest naprawde jakis gejowy sport jak sobie pomyśle że największa gwiazda jest dosłownoe kryptogejem, za oceanem mają kurde football i hokej takie ze musisz byc twardy serio
  • Odpowiedz
Dajcie_zyc223
Dajcie_zyc223
Dajcie_zyc223
22.06.2026, 23:51:53
  • 0
Tak z grubsza to nie jesteśmy bardzo inni od siebie. To że Ty nie wiesz kim był Stanisław Lem, a ja przeczytałem dwie jego książki nie robi naprawdę dużej różnicy.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

neet_supremacy
neet_supremacy 22.06.2026, 23:55:13 via Wykop
  • 0
@Dajcie_zyc223: wiem tylko że były wybitnym krakowianinem który mawiał że na dnie rowu mariańskego żyją rurkowce
  • Odpowiedz
neet_supremacy
neet_supremacy 22.06.2026, 23:38:57
  • 0
It's Always Sunny in Philadelphia #mecz #itsalwayssunnyinphiladelphia
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KratosBogWojny
KratosBogWojny
22.06.2026, 10:12:58
  • 15
Przełknij gorzką pigułke.

Twoje życie zostało zdefiniowane w momencie kiedy twój ojciec włożył w twoją matkę bez gumy.

Nie ma żadnego rozwoju osobistego, lookmaxingu i grindowania.

Jeśli
KratosBogWojny - Przełknij gorzką pigułke.

Twoje życie zostało zdefiniowane w momenc...

źródło: 178212302429573876754877866524

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

neet_supremacy
neet_supremacy 22.06.2026, 10:27:27 via Wykop
  • 0
@thorgoth:

Kim są, skąd pochodzą


jestemy prolami z Polski B z kartoflaną mordą ehh
  • Odpowiedz
KukiScotland
KukiScotland
21.06.2026, 20:00:44
  • 12
#przegryw #heheszki #humorobrazkowy
KukiScotland - #przegryw #heheszki #humorobrazkowy

źródło: 728911989_1560849968821194_3029479865995787109_n

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

neet_supremacy
neet_supremacy 21.06.2026, 20:08:40 via Wykop
  • 2
@KukiScotland: kaucja na szkło machen
  • Odpowiedz
Polski_Polak_Z_Polski_PL
Polski_Polak_Z_Polski_PL
Polski_Polak_Z_Polski_PL
21.06.2026, 10:31:55
  • 4
Cwiczenia fizyczne pomogly mi bardziej niz terapia i leki z grupy SSRI, gdybym patrzal w lustrze i widzial faldy tluszczu, to chyba by bylo its ova, a tak jest wyzsza pewnosc siebie, sila, wyglad... Polecam chlopy cwiczyc, nie trzeba isc na silownie, mozna w domu, na drazku itd

#przegryw
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

neet_supremacy
neet_supremacy 21.06.2026, 12:19:12 via Wykop
  • 2
@Polski_Polak_Z_Polski_PL: Ja nie ćwicze dla wyglądu tylko dla endorfin żeby psycha nie siadła i żeby lepiej sie czuć fizycznie bo wątłe ciało to mój główny problem w życiu ( tzn brak energii wynikajacy z tego ) więc staram sie poprawic to w miare możliwości.

Jakbym był gymcelem to wygląd byłby lepszy i też pewnie fobia społeczna mniejsza ale nie jest to główny cel.

dobra własciwie to samo napisałes tylko nie
  • Odpowiedz
PrzegrywZeWsi
PrzegrywZeWsi
21.06.2026, 10:34:41
  • 6
Bycie przegrywem można porównać do levelowania w grze komputerowej.
Zdarza się, że niektórzy naprawdę ogarniają życie, wylosowały się im przezajebiste staty na start, mają dużo wsparcia, ktoś im pomaga, uczy ich i dzięki temu szybko wbijają na przykład 300 level, a nawet wyższy.

Największa część ludzi ma po prostu przeciętny poziom, powiedzmy około 100.

A taki przegryw? Ugrzązł gdzieś między 5 a 20 levelem i cały czas się męczy bo nie wie jak wyjść z
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

neet_supremacy
neet_supremacy 21.06.2026, 12:16:36 via Wykop
  • 1
@PrzegrywZeWsi: Nie powiedziałbym bo w grze możesz robic progres a w życiu często nie
  • Odpowiedz
Polski_Polak_Z_Polski_PL
Polski_Polak_Z_Polski_PL
Polski_Polak_Z_Polski_PL
19.06.2026, 22:32:07
  • 0
wedlug ankiety kazdy na tagu oddawal juz butelki kaucyjne

#przegryw
PolskiPolakZPolskiPL - wedlug ankiety kazdy na tagu oddawal juz butelki kaucyjne  

#...

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

neet_supremacy
neet_supremacy 19.06.2026, 22:42:10 via Wykop
  • 1
@Polski_Polak_Z_Polski_PL: elite ball knowledge : nie działa 0 w ankietach na wypoku
  • Odpowiedz
Don_Spierdonello
Don_Spierdonello
Don_Spierdonello
19.06.2026, 10:33:48
  • 27
Obejrzałem właśnie nowy odcinek na kanale millenia thinker i jest o życiu brzydala w liceum xD Dosłownie czuję się jakbym oglądał film dokumentalny o swoim życiu tamtego okresu. Tylko że ja nie miałem kolegów tak jak główny bohater ale może to i lepiej bo koniec końców relacje z nimi bardziej go frustrowały. Przeklęte normictwo.

#blackpill #przegryw
Don_Spierdonello - Obejrzałem właśnie nowy odcinek na kanale millenia thinker i jest ...

źródło: 1000018060

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

neet_supremacy
neet_supremacy 19.06.2026, 12:03:08 via Wykop
  • 18
@Don_Spierdonello: właśnie też do niedawna ( przeprowadził się ) miałem jedynego kumpla co niby mi pomagał i traktował jak dobrego zioma, ale wiem że tak naprawde czerpał satysfakcję z tego że uważał się za mojego mentora i wybawca dzięki któremu zarucham czy coś xd ( w stylu I can fix him ) a zazwyczaj jak bylilśmy w grupie oprócz nas dwóch to bardziej podśmiechiwał się ze mnie przed kolegami, to
  • Odpowiedz
-SCHlZOFRENlCYZM-
-SCHlZOFRENlCYZM-
18.06.2026, 14:57:43
  • 2
Ja miekiszon

Barbulców dwóch mi zwróciło uwagę, że mam wyjątkowo miękką brodę i łagodną, jedna nawet stwierdziła że pierwszy raz z czymś takim się spotkala

A trzeci ostatnio tego nie stwierdził, ale on może po prostu lizodup, ale nie ukrywam że mam nadzieję że mi stwardniala ta broda choć troche
#przegryw
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

neet_supremacy
neet_supremacy 18.06.2026, 17:33:23 via Wykop
  • 0
@-SCHlZOFRENlCYZM-: może dlatego że jak ma sie łoniaki na twarzy to raczej nie chodzi sie do barbera ale to tylko moje przypuszczenia, poza tym chodzisz do barbera = oski, przeciez to trzeba mieć brodę dobrą i drogie jest.
  • Odpowiedz
Realizm123
Realizm123
17.06.2026, 20:20:47
  • 5
Dla georga nie ma już nadziei

#przegryw
Realizm123 - Dla georga nie ma już nadziei

#przegryw

źródło: 9755

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

neet_supremacy
neet_supremacy 17.06.2026, 20:26:50 via Wykop
  • 0
@eaxata: jeżeli ma 1,8m przynajmniej to również tak uważam
  • Odpowiedz
IksdeHeheh
IksdeHeheh
17.06.2026, 11:26:24
  • 29
Coś się źle zestarzało
#medycyna #lekarski #przegryw #pracait #pracbaza #praca #studia #studbaza #programowanie #programista15k #konowalposting #konowal100k #lekarz100k
IksdeHeheh - Coś się źle zestarzało 
#medycyna #lekarski #przegryw #pracait #pracbaza...

źródło: IMG_2163

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

neet_supremacy
neet_supremacy 17.06.2026, 11:46:58 via Wykop
  • 4
@IksdeHeheh: tfw myślenie że zdanie dobrze matury oznacza jakiś ogromny potencjał
  • Odpowiedz
Gradzik
Gradzik
17.06.2026, 10:34:41
  • 8
Poszlibyście na spotkanie po latach gdybyście po pierwsze nie lubili takich spotkań a po drugie mieli kiepskie wspomnienia z gimnazjum? #przegryw #pytanie
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

neet_supremacy
neet_supremacy 17.06.2026, 10:39:19 via Wykop
  • 2
@Gradzik: ktoś napisał kiedyś gdzieś że spotkania po latach miały jeszcze sens w czasach przed social media bo teraz w większości wiesz co robią w życiu ci ludzie, więc i tak i tak bym nie poszedł
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
17.06.2026, 10:09:15
  • 8
✨️ Czy brak ojca wpływa na bycie przegrywem? Ⓘ
#niepopularnaopinia #przegryw #blackpill
Z moich badań wynika że bycie przegrywem nie jest bezpośrednio powiązane z wyglądem a z wychowaniem -> BRAKU OJCA. Wygląd w tym przypadku to tylko kolejna wada która nie pomaga. I zanim ktoś powie "ale ja miałem ojca a mimo to przegrywam" to za każdym z takim zdaniem wystarczy że dopytam, a jaki to był ojciec,
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

neet_supremacy
neet_supremacy 17.06.2026, 10:23:19 via Wykop
  • 0
@mirko_anonim: chyba logiczne że jak ojciec jest beciakiem to ty też zapewne będziesz i nie chodzi tu o wychowanie huh
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 11
  • Strona 1 z 11
  • >

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking