Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko160
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
morbiusek
morbiusek

morbiusek

Dołączył 18 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 520
  • Znaleziska 355
  • Mikroblog 165
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 2

484

Gruzini zaatakowali Polaków. Znikające dowody, kontrowersje wokół śledztwa

Gruzini zaatakowali Polaków. Znikające dowody, kontrowersje wokół śledztwa

Audycja przeznaczona dla osób powyżej 16. roku życia. Jedenaście lat pozbawienia wolności, taki prawomocny wyrok usłyszał pan Filip Niedziałkowski. Ponad pięć z nich spędził już za kratami. Dziś jest na wolności, ale tylko teoretycznie. W każdej chwili może wrócić do więzienia. Nawet w trakcie nasze

kutang__pan
z
youtube.com
dodany: 27.05.2026, 16:56:16
  • 45
  • #
    depopulacja
morbiusek
morbiusek
morbiusek 28.05.2026, 05:00:47 via Wykop
  • 70
@tomasz-jedon: a co, miał iść na strzelaninę z gruzinami z nożem? ( ͡° ͜ʖ ͡°) #pdk

1808

250 starych polskich komiksów na archive.org

250 starych polskich komiksów na archive.org

Wgrałem sobie zestaw polskich komiksów z PRL i wczesnych lat 90 na Archive.org. Chciałem mieć możliwość poczytania sobie komiksu on-line i myślę że nie tylko ja skorzystam:) Pościągane kiedyś z chomika głównie,nie ma co ukrywać:)

elsajko
z
archive.org
dodany: 27.01.2026, 19:49:44
  • 195
  • #
    komiks
  • #
    komiksy
morbiusek
morbiusek
morbiusek 27.01.2026, 22:25:10 via Wykop
  • 0
Jedziemy panowie
morbiusek - Jedziemy panowie

źródło: eyrduI

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

LeoXIV
LeoXIV
LeoXIV
12.11.2025, 22:19:54
  • 2
Mam takie pytanie.
Jak się gdzieś jedzie to się je przysmaki z owego miejsca.
A jak się jest w Łotwie, to wówczas co oferują?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

morbiusek
morbiusek
morbiusek 12.11.2025, 22:50:51 via Wykop
  • 1
@LeoXIV: na przykład coś takiego
morbiusek - @LeoXIV: na przykład coś takiego

źródło: IMG_5639aaaa

Pobierz
  • Odpowiedz

206

Pustki w magazynach armii Putina. Zdjęcia mówią wszystko

Pokaż treści 18+

Pustki w magazynach armii Putina. Zdjęcia mówią wszystko

Rosja wyczerpała już grubo ponad połowę swoich rezerw czołgów, pojazdów pancernych i artylerii. Tak wynika z analizy najnowszych zdjęć satelitarnych rosyjskich magazynów wojskowych.

MaranX
z
forsal.pl
dodany: 10.10.2025, 07:11:42
  • 89
  • #
    wojna
  • #
    rosja
  • #
    ukraina
  • #
    polityka
morbiusek
morbiusek
morbiusek 10.10.2025, 14:44:54 via Wykop
  • 3
@beconase: Na c--j ma być w bunkrze, jak i tak ma raka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
olejek_rurzany
olejek_rurzany
18.06.2025, 18:22:43
  • 1
Czara goryczy się przelała z tym gunwem jakim bez wątpienia stało się #duolingo

Osobie ze streakiem 2000+ proponuje w ramach practice zamiast ciągle coraz bardziej zaawansowanych, to ciągle w kółko te same historyjki, często z początku drzewka, ale teraz to już przegięli: dwa dni z rzędu mam tę samą historyjkę dla ultra początkujacych (jedna z pierwszych lekcji) xD

Poza tym przed tym streakiem miałem też streaki 100+ i 300+ które
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

morbiusek
morbiusek
morbiusek 18.06.2025, 18:28:14 via Wykop
  • 0
@olejek_rurzany: Jesteś mno. Tylko mi zostało ok 400 dni do 2137. A potem p------e te lgpbq historyjki
  • Odpowiedz
rales
rales
24.04.2025, 05:28:22
  • 670
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 115
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

morbiusek
morbiusek
morbiusek 24.04.2025, 05:42:48 via Wykop
  • 2
@rales: Za 10 lat, gdy przekroczysz trzydziestkę, jeszcze się wszystko pozmienia. Bez obaw ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

677

Wałęsa: Chciałem rozerwać Rosję, ale Amerykanie mnie powstrzymali

Pokaż treści 18+

Wałęsa: Chciałem rozerwać Rosję, ale Amerykanie mnie powstrzymali

Madeleine Albright przyjechała do mnie i powiedziała: +Panie prezydencie, ani kroku dalej, bo świat wyleci w powietrze+. Miała rację. To mnie zahamowało - wspominał Wałęsa, mówiąc o potencjalnym niebezpieczeństwie związanym z niekontrolowaną dezintegracją Rosji, która posiada broń nuklearną.

Zenon-Olisadebe
z
wiadomosci.dziennik.pl
dodany: 19.10.2024, 19:45:53
  • 182
  • #
    heheszki
  • #
    pdk
morbiusek
morbiusek
morbiusek 20.10.2024, 09:19:56 via Wykop
  • 28
@LatarnikTV: No właśnie nie do końca. Pierwotnie początek Biblii w języku oryginalnym brzmiał "Bereszit bara Lechoim..." czyli "Na początku Lech stworzył ...", ale oczywiście jakiś żymianin przepisujący Torę poprzestawiał literki z Lechoim na Elohim i cała historia straciła sens.
WielkiNos
WielkiNos
23.07.2024, 06:28:23
  • 664
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 80
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

morbiusek
morbiusek
morbiusek 23.07.2024, 06:34:04 via Wykop
  • 708
@Emble: Dokładnie. Natura zabezpieczyła mężczyzn przed takimi "przyjemnościami"
  • Odpowiedz
morbiusek
morbiusek
morbiusek 14.06.2024, 18:51:30
  • 3
#mecz Ja j---e. Co za szajs. Pani Bożenka 15 lat temu w przedszkolu mojego synka lepszą choreografię układała.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Qubryk
Qubryk
04.05.2024, 10:51:24
  • 236
#karyna #heheszki

Wasza Karynowatość jest stanowczo zbyt łaskawa :)
Qubryk - #karyna #heheszki

Wasza Karynowatość jest stanowczo zbyt łaskawa :)

źródło: niania

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

morbiusek
morbiusek
morbiusek 04.05.2024, 10:58:37 via Wykop
  • 337
@Qubryk: Gdyby się tak zastanowić, to nie jest zła oferta. Żreć można u państwa, więc nie trzeba kasy na jedzenie wydawać. Natalce można podać jakieś środki nasenne w dzień. Wyprowadzić pieska te trzy razy dziennie a potem podrzemać razem z natalką. A po 18 dzięki temu można iść na drugą zmianę gdzieś na magazyny albo do żabki. 2400 za darmo praktycznie wpada. W sumie jakby na nockę całą iść gdzieś
  • Odpowiedz

559

Mars w 4K. The Ultimate Edition.

Mars w 4K. The Ultimate Edition.

Piękna wycieczka po najbliższej nam planecie. Angielski wymagany.

Sultanat_Muszelki
z
youtube.com
dodany: 02.12.2023, 13:19:03
  • 116
  • #
    kosmos
  • #
    eksploracjakomosu
  • #
    mars
  • #
    technologia
  • #
    nauka
  • #
    ciekawostki
morbiusek
morbiusek
morbiusek 02.12.2023, 21:36:54 via Wykop
  • 30
Jedyna prawilna wycieczka po Marsie w 640x480 na moim Pentium 60MHz
morbiusek - Jedyna prawilna wycieczka po Marsie w 640x480 na moim Pentium 60MHz
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1508

Jak odpowietrznić grzejnik według TVN

Pokaż treści 18+

Jak odpowietrznić grzejnik według TVN

Materiał Dzień Dobry TVN o odpowietrzaniu grzejników

konto usunięte
z
streamable.com
dodany: 21.11.2023, 18:52:12
  • 265
  • #
    tvn
  • #
    ogrzewanie
  • #
    ciekawostki
  • #
    polska
  • #
    heheszki
  • #
    bekazpodludzi
morbiusek
morbiusek
morbiusek 21.11.2023, 22:40:02 via Wykop
  • 0
#pdk
morbiusek - #pdk

źródło: kF1WH

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

757

Koniec! Fernando Santos odchodzi z reprezentacji Polski po "twardym boju"

Koniec! Fernando Santos odchodzi z reprezentacji Polski po "twardym boju"

Prawnicy Fernando Santosa zaakceptowali warunki Polskiego Związku Piłki Nożnej! Selekcjoner reprezentacji Polski odejdzie w środę ze stanowiska.

Zenon_Zabawny
z
przegladsportowy.onet.pl
dodany: 13.09.2023, 09:29:07
  • 266
  • #
    sport
  • #
    pilkanozna
  • #
    reprezentacja
morbiusek
morbiusek
morbiusek 13.09.2023, 13:16:10 via Wykop
  • 1
Niech wezmą Michniewicza, Sousę, Brzęczka, Nawałkę, Fornalika, Smudę, Majewskiego, Beenhakkera, Janasa i Bońka. Na bramce może stać oczywiście Janek Tomaszewski. A na trenera niech wezmą Krychowiaka. Poprawi się wielokrotnie jakość reprezentacji względem tych obecnych inwalidów.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

morbiusek
morbiusek
morbiusek 29.08.2023, 16:49:17
  • 1
Tym, którzy cisną bekę z #frajerzyzmlm
polecam film Go
Jest tam taki mały, zabawny epizod.
A kto chce sobie popsuć zabawę - tu rzeczony fragment ( ͡° ͜ʖ ͡°)
morbiusek - Tym, którzy cisną bekę z #frajerzyzmlm 
polecam film Go
Jest tam taki mał...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zarzutkkake
Zarzutkkake
27.08.2023, 16:22:54
  • 1844
Murki dawajcie mi tu plusy bo ja wiem co sie święci, a wasze podpowiedzi mogą wywołać lawine śmiechu

#frajerzyzmlm
Zarzutkkake - Murki dawajcie mi tu plusy bo ja wiem co sie święci, a  wasze podpowied...

źródło: temp_file4447724362004399294

Pobierz
  • 244
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

morbiusek
morbiusek
morbiusek 27.08.2023, 16:46:23 via Wykop
  • 418
@Zarzutkkake: Człowieku, oglądałeś "Dług" Krauzego? Dyrektor z końca polski specjalnie jedzie. Jeszcze będziesz bulił w papierze za ten dojazd. Wiesz ile wynosi dniówka dyrektora? A jak nie, to ten nóż będzie dowodem w sprawie. Ostrożnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
zimnypan
zimnypan
zimnypan
17.08.2023, 15:50:55
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

morbiusek
morbiusek
morbiusek 17.08.2023, 15:52:50 via Wykop
  • 0
@zimnypan: ubezpieczenia na ukraine raczej nie kupisz. a jak kupisz, to daj znac gdzie. Kartę sim z internetem kupisz za grosze w sklepiku tuż za granicą.
  • Odpowiedz

276

George Soros znika z naszej części Europy. Koniec wsparcia dla tych fundacji

George Soros znika z naszej części Europy. Koniec wsparcia dla tych fundacji

Soros wycofuje się z UE przez wzgląd na "zmianę strategii"

salon24_pl
z
salon24.pl
dodany: 15.08.2023, 07:26:49
  • 73
  • #
    soros
  • #
    uniaeuropejska
  • #
    ngo
  • #
    polityka
morbiusek
morbiusek
morbiusek 15.08.2023, 20:41:10 via Wykop
  • 9
@autotldr: To najlepszy tl;dr, jaki mogłem dziś przeczytać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

283

Przepłynął wpław 250 kilometrów rzeką Jukon. W kąpielówkach

Przepłynął wpław 250 kilometrów rzeką Jukon. W kąpielówkach

Pochodzący z Siemianowic Śląskich Leszek Naziemiec przepłynął 250 kilometrów rzeką Jukon na Alasce między Eagle i Circle. W kąpielówkach, czepku i okularkach. „Do wody wchodziłem około 8 rano, kończyłem około 20”.

Slazag
z
slazag.pl
dodany: 06.08.2023, 09:24:43
  • 68
  • #
    ciekawostki
  • #
    swiat
  • #
    plywanie
  • #
    alaska
morbiusek
morbiusek
morbiusek 06.08.2023, 18:17:52 via Wykop
  • 18
W Eagle temperatura wody wynosiła 17,8 stopni Celsjusza

Dużo mu dał trening w Bałtyku. Podobne warunki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

morbiusek
morbiusek
morbiusek 04.07.2023, 17:46:40
  • 16
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Runaway28
Runaway28
04.07.2023, 17:52:25 via Wykop
  • 14
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
g.....e
g.....e
konto usunięte 04.07.2023, 18:19:49 via Wykop
  • 1
@pieczony_szczur_z_ogniska: a co to za różnica czy półka? Skoro w tej sytuacja tak by się zachowywała? Zwłaszcza jakby się napiła.
  • Odpowiedz
morbiusek
morbiusek
morbiusek 19.05.2023, 16:48:16
  • 0
Mireczki z #wroclaw #jeleniagora lub #legnica . Nie idzie któryś z Was przypadkiem do biedronki dzisiaj lub jutro i nie zechciałby sprawdzić, od jakiego producenta macie Colę Original Zero? Bewa, Hoop, czy Refresco? Bo jadę jutro w Wasze rejony i nie wiem, czy jest sens zajechać do biedry, czo? Dzięki.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

morbiusek
morbiusek
morbiusek
Autor
19.05.2023, 16:55:43 via Wykop
  • 0
@Wozyack: Dzięki dobry człowieku
  • Odpowiedz
morbiusek
morbiusek
morbiusek
Autor
21.05.2023, 07:56:15 via Wykop
  • 0
@chlebtostowypszenny: No więc oczywiście chodzi o smak. Najlepiej "wchodzi" mi Bewa. Ale niestety nie jest dostępna w moim rejonie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
morbiusek
morbiusek
morbiusek
Autor
21.05.2023, 08:00:48 via Wykop
  • 0
@Escalade: Dzięki. W sumie do samego Wrocka nie wjechałem, ale faktycznie w okolicznych Biedronkach w większości Hoop, ale znalazłem też jedną z Refresco. No i właśnie tu jest cała tajemnica. Bewa smakuje inaczej ( ͡° ͜ʖ ͡°) Okazało się, że jest w Radomiu, skąd pozyskała mi ją wczoraj siostra. Ja ostatnio kupiłem pod szczecinem, jakiś miesiąc temu i kilka miesięcy temu w okolicach Katowic. Tak więc
  • Odpowiedz
morbiusek
morbiusek
morbiusek
Autor
21.05.2023, 19:02:14 via Wykop
  • 0
@Escalade: Tak, to prawda.. chyba kiedyś już podchodziłem do tematu polo cocty, bo faktycznie jest dobra.. Jednak cukier by mnie wykończył. Niestety na ten moment pozostaje najbardziej optymalna smakowo / cenowo / kalorycznie - cola zero z biedry
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • Strona 1 z 3
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 14.04.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking