Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko142
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
moet

moet

Dołączył 7 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 12769
  • Znaleziska 312
  • Mikroblog 12457
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 13
Grymas1000lecia
Grymas1000lecia
Grymas1000lecia
19.03.2026, 07:36:54
  • 166
#trump #wojna #iran #izrael #usa #heheszki #polityka
Grymas1000lecia - #trump #wojna #iran #izrael #usa #heheszki #polityka

źródło: obraz

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

moet
moet 19.03.2026, 08:29:59 via Wykop
  • 0
@Zawadson: tydzień 6: wyślijcie statki
  • Odpowiedz
moet
moet 19.03.2026, 08:35:47 via Wykop
  • 33
@xBombelek: tydzień 8: wygraliśmy

  • Odpowiedz
spinor
spinor
18.03.2026, 23:14:55
  • 28
#iran #wojna PENTAGON SEEKS OVER $200B IN BUDGET REQUEST FOR IRAN WAR - WASHINGTON POST

było 50 teraz chcą już 200, szybko się to nie skończy.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

moet
moet 18.03.2026, 23:22:25 via Wykop
  • 0
@spinor: tam kilka idzie dziennie, to wcale nie tak dużo :-)
  • Odpowiedz
Wwolt
Wwolt
18.03.2026, 20:33:03
  • 47
#wojna #usa #iran #izrael Im więcej Trump krzyczy że Iran już nic nie ma tym więcej tych rakiet i dronów zużywa.
„We have already destroyed 100% of Iran’s military capability” Donald Trump 14 marca.
I wiele wiele innych podobnych wypowiedzi.
Wwolt - #wojna #usa #iran #izrael Im więcej Trump krzyczy że Iran już nic nie ma tym ...

źródło: Zrzut ekranu 2026-03-18 213123

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

moet
moet 18.03.2026, 23:05:30 via Wykop
  • 0
@tintanam: wyluzuj. Opierasz swoje dowody na randomowej (hinduskiej) stronce na iksie.
  • Odpowiedz
J.....h
J.....h
konto usunięte 18.03.2026, 17:17:59
  • 2
#iran #usa Płyną chłopaki. Wjadą w ciapatych aż miło.
J.....h - #iran #usa Płyną chłopaki. Wjadą w ciapatych aż miło.

źródło: IMG_6522

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

moet
moet 18.03.2026, 17:22:21 via Wykop
  • 2
@JupikaYeah: xD
  • Odpowiedz
JWRJWR
JWRJWR
18.03.2026, 16:29:50
  • 714
Lotniskowiec USS G. Ford miał problem z systemem kanalizacji, a następnie w kuchni lotniskowca wybuchł pożar. Jak ustalono, kanalizacja zatkała się przez koszulki z krótkim rękawkiem, które wrzucano do toalet, by zapchać kanalizację statku. Później wybuchł dziwny pożar w kuchni.

Chodzi o to, że marynarzom obiecano powrót do domu już po akcji w Wenezueli i są oni już na morzu, bez przerwy, prawie rok. Teraz dokonują aktów sabotażu. Amerykańscy żołnierze sabotują swoją
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

moet
moet 18.03.2026, 16:49:16 via Wykop
  • 28
@JWRJWR: myślałem że w rurze utknął jednak Dominik Tarczyński
  • Odpowiedz
michal-panicz
michal-panicz
18.03.2026, 11:59:34
  • 5
Żydzi odgrażają się, że wkrótce nastąpi duża eskalacja konfliktu w wielu miejscach w regionie
#iran #izrael #liban #usa #wojna
michal-panicz - Żydzi odgrażają się, że wkrótce nastąpi duża eskalacja konfliktu w wi...

źródło: 1000043244

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

moet
moet 18.03.2026, 12:20:28 via Wykop
  • 1
@michal-panicz: ale to dopiero wieczorem jak tokeny AI odblokują
  • Odpowiedz
Megasuper
Megasuper
18.03.2026, 08:13:48
  • 74
Ale go te wiatraki w Europie pieczą. Ciekawe dlaczego ( ͡° ͜ʖ ͡°) #usa #trump #wojna #iran
Megasuper - Ale go te wiatraki w Europie pieczą. Ciekawe dlaczego ( ͡° ͜ʖ ͡°) #usa #t...

źródło: 14379

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

moet
moet 18.03.2026, 08:45:48 via Wykop
  • 0
@saib75: jakie oze w chinach. przeciez trump nie znalazl zadnego wiatraka tam.
  • Odpowiedz
beriam
beriam
17.03.2026, 14:12:28
  • 23
Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#humorobrazkowy
#heheszki
#iran #wojna
beriam - Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#humorobrazkowy 
#...

źródło: 4740

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

moet
moet 17.03.2026, 14:13:54 via Wykop
  • 1
@beriam: w tej godzinie nie było
  • Odpowiedz
moet
moet 17.03.2026, 14:09:41
  • 1
TIRED OF WINNING!
#iran
moet - TIRED OF WINNING!
#iran

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Drill90
Drill90
Drill90
17.03.2026, 14:14:37 via Wykop
  • 1
@moet: czyli wygrywają, ale według contrawise.
  • Odpowiedz
cebulowy_krezus
cebulowy_krezus
cebulowy_krezus
17.03.2026, 14:26:43 via Wykop
  • 3
TIRED OF WINNING!


@moet: ale o co chodzi, bo nie załapałem z tego screena
  • Odpowiedz

792

InPost odpala konkurencję dla Allegro! 24h otwartych zapisów do bety aplikacji.

InPost odpala konkurencję dla Allegro! 24h otwartych zapisów do bety aplikacji.

O 20:30 InPost odpalił możliwość zapisania się do testów ich marketplace'u - konkurencji Allegro. Zapisy otwarte przez 24h przez stronę https://inpost.pl/testujznami Konkurencja to dobra rzecz, zwłaszcza w obliczu ostatnich antykonsumenckich praktyk Allegro.

ValandilNW
z
inpost.pl
dodany: 16.03.2026, 19:59:43
  • 208
  • #
    allegro
  • #
    inpost
  • #
    paczkomaty
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
  • #
    ekonomia
moet
moet 17.03.2026, 07:19:33 via Wykop
  • 1
@wojciech-bogdan: @dafto do momentu aż ci zgubią albo uszkodzą paczkę :)
Dajcie_zyc223
Dajcie_zyc223
Dajcie_zyc223
12.03.2026, 07:26:19
  • 43
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

moet
moet 12.03.2026, 07:41:09 via Wykop
  • 10
@Dajcie_zyc223: Ty to serio się zastanów nad soba po napisaniu czegoś takiego xD
  • Odpowiedz
Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
11.03.2026, 13:14:18
  • 3
Ktoś przetłumaczy na polski?

#bekazpisu #ekonomia
Mega_Smieszek - Ktoś przetłumaczy na polski?

#bekazpisu #ekonomia
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

moet
moet 11.03.2026, 14:49:49 via Wykop
  • 1
@CzekistaPutin: najlepsze jest to, że i tak trzeba będzie mieć dolary a nie złotówki na te zakupy ;)
  • Odpowiedz
moet
moet 09.03.2026, 21:23:54
  • 2
Co on wygaduje xD #trump #usa
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

walciak
walciak
walciak
09.03.2026, 21:30:00 via iOS
  • 2
@moet: pierwszy raz na konferencji Trumpa? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

28

Jarosław Kaczyński podał nazwisko kandydata na premiera. To dobrze znany polityk

Jarosław Kaczyński podał nazwisko kandydata na premiera. To dobrze znany polityk

Jarosław Kaczyński ogłosił nazwisko kandydata Prawa i Sprawiedliwości na premiera. To Przemysław Czarnek.

moet
z
onet.pl
dodany: 07.03.2026, 13:49:23
  • 18
  • #
    pis
  • #
    polityka
  • #
    polska
ShineLow
ShineLow
06.03.2026, 14:06:44
  • 20
#sebcel

Jeżeli chodzi ogólnie to znaczy wiecie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

moet
moet 06.03.2026, 14:17:23 via Wykop
  • 11
@ShineLow: brutalne
  • Odpowiedz
Megalogin
Megalogin
05.03.2026, 21:43:40
  • 56
Właśnie przygotowałem profesjonalną mapkę z bazami USA w Europie. Zaufajcie mi jestem ekspertem #iran #wojna
Megalogin - Właśnie przygotowałem profesjonalną mapkę z bazami USA w Europie. Zaufajc...

źródło: 13314

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

moet
moet 05.03.2026, 21:45:12 via Wykop
  • 104
@Megalogin: niezła Polska bratku
  • Odpowiedz
Vinizius
Vinizius
Vinizius
03.03.2026, 20:22:59
  • 0
Techeran Warszawa wspólna sprawa #iran
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

moet
moet 03.03.2026, 20:26:54 via Wykop
  • 2
@Vinizius: h
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk
03.03.2026, 19:54:51
  • 8
Macron (który jest za rosja i iranem) wysyła lotniskowiec bo ma gównoumowy obronne z Kuwejtem i Katarem i dalej są ludzie którzy myślą, że NATO nas nie obroni xD

#iran #ukraina #rosja #wojna #polityka
robertkk - Macron (który jest za rosja i iranem) wysyła lotniskowiec bo ma gównoumowy...

źródło: hdffhddfhhfdhdfhdfh

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

moet
moet 03.03.2026, 20:21:29 via Wykop
  • 1
@robertkk: macron za Rosja? Nieźle masz tam xD
  • Odpowiedz
wegielaktywny
wegielaktywny
02.03.2026, 15:29:29
  • 8
mam odpalone tvp info w tle
i dla mnie to jest sztuka trajkotac w kolko o tym samym
o cisnienie ormuz i formulkach o niej z wikipedii mowia juz chyba z 5 raz
#iran #przemysleniazdupy
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

moet
moet 02.03.2026, 15:39:03 via Wykop
  • 6
@stevenhunter: kiedyś to przynajmniej korespondenci byli na miejscu. A tera to Google meet z turystami.
  • Odpowiedz
FireDash
FireDash
02.03.2026, 15:35:37
  • 197
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

moet
moet 02.03.2026, 15:38:25 via Wykop
  • 82
@FireDash: a co mają zrobić.. fabryki szachedów r-------e, a co zostało w magazynach lata nad Dubajem i spółką. Jak dla nas mega big win.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 24
  • Strona 5 z 24
  • >
  • szampański
  • Warszawa

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 20.02.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 20.02.2019

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 27.04.2023

    Mikroblogger
  • Komentator
    od 17.03.2026

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking